witam, ubywa mi płynu chłodniczego, przyczyna jest rurka widoczna na zdjęciu (po ang jest to chyba coolant matrix return pipe, ale nie jestem pewien). chciał bym prosić pomoc, gdyż nie mogę znałeś kodu tej rurki, ew prosił bym o link do sklepu. dziękuje.
witam. kupiłem nowe reflektory, i mam pytanie. Niestety w komplecie nie było tego silniczka. Chciałem zamontować stary do nowego ale tam znajduje się jakaś biała wtyczka. można ja wyjąć czy trzeba kupić jakiś nowy silniczek.?
Witam, czy ktoś mógłby udostępnić zdjęcia na innym serwerze?? niestety nie wyświetlają mi się te zdjęcia (linki padł?)
Ewentualnie, zaznaczyć na zdjęciach miejsce tego łącznika. dziękuje.