Witam wszystkich Jako nowa krew na forum i dopiero upieczony posiadacz A4 pytanko do wszystkich czy Zloty pod Forum w piątki to temat aktualny ? Do Gliwic nie mam daleko a chętnie zintegrowałbym się z innymi
Witam serdecznie Wczoraj stałem się posiadaczem A4 B6 Avant z pakietem s-line (wnętrze + zawieszenie) z silniczkiem AVF pędzony na przednią oś Pozdrawiam wszystkich