Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

speedster2000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez speedster2000

  1. Serdeczne dzięki
  2. Witam, jeśli to możliwe proszę o rozkodowanie Vinu : Wauzzz8dzva277902 dzięki z góry ! ;)
  3. Podbijam, też szukam tego problemu nie tylko przy klimie odpalonej, na ekono to samo
  4. Witam wszystkich, czy posiadając teraz moduł z S ( bazowy z b7 , koncowka produkcji b6) mogę włożyc moduł z L lub N ( b6 midline ) czy jestem skazany na moduły z b7 ???
  5. Et 29 dla jakiej szerokości ? Pytałem o 2 różne
  6. Witam wszystkich, szukam felg do swojej b6 dla szerokości 7j i 7.5j jakie dobre bedzie et zeby felgi ładnie z krawędzią błotnika sie zgrały ? Narazie jest 7,5j i et 45 i sa schowane chce bardziej wyrzucić je na zewnątrz
  7. Wybaczcie że odgrzebie ten temat. Powiedz Dev używek oplotu można szukać zeby to ład i skład mialo czy nowka i koniec ? O innych używkach niż oplot nawet nie myśle.
  8. Witam wszystkich. Jako że w moim b6 1bv dzisiaj poddał się jeden z tylnych amortyzatorów szukam nowego kompletu. Jakie amorki do tych spręzyn ? Auto z tyłu siedzi tez dość nisko wiec myślałem o sprezynach wyzszej klasy wagowej albo prokit na tył do kompletu. Nie pogniewam się za coś troche wygodniejszego niż oryginal ale chciałbym utrzymać dobre prowadzenie auta. Ktoś coś podpowie ? Bo przyznam że już zagubilem sie w temacie amorków 1be i 1bv ?
  9. Panowie i jak z tym subem z q5 podpietym pod harrmanna ? Wkoncu można czy nie mozna ? chetnie wylądował by u mnie zamiast fabrycznego w avancie
  10. Panowie kogo w opolskim(okolice Opola) badz w pobliżu polecicie żeby dodać mojemu AVF troche wigoru ? Silniczek seria
  11. Witam wszystkich Mam problem ze swoim a4 b6 1.9 avf , mianowicie okazalo się że mój kolektor wydechowy z powodu pękniecia nadaje się do wymiany. Auto jeszcze nie rozebrane lecz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze mam kolektor : 038253031N , niestety nigdzie nie widze dostępności używki. Dotarłem do info że może też pasować kolektor 028253033ag . Ktoś przerabiał temat ? Jest to pewne ? Co myślicie o temacie zaślepiania egr ? Machnąć to odrazu ? Jakie tego plusy i minusy
  12. Ja chyba zrobie podobnie zacznę od gum i podkładek w ostateczności spręzyny
  13. Mowisz twardsze sprezyny. Czyli co uzywki czy zamienniki nowe ?
  14. Chodzi o podkładki nad czy pod sprężynami ?
  15. Rozumiem masz na myśli te elementy ? 8E0512149M
  16. Rozumiem na dziś planów brak ?
  17. Właśnie to są te podkladki "na polskie drogi"
  18. Czyli fabrycznie sprężyny były za miękkie tak ?
  19. Witam wszystkich, wiem ze temat ten jest wałkowany cały czas lecz po przejrzeniu mnóstwa wątków itak nie dotarłem do konkretnych informacji. Mianowicie moj b6 avant z zawieszeniem 1be ma (ponoć) typowa przypadlosc z prześwitem z tyłu nizszym niż z przodu. W wielu miejscach znalazlem informacje że "ten typ tak ma po pewnym czasie". Tylko moje pytanie dlaczego ? Czy cos sie wybija ? Czy to wina zużytych elementów ? Jak wyeliminować ten problem ? Wiele osób stosuje podkładki na "polskie drogi" tylko jak mają się do prowadzenia samochodu ? Zważywszy na mój dojazd do posesji podkładki by się przydały.
  20. Witam wszystkich Jako dość nowy na forum i od niedawna posiadacz pierwszego swojego Audi planuje zawitać na spota jako że gliwice mam dość blisko. Jakieś info o dzisiejszym dniu ? Do której mniej wiecej można was zastać na Arenie ? Pozdrawiam wszystkich
  21. A co z tym przydymianiem ? Jakies zalecenia ? Geometria raczej od zastania zapewne ? Czesto latam dosc dlugie przebiegi ale na nizszych predkosciach stad moze to z geometria ?
  22. Witam wszystkich,zwracam się z prośbą o analizę logów poniżej wszystkie logi zrobione na ciepłym silniku, auto ma problem z przydymianiem przy większym wciśnieciu gazu, dodatkowo myślę o zmianie mapy silnika a chcialbym mieć pod to dobrą bazę. Dodatkowo pojawiła się rozbieżność wg sredniego spalania fis a realnia ( okolo litra pali mniej niz fis) oraz na zimnym silniku spalanie chwilowe wystrzela w kosmos na obrotach jałowych (niewiem moze tak to ma byc ? ). Będe wdzięczny za wszelkie informacje http://vaglogi.pl/log-011_Sa5gk4.html http://vaglogi.pl/log-000_6s7iN.html http://vaglogi.pl/log-013_2F1Z2.html
  23. Czyli już dzisiaj niema po co startować No nic postaram się wpaść za tydzień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.