Treść opublikowana przez speedster2000
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Serdeczne dzięki
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Witam, jeśli to możliwe proszę o rozkodowanie Vinu : Wauzzz8dzva277902 dzięki z góry ! ;)
-
Czuć spaliny z klimatyzacji
Podbijam, też szukam tego problemu nie tylko przy klimie odpalonej, na ekono to samo
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam wszystkich, czy posiadając teraz moduł z S ( bazowy z b7 , koncowka produkcji b6) mogę włożyc moduł z L lub N ( b6 midline ) czy jestem skazany na moduły z b7 ???
-
Znaczenie ET Felgi
Et 29 dla jakiej szerokości ? Pytałem o 2 różne
-
Znaczenie ET Felgi
Witam wszystkich, szukam felg do swojej b6 dla szerokości 7j i 7.5j jakie dobre bedzie et zeby felgi ładnie z krawędzią błotnika sie zgrały ? Narazie jest 7,5j i et 45 i sa schowane chce bardziej wyrzucić je na zewnątrz
-
Wymiana przewodów hamulcowych elastycznych na...
Wybaczcie że odgrzebie ten temat. Powiedz Dev używek oplotu można szukać zeby to ład i skład mialo czy nowka i koniec ? O innych używkach niż oplot nawet nie myśle.
-
Nowe amortyzatory pod spręzyny 1BV
Witam wszystkich. Jako że w moim b6 1bv dzisiaj poddał się jeden z tylnych amortyzatorów szukam nowego kompletu. Jakie amorki do tych spręzyn ? Auto z tyłu siedzi tez dość nisko wiec myślałem o sprezynach wyzszej klasy wagowej albo prokit na tył do kompletu. Nie pogniewam się za coś troche wygodniejszego niż oryginal ale chciałbym utrzymać dobre prowadzenie auta. Ktoś coś podpowie ? Bo przyznam że już zagubilem sie w temacie amorków 1be i 1bv ?
-
Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
Panowie i jak z tym subem z q5 podpietym pod harrmanna ? Wkoncu można czy nie mozna ? chetnie wylądował by u mnie zamiast fabrycznego w avancie
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie kogo w opolskim(okolice Opola) badz w pobliżu polecicie żeby dodać mojemu AVF troche wigoru ? Silniczek seria
-
Kolektor wydechowy AVF
Witam wszystkich Mam problem ze swoim a4 b6 1.9 avf , mianowicie okazalo się że mój kolektor wydechowy z powodu pękniecia nadaje się do wymiany. Auto jeszcze nie rozebrane lecz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze mam kolektor : 038253031N , niestety nigdzie nie widze dostępności używki. Dotarłem do info że może też pasować kolektor 028253033ag . Ktoś przerabiał temat ? Jest to pewne ? Co myślicie o temacie zaślepiania egr ? Machnąć to odrazu ? Jakie tego plusy i minusy
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
Ja chyba zrobie podobnie zacznę od gum i podkładek w ostateczności spręzyny
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
Mowisz twardsze sprezyny. Czyli co uzywki czy zamienniki nowe ?
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
Według naklejki OYJ
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
Chodzi o podkładki nad czy pod sprężynami ?
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
Rozumiem masz na myśli te elementy ? 8E0512149M
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozumiem na dziś planów brak ?
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
Właśnie to są te podkladki "na polskie drogi"
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
Czyli fabrycznie sprężyny były za miękkie tak ?
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
Witam wszystkich, wiem ze temat ten jest wałkowany cały czas lecz po przejrzeniu mnóstwa wątków itak nie dotarłem do konkretnych informacji. Mianowicie moj b6 avant z zawieszeniem 1be ma (ponoć) typowa przypadlosc z prześwitem z tyłu nizszym niż z przodu. W wielu miejscach znalazlem informacje że "ten typ tak ma po pewnym czasie". Tylko moje pytanie dlaczego ? Czy cos sie wybija ? Czy to wina zużytych elementów ? Jak wyeliminować ten problem ? Wiele osób stosuje podkładki na "polskie drogi" tylko jak mają się do prowadzenia samochodu ? Zważywszy na mój dojazd do posesji podkładki by się przydały.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich Jako dość nowy na forum i od niedawna posiadacz pierwszego swojego Audi planuje zawitać na spota jako że gliwice mam dość blisko. Jakieś info o dzisiejszym dniu ? Do której mniej wiecej można was zastać na Arenie ? Pozdrawiam wszystkich
-
Prośba o sprawdzenie logów
A co z tym przydymianiem ? Jakies zalecenia ? Geometria raczej od zastania zapewne ? Czesto latam dosc dlugie przebiegi ale na nizszych predkosciach stad moze to z geometria ?
-
Prośba o sprawdzenie logów
Witam wszystkich,zwracam się z prośbą o analizę logów poniżej wszystkie logi zrobione na ciepłym silniku, auto ma problem z przydymianiem przy większym wciśnieciu gazu, dodatkowo myślę o zmianie mapy silnika a chcialbym mieć pod to dobrą bazę. Dodatkowo pojawiła się rozbieżność wg sredniego spalania fis a realnia ( okolo litra pali mniej niz fis) oraz na zimnym silniku spalanie chwilowe wystrzela w kosmos na obrotach jałowych (niewiem moze tak to ma byc ? ). Będe wdzięczny za wszelkie informacje http://vaglogi.pl/log-011_Sa5gk4.html http://vaglogi.pl/log-000_6s7iN.html http://vaglogi.pl/log-013_2F1Z2.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli już dzisiaj niema po co startować No nic postaram się wpaść za tydzień