-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I znowu cisza ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koło obi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gdzie stoisz ... ja koło maca jestem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak się rwali i pewnie zapomnieli
-
Dorabianie kluczy - Poznań
Z ciekawości będąc w Auchan Komorniki podszedłem do „ślusarza” Koszt dorobienia kluczyka 53 zł.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może przy okazji ktoś by miał płytę do RNS-a / low ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
17 M1 Są 2 Audi. Coś ktoś więcej ? [user]3r4[/user] / czy drugi Mac Ci odpowiada ? ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
M1 spoko ale 15 ? Kurcze może coś później ... 16/17 ? A coś więcej ludzi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra zbliża się czas wiec gdzie się spot-ykamy ???????? !!!!!!!
-
Trzesie sinikiem na zimnym
Jaro ... gdzie zakupiłeś ten zawór n80
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj ... wlkp ...Mosina pozdrawia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak tylko napisałem o tym parkingu bo mi do głowy przyszedł po drugie ja nie dymałbym przez całe miasto a i mac otwarty Jakby co (mimo ,że jeszcze błotnika nie wymieniłem ) też podjadę w niedziele ale ustalmy miejsce A jak jeszcze Gorzów jedzie to trzeba być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
restauracje to nie obejmuje , tak jest otwarty / przyjedź i zobaczysz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będzie trzeba coś ogarnąć bo z miła chęcią poznałbym was i wasze audi ... / co jedzie z naprzeciwka jakaś „4” patrzę czy ma ramki klubowe Co do sklepów to jest dużo miejsc gdzie moglibyśmy się zjechać ... wiadome M1 ale to chyba już jest tak oklepane ,ze chyba nie ma co pisać ... co myślicie o Lubońskim parkingu przy intermarsche ,jest MacDonald na niepogodę Oczywiście to tylko propozycja dla tych nie handlowych niedziel
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co taka cisza panowie ... rozumiem super pogoda , można autko po zimie odświeżyć ale coś jakiś spot ... niedziela