Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver.S

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. I znowu cisza ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Koło obi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Gdzie stoisz ... ja koło maca jestem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Tak się rwali i pewnie zapomnieli
  5. Z ciekawości będąc w Auchan Komorniki podszedłem do „ślusarza” Koszt dorobienia kluczyka 53 zł.
  6. Może przy okazji ktoś by miał płytę do RNS-a / low ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. 17 M1 Są 2 Audi. Coś ktoś więcej ? [user]3r4[/user] / czy drugi Mac Ci odpowiada ? ;p
  8. M1 spoko ale 15 ? Kurcze może coś później ... 16/17 ? A coś więcej ludzi ?
  9. Dobra zbliża się czas wiec gdzie się spot-ykamy ???????? !!!!!!!
  10. Silver.S odpowiedział(a) na jaro1370 temat w 2.0T
    Jaro ... gdzie zakupiłeś ten zawór n80
  11. Witaj ... wlkp ...Mosina pozdrawia
  12. tak tylko napisałem o tym parkingu bo mi do głowy przyszedł po drugie ja nie dymałbym przez całe miasto a i mac otwarty Jakby co (mimo ,że jeszcze błotnika nie wymieniłem ) też podjadę w niedziele ale ustalmy miejsce A jak jeszcze Gorzów jedzie to trzeba być
  13. restauracje to nie obejmuje , tak jest otwarty / przyjedź i zobaczysz
  14. Będzie trzeba coś ogarnąć bo z miła chęcią poznałbym was i wasze audi ... / co jedzie z naprzeciwka jakaś „4” patrzę czy ma ramki klubowe Co do sklepów to jest dużo miejsc gdzie moglibyśmy się zjechać ... wiadome M1 ale to chyba już jest tak oklepane ,ze chyba nie ma co pisać ... co myślicie o Lubońskim parkingu przy intermarsche ,jest MacDonald na niepogodę Oczywiście to tylko propozycja dla tych nie handlowych niedziel
  15. Co taka cisza panowie ... rozumiem super pogoda , można autko po zimie odświeżyć ale coś jakiś spot ... niedziela

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.