Treść opublikowana przez Diego1121
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Tylko właśnie kostka którą mam ma chyba inne kolory przewodów. Czy wiesz który ma do którego pinu w bcm1 iść? Na kostce mam opisane od 1 do 3. I prosiłbym ciebie jeżeli wiesz byś przekazał mi informacje np "kabel "1" do tego pinu itd. " Dziękuję bardzo
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dziękuję bardzo
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Którędy najlepiej poprowadzić te dwa przewody do środka? I gdzie dokładnie najlepiej masą się wpiąć?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
I czy kostka do czujnika wstacznego jest taka sama jak do czujnika ciśnienia klimatyzacji? Bo znajomy znalazł i mówi właśnie, że od klimy jest
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
We wtyczkę czym się wpiąć? Co dokupić?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dziękuję za informację. Czyli dwa kabelki ciągnę pod kierowcę do sterownika do kabelków które opisałeś wcześniej. Jak już będę to robić to wrzuce zdj dla upewnienia.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Wracając do tematu czujnika wstecznego. Doprowadzić trzy przewody od niego do środka auta do tego miejsca co zaznaczyłem tak? I tam wpiąć się w przewody który opisałeś wcześniej. Tzn dwa przewody bo trzeci to masa, chyba, że wszystkie trzy tu pociągnąć i wpiąć się masą również tutaj?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A czy ta wtyczka do czujnika wstecznego "8K0973703" występuje jeszcze gdzieś w aucie? Znajomy ma b8 na części bez przodu. Może gdzieś w środku auta taka jest jeszcze by zabrać?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A coś w temacie poduszki pomożesz? Bo świeci. W sterowniku airbag brak błędu. Lecz w innym sterowniku błąd pokazuje.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Zmieniam na 16, daje enter i nic się nie dzieje. Po wyjściu z tego okienka jest do zaakceptowania nowe kodowanie ale nie może się zapisać.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Trzeba jakoś przekodować na manual? Czy to już coś trudniejszego
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Może mieć to związek ze zmianą skrzyni?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
No cóż, trzeba to ogarnąć do kupy. Czyli doprowadzić te trzy przewody do czujnika w skrzyni i będzie grać tak? Samą wtyczkę idzie gdzieś kupić czy trzeba wziąć z innego auta?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
KSR
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A czy na wlepce bagażnika będzie rodzaj skrzyni oznaczony?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8KX9A004326
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Byłem właśnie na warsztacie zobaczyć jak to wygląda, i się okazało, że już magik jakiś tam był i do czujnika nie jest wpięta wtyczka, co gorsze nie mogę jej wynaleźć ?. Wiesz może skąd ona ma wychodzić??
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A czy mógłbyś pokazać proszę gdzie to mniej więcej realnie na silniku jest? Bardzo proszę
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Co do czujnika tego który pokazuje temp 1000° wymienić na nowy? Samo wypięcie wtyczki nie pomoże?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Gdzie go znajdę dokładnie?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A co powiesz na temat tego czujnika który ciągle pokazuje 90°C? Będzie jak dojść do tych czujników?