Treść opublikowana przez oooo AEB oooo
-
problem z hamulcami
Ja tak 3 misiące jezdziłem i czasami trzeba było 2 razy hamulec nacisnąć żeby zahamować a później to mi całkiem pedał w podłogę właził i abs aż odbijał a auto słabiutko hamowało to co u Ciebie to początki ale warto zajechać do mechanika pewnie powie to co ja bo u mnie też raz twardy raz miękki hamulec był
-
Jakie głośniki zamiast Bose
Można i tak zrobić ale ja wolę jednak nowe bo raz, że są nowe dwa że mam tą firmę z tyłu i grają super a trzy to to że 2 lata gwarancji a używka jak padnie to trzeba drugą znowu
-
problem z hamulcami
Pompa do wymiany tzw serwo hamulcowe u mnie tak było i wymieniłem i jest dobrze koszt to ok 500zł
-
Jakie głośniki zamiast Bose
U mnie te przednie to od basu harczą czyli już im dobry Jezu trza zaśpiewać. założyłem podobny temat i kolega mi doradził audio system m 130 evo no tanie to to niejest ale chyba założę bo i z tyłu siedzą tej firmy tyle że jakbym chciał takie używki to 8 stówek trzeba wybulić i powiem grają ładnie i niejeden sub wymięka przy nich a kupując używki Bose to pewnie długo nie pochodzą znając życie i znowu wymiana po roku czy dwóch
-
A4 B5 Lampy przód z paskiem ledowym
Sprawdź wtyczkę do tej lampy możliwe, że zaśniedziała i nie daje masy na tego leda
-
Co zamiast Bose?
No takie jak moje to 440 ale z niewielkim pęknięciem a nowe widziałem za 1700 tylko niewiem czy za 2 czy za 4 głośniki
-
Co zamiast Bose?
https://www.olx.pl/oferta/glosniki-audio-system-m-165-evo-CID5-IDsgAMb.html Takie na olx znalazłem gdybyś był zainteresowany do siebie zamontować:)
-
Jakie głośniki na przód do 60-80 zł 165mm?
Zgadzam się z kolegą:) albo skocz gdzieś na szrot tam można wykręcić naprawdę dobre jakościowo głośniki za niewielki hajs
-
Piszczenie, tarcie przy skrecie.....
Troszke spuść bo powinno być między minimum a mamimum prawidłowo
-
Jakie głośniki na przód do 60-80 zł 165mm?
Ja miałem w 80tce peying taka firma ale to grało aby grać a napewno są niedrogie. Skoro masz zamiar sprzedać autko to nie inwestuj tylko zostaw to nowemu nabbywcy opuszczając cenę o stówkę przy sprzedaży oszczędzisz hajs i czas
-
Piszczenie, tarcie przy skrecie.....
Gdyby hamulce były zapowietrzone to by nie hamował jak powinien a może za dużo płynu jest w zbiorniczku?
-
Piszczenie, tarcie przy skrecie.....
Może być ale może być że zacisk nie odbija tłoczka i trze a jak nasmarowałeś to teraz pewnie bardziej jeszcze trze
-
Głośniki charczą przy większej głośności Nokia
Niemam foto bo u siebie jeszcze nie robiłem ale jak będę robił to zrobię fotkę i podeślę. Ważne by w obu drzwiach było tak samo podpięte...
-
Co zamiast Bose?
Non to niestety nie nowe auto i już ma za sobą kilka lat więc normalne, że trzeba coś w nim porobić. Zrobię mechanikę żeby było ok poźniej audio a na koniec drobne złośliwości posypywania dróg solą czyli rdza na dole drzwi niewiele ale jednak burchelki już są i trzeba ogarnąć w porę
-
Głośniki charczą przy większej głośności Nokia
Przy okazji sprawdź czy kabelki nie są poprzecierane i nie stykają się robiąc zwarcie
-
Co zamiast Bose?
Nom porobię dokume tację co i jak ale jak już mówiłem muszę najpierw uporać się z problemem szarpania, wypadania zapłonu na lpg i pękniętym kolektorem wydechowym a później wezmę się za kupno i montaż tych gło#niczków
-
Głośniki charczą przy większej głośności Nokia
Zapewne od oryginalnego wzmacniacza jak mniemam
-
Głośniki charczą przy większej głośności Nokia
Przed tymi oryginalnymi miałem kupione 13 calowe woofery i jakoś dźwięku do oryginalnych to jakaś tragedia a basu tyle co nic. Także zostaje przy oryginalnych Może masz coś źle podłączone skoro wcześniej siedziały nieoryginalne wystarczy pomylić 1 kabelek i już lipa będzie. A dużo też zależy jaka marka głośnika siedzi albo masz gdzieś zwarcie wiązki w drzwiach i temu charczą. Posprawdzaj kabelki. U mne na półce z tyłu są te audio system 165mm i grają o niebo lepiej od ori a pewnie grały by gorzej gdyby niebyły wymienione kable na grubsze bo całą winę może pinosić też wiązka
-
Głośniki charczą przy większej głośności Nokia
Może też być tak jak kolega wyżej, WojtasTaba napisał: "Może być tak, że dawałeś po garach i przednie używane głośniki dały za wygraną i stało się to samo co z poprzednimi, a subwoofer to może być oddzielny temat." Ponieważ 20 letnie głośniki nie mają już takiej odporności jak w chwili wyjazdu autka z fabryki warto było by zamontować na to miejsce dobrej jakości zamienniki ja u siebie przymierzam się kupić takie: http://allegro.pl/audio-system-m130evo-mdf-audi-a3-i-a4-b5-wroclaw-i6917123121.html Ponieważ moje już też pierdzą a tylne mam właśnie z tej firmy i naprawdę konkretnie grają oryginalne bose przy nich wysiadają na dzieńdobry
-
Głośniki charczą przy większej głośności Nokia
Skoro na radiu gra lepiej to poustawiaj sobie opcje w radiu i daj więcej dźwięku na tył powinno trochę pomóc a i podbicie basu zdejm bo charczą zapewne na basie?
-
Downpipe a przegląd na stacji diagnostycznej
Narazie chcę się dowiedzieć jakie jest za i przeciw bo narazie mam kilka innych rzeczy do ogarnięcia, ale dzięki za odpowiedź:)
-
Mało mocy, turbina ?
Podepnę inne pytanie. Czy przez pęknięty kolektor wydechowy mogą być takie same objawy, że auto jedzie ale wolniej niż powinno?
-
Co zamiast Bose?
Nom dopiero się dowiedziałem bo jeszcze nie rozbierałem drzwi. Kto wie co tam mnie czeka oby nie było nic kombinowane bo będzie masakra jak się okaże, że ktoś tam coś kombinował po swonemu
-
Co zamiast Bose?
W takim razie wybór jest oczywisty') zamontuję u siebie te od audio system to będzie komplet. Maty głuszące samemu lepiej dociąć czy postawić na gotowce z alledrogo?
-
Co zamiast Bose?
Pogoogluje bo być może że 4 ohmy mogą fajnie grać:) radia jako tako mi nie szkoda bo widać że już najlepsze lata za nim ale jakbym nowe kupił i spaliłoby to już bym się wkurzył wtedy a mam w planach w przyszłości dokupić jakieś z obsługą bt i z ekranem led i nawigacją, wracając do tematu to zdecydowałbym się na te z audio system ale tu też jest zagwozdka bo one grają pod 3 ohm_y i nijak to się ma ani do 2ohm wzmacniacza ani do 4ohm radia więc już sam niewiem jak to z tym jest no chyba że 4 ohm podłączyć pod 1 wiązkę wtedy wyjdzie po 2 na stronę ale dalej pozostaje kwestia radia i wzmaka... Mimo tego czuję, że te głośniki audio system 3 ohm zrobiły by niezłą imprezę w audiku w połączeniu z tylnymi:) I jeszcze 1 pytanie a mianowicie czy muszę wygłuszyć drzwi po zamontowaniu nowych głośników?