Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukassio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam to samo i stawiam na dwumas, bo mam AVJ z 150 KM na 225 KM i już tuner powiedział że więcej nie można bo dwumas się trzęsie, a właśnie jak się okaże ta dwumasa to dam znać
  2. Tylko to skrzynia nie z mojego auta, dokładałem tą skrzynię ale dyfer został z 3.0 benzyna
  3. Siemanko, potrzebuję kupić tylny dyferencjał, ktory będzie pasował do mojej skrzyni od A4 B6 2.5 tdi quattro o oznaczeniu GBB. Orientuje się ktoś jaki numer ma pasujący do niej dyfer? Pozdro
  4. Szybkie pytanie bo nie mogę znaleźć w temacie: Gdzie podpiąć masę audio? Tak aby nie było słychać silnika w głośnikach.
  5. Właśnie mówili że w Raszynie jest zakład co na Quattro przerabia i mają doświadczenie, ale nikt nie chce potwierdzić. Też jestem z mazowieckiego, okolice Warszawy i szukam speca bo do zimy chciałbym władować Quattro
  6. Mam pytanie, czy mógłby mi ktoś wysłać rozpiske pinów do audi a4 b6 2001r. Słupek B i A? Jakby jakieś foty ktoś miał to super by było
  7. Okej to już wiadomo jakie wtryski. Jeszcze mój kumel ma Volvo S80 to starsze 2.4 turbo na części ale silnik sprawny to ciekawe jak tam z wtryskami czy by pasowały bo na pewno są wydajne. Co do logów to może ktoś przeczyta kto ogarnia a jest z okolic Warszawy, Mińska Maz. Ja nie mam kabla do OBD ani programu i nie wiem czy bym to ogarnął
  8. Dzięki wielkie za odpowiedź. Wtryski z Saaba sobie sprawie tylko z każdego 2.3T będą ok? Do WWE Tuning pewnie bym się skusił tylko najpierw chce logi ogarnąć a jak nje to na hamownie się wybiorę bo mam blisko. Także będę działał jak będę pewny, że silnik w dobrej kondycji
  9. Ok dzięki za odpowiedź, może źle podszedłem do tematu Miałem jechać na hamownię, ale już chyba wiem, że lepiej zrobić logi. EDIT: Jest ktoś z mazowieckiego, kto dobrze ogarnia wykonanie logów w 1.8t i chętnie mi pomoże?
  10. Ja mam pytanie, co to są te logi? Jakieś sprawdzenie kondycji silnika? A druga sprawa to planuje zrobić to samo tylko z AVJ 150KM na LPG. Tylko z niego wycisne 180-190 km max na seryjnym turbo, chcę tylko dp + wtryski bex lub s3 + program oczywiście ale obawiam się drugiego ic (koszt oraz robota). Gdyby Gregor10 mieszkał w mazowieckim to chętnie bym mu oddał ;)
  11. Apropo integracji, ja nie jestem pewny bo tak szczerze to w piątek będę wiedział, więc jeśli tak to mogę przyjechać w ostatniej chwili na kawałek czy każde miejsce jest rezerwowane?
  12. Siemanko, w ten wtorek będzie spot?
  13. Witam otóż mam pewien problem. Mianowicie kupiłem miesiąc temu b6 z 2001 roku i nie działają mi elektryczne tylne szyby, nie świeci czerwone światło ostrzegawcze w drzwiach, ani nie podświetla się przycisk od podnoszenia szyby - czyli tak jakby całe drzwi były odłączone. wiem już ze tylne drzwi były w korbie (po rozebraniu widać datę 2001 rok na produkcji drzwi i 2005 rok przy przełączniku szyb) czyli jak się domyślacie ktoś chciał przerobić na elektryczne ale mu się nie udało. Ja słaby jestem z elektryki, byłem i elektryka samochodowego i stwierdził brak wiązki, ale nie chciał się za to zabrać. Czyli mam wszystko prócz wiązki i teraz pytanie, czy byłby ktoś z mazowieckiego, najlepiej okolic Warszawy kto już przerabiał i chciałby mi pomóc? Bardzo chętnie oddał bym aby to zrobił ktoś z forum, bo jak widać mechanik elektryk jest bezradny. Pozdrawiam
  14. Witam otóż mam pewien problem. Mianowicie kupiłem miesiąc temu b6 z 2001 roku i nie działają mi elektryczne tylne szyby, nie świeci czerwone światło ostrzegawcze w drzwiach, ani nie podświetla się przycisk od podnoszenia szyby - czyli tak jakby całe drzwi były odłączone. wiem już ze tylne drzwi były w korbie (po rozebraniu widać datę 2001 rok na produkcji drzwi i 2005 rok przy przełączniku szyb) czyli jak się domyślacie ktoś chciał przerobić na elektryczne ale mu się nie udało. Ja słaby jestem z elektryki, byłem i elektryka samochodowego i stwierdził brak wiązki, ale nie chciał się za to zabrać. Czyli mam wszystko prócz wiązki i teraz pytanie, czy byłby ktoś z mazowieckiego, najlepiej okolic Warszawy kto już przerabiał i chciałby mi pomóc? Bardzo chętnie oddał bym aby to zrobił ktoś z forum, bo jak widać mechanik elektryk jest bezradny. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.