Treść opublikowana przez Lufik
-
Stuki i strzelanie w okolicach prawego koła w Audi A5 F5
Wymieniłem całą prawą pół oś ale to nie pomogło.
-
Stuki i strzelanie w okolicach prawego koła w Audi A5 F5
Stzela tylko na wybojach, przeważnie na tych samych odcinkach drogi jak jadę do pracy. Co dziwne strzela tylko jak auto postoi kilka godzin i najbardziej na zimnym przez 5-10 km .
-
Stuki i strzelanie w okolicach prawego koła w Audi A5 F5
Sprawdzę,ale wątpię.
-
Stuki i strzelanie w okolicach prawego koła w Audi A5 F5
Witam,mam samochód dwa lata. Od kąd go kupiłem strzela mi coś w okolicach prawego koła. Byłem dwa razy na Stacji diagnostycznej u znajomego sprawdzaliśmy dosłownie wszystko. Zawieszenie amorty ok zero problemu. Mój mechanik sprawdzał 3 krotnie wszystko i nic nie może znaleźć, a jest naprawdę dobry. Serwisuje u niego od lat samochody. Stuki strzały słuchać tylko na wybojach przeważnie tylko przez 5-10 kilometrów. Nie są to ciche stuki tylko naprawdę bardzo głośne. Tak jak by uderzyć metal o metal lub przeskakujący plastki z dużą siłą. Może potraficie mi coś doradzić bo naprawdę już rozkładam ręce. Czasami jest aż tak duży stuk że czuję go pod pedałem gazu. Pozdrawiam
-
Luz na flanszy skrzyni biegów z prawej strony w Audi A5 F5 2.0 TDI
Zagłębiłem się troszkę więcej w ten temat i teraz nie wiem czy jest to na pewno łożysko. Może to być też wyrobione gniazdo. Jak myślicie?
-
Luz na flanszy skrzyni biegów z prawej strony w Audi A5 F5 2.0 TDI
Dziękuję za odpowiedź, postaram się to wymienić za jakiś czas.🙆😃
-
Luz na flanszy skrzyni biegów z prawej strony w Audi A5 F5 2.0 TDI
Witam, mam taki problem jak na filmiku. Jest luz na flanszy z prawej strony. Co to może, i czy da się to zrobić bez ściągania skrzyni biegów. Audi A5 f5 2.0 TDI 2017 . Dziękuję i pozdrawiam VID-20250905-WA0000.mp4
-
Liczba pinów w liczniku Audi A5 F5
..
-
Liczba pinów w liczniku Audi A5 F5
Oki dziękuję bardzo za pomoc .😃
-
Liczba pinów w liczniku Audi A5 F5
😃
-
Liczba pinów w liczniku Audi A5 F5
Witam, nie wiem czy pisze temat w dobrym dziale. Muszę się dowiedzieć jaką liczbę pin-ów ma mój licznik.
-
Montaż kamery cofania w Audi A5 F5
Dzięki Muskell. Bez ciebie to bym zginął ??
-
Montaż kamery cofania w Audi A5 F5
Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Może mogę wpiąć się gdzieś indziej? Pozdrawiam i dziękuję bardzo za pomoc.
-
Montaż kamery cofania w Audi A5 F5
-
Montaż kamery cofania w Audi A5 F5
Dobra zrobię wszystko tak jak w tym poradniku i dam znać czy działa. Mam jeszcze tylko głupie pytanie czy muszę odłączyć akumulator przed montażem? Czy lepiej nie.
-
Montaż kamery cofania w Audi A5 F5
Dobra, czyli mogę śmiało się zabrać za jej montaż? Prowadzenie i montaż kabli tak jak w tym poradniku? Mam przycisk sos więc tylko kodowanie inne. Przepraszam za głupie pytania, ale jestem amatorem w tych sprawach.??
-
Montaż kamery cofania w Audi A5 F5
Witam, kupiłem popularny zestaw na Alli. https://pl.aliexpress.com/item/1005007209005694.html?spm=a2g0o.new_account_index.0.0.28bc76c71LTwxp&gatewayAdapt=glo2pol Chciałbym zamontować go w swojej Audi A5 f5 2017r. Posiada tylko czujniki z tyłu. Nie mam wizualizacji czujników cofania na mmi. Czy będzie ona działać? Myślałem żeby zamontować ją według tego poradnika. Retrofit reversing camera Audi A4 B9 - Munteanu Bogdan MUNTEANUBOGDAN.COM I installed the original backup camera on my A4 B9 with only 96$ and made a tutorial for those who want to do... Wyczytałem gdzieś na forum że tylko oryginalną kamerę trzeba kodować. Co myślicie jak to zrobić? Pozdrawiam ?
-
Pomocy ginie plyn chłodniczy
Tylko daj mu po grach tak z 5-7 km, jak uszczelka to powinny bombelki powietrza lecieć do zbiorniczka.
-
Pół chłodnicy gorące pół zimne
- Pomocy ginie plyn chłodniczy
Uszczelka pod głowicą, mam ten sam problem dziś wróciłem od mechanika, ogrzewanie działa wymieniłem rozrząd pompę wody chłodnice i termostat. Możesz łatwo sprawdzić czy nie bije powietrza do układu chłodzenia wystarczy że wyjmiesz termostat i skrecksz. Jeśli ida bomnelki do zbiorniczka to problem z uszczelka.- Pół chłodnicy gorące pół zimne
Zrobiłem troszkę inaczej odołączyłem dolny przewód od zbiorniczka wyrównawczego i po odpaleniu silnika woda STOI w przewodzie. Czyli tak jak mówisz chłodnica zapchana?- Pół chłodnicy gorące pół zimne
Dzięki za radę jutro spróbuję to zrobić i dam znać czy jest tak jak mówisz- Pół chłodnicy gorące pół zimne
Dziś odebrem samochód od mechanika, wymieniłem kompletny rozrząd, termostat wszystkie paski pempe wody i problem dalej trwa i już nie mama siły. Dotykam teraz wierzy od chłodnicy i górny jest tak gorący że, aż pali w rękę a dolny zimy co to może być.- Cross w Audi A4 b5
Witam mordeczki, chce zwieść crossa honde crf 250 w Audi A4 b5 pytanie brzmi co bym musiał rozkręcić zeby wyszło do Bagażnika?- Pół chłodnicy gorące pół zimne
Od kilku dni słyszę jak by wyło jakieś łożysko głos dochodzi jak by w okolicach rozrządu. - Pomocy ginie plyn chłodniczy