Treść opublikowana przez spider1408
-
Czyszczenie wtryskiwaczy w Audi A4 B8 2.0 TDI CGLC
Równie dobrze może być 100km zasięgu i 2 butelki zaaplikować żeby nie doszło gdzieś tam do zapowietrzania. Dobrze myślę? Sam chcę wyczyścić wtryski bo moj cglc ma takie chwile że dłużej odpala i potem chwile chodzi nie równo ( jakby nie na wszystkie gary równo). Czasem jest spoko a czasem gorzej.
-
Bujanie przy lekkim hamowaniu w Audi A4 B7
Mam ten sam problem, hamuje jakby tarcza była ekstremalnie krzywa, czasem tak jest a czasem nie, dodatkowo wibracje przy większych prędkościach. Nikt niema na to rady?
-
Sprzeglo 1.8t
Zle mnie zrozumiałeś. Mam cały zestaw AWX z dwumasem. I tak jak radziłeś wywalam tarcze z Awx i wstawiam BFB, ale porównałem oboe tarcze i BFB ma krótsza tulejkę. Czy to nie bedzie w niczym wadzić?
-
Sprzeglo 1.8t
Mam już tę części ale widzę że tarcza z BFB ma krótsza tuleje wieloklinu niż AWX, czy to nie będzie przeszkadzać? Różnica jest 4mm, muszę się upewnić przed oddaniem auta bo mnie mechanik bedzie z siekierą gonił jak nie będzie coś pasować ?
-
Wibracje przy przyspieszeniu po chip tuningu
Mam już tę części ale widzę że tarcza z BFB ma krótsza tuleje wieloklinu niż AWX, czy to nie będzie przeszkadzać? Różnica jest 4mm, muszę się upewnić przed oddaniem auta bo mnie mechanik bedzie z siekierą gonił jak nie będzie coś pasować ?
-
Sprzeglo 1.8t
Mam b7 1.8t quattro i problem z wibracjami. Jaki numer kpl awx do quattro? Wgl sprzęgło z quattro awx różni się od ośki?
-
Wibracje przy przyspieszeniu po chip tuningu
Ok, 600 039 00 taki numer zestawu?
-
Wibracje przy przyspieszeniu po chip tuningu
Dlatego pytam. Walczę z drganiami i chce je wyeliminować raz a dobrze. To jaka liste części proponujesz?
-
Wibracje przy przyspieszeniu po chip tuningu
Narazie nie wymieniam ale dzięki za propozycje, a ten twój zestaw ma tarczę ze sprzężynami? Widzę w sklepach większość ma sztywną tarczę.
-
Wibracje przy przyspieszeniu po chip tuningu
Witam. Niestety u mnie jest ten Sam problem. Podajcie dokładnie jakie część trzeba kupić, wiem że dwumas awx a tarcza bfb, co jeszcze? Wszystko bedzie p&p czy trzeba coś przerabiać?
-
A4 B6 1.8T Quattro wibracje przy przyspieszaniu
Czy ktoś znalazł rozwiązanie tematu? U mnie nadal wibracje jak byly tak są.
-
drgania/bicie w quattro powyzej 80-100km/h
Witam. Mam identyczny problem jak kolega Pioteros. Wibracje przy przyspieszaniu z dołu oraz przy 140. Czy komuś udało sie rozwiązać problem?
-
A4 B6 1.8T Quattro wibracje przy przyspieszaniu
Mam podobny problem. Program na 230km. 1.8t manual quattro. Na cieplym silniku mam drgania w zakresie obrotow 2200-3000 wtedy kiedy turbo zaczyna ladowac . Podpora wyglada na sprawna