Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomaszMkII

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomaszMkII

  1. TomaszMkII odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Sprawdziłem piny. Na jednym pinie zero, na drugim 4,5V. W tej miniwiązce idą dwie wtyczki. Jedna do czujnika temperatury powietrza dolotowego który jest pod gruchą i druga do gruchy. Wywaliło mi ostatnio tylko dwa błędy. Temp pow. dolotowego i grucha. Wymieniłem czujnik temperatury, okazało się w domu że stary wymontowany działa. Podłączyłem dzisiaj VCDS Lite żeby sprawdzić czy zniknął błąd temperatury nie zniknął. Z tego co się orientuję stałe około 5V to ma iść na czujnik temperatury a nie do gruchy. Czy jest fizyczna możliwość żeby jakiś łebster odwrotnie podpiął te sąsiadujące wtyczki?
  2. TomaszMkII odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Chrystusie niebieski... To ja może sprawdzę na której żyle jest plus i czy w ogóle jest, a masę wezmę z silnika...
  3. TomaszMkII odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    U mnie też błąd 17924 intake manifold valve (N156): Open Circuit P1516 - 35 - 00 . Historia jeszcze inna niż te wszystkie o których tu czytałem. Otworzyłem pokrywkę, okazało się że ramię całe. Ale jak chciałem je popchnąć palcem okazało się że nie drgnie. Myślałem że trzeba będzie demontować kolektor ale się okazało że jak się pociągnie za dźwignię to dźwignia się porusza. Blokuje ją coś w gruszce i cały mechanizm pracuje dopiero po popchnięciu dźwigni w kierunku kolektora i w prawo. Sprawdziłem na odpalonym silniku. Nie drgnęło, nawet z pomocą. Zdemontowałem elektrozawór, połączyłem bezpośrednio z kolektorem, okazuje się że po kilku dodaniach gazu i zaciąga i trzyma. Po zgaszeniu silnika puszcza. Czyli gruszka sprawna, ramię lekko się zacina, tyle że gruszka nie jest rozkładana na kliki, jest zespolona. Sprawdziłem elektrozawór, okazało się że cyka, otwiera i zamyka, jest szczelny. No to stwierdziłem że styki zaśniedziały. Przejechałem styki papierem poprawiłem kontakt szprajem. Nie działa. Podpiąłem żarówkę do wtyczki i okazało się że niestety w czasie jazdy nie zapłonęła. Czyli problem elektryczny... No i powiedzcie mi teraz... Ten elektrozawór ma jakiś swój bezpiecznik? Czy śledzić przewody w komorze silnika aż do komputera i poprowadzić nowy...?
  4. Siema sorry za odgrzanie kotleta i złotą łopatę ale patrzcie na to ;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.