Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. Skoro po nr części jest identyczny to może być coś innego?
  2. Ok dzięki z pomoc. Już zamówiłem ekran, mam nadzieję, że będzie pasował Pozdrawiam
  3. Więc zdemontowalem I nr jest taki 4L0 919 604, czy musi być identyczny nr czy inne też pasują?
  4. Dzięki za podpowiedzi. A te błędy spowodują jakieś uszkodzenie systemu?
  5. I Jeszce pytanko czy jak zdemontuje ten ekran to będę mógł jeździć że zdjetym do czasu aż nie założę nowego ?
  6. Ok dzięki, A powiedz mi jeszcze czy musi być identyczny nr ? Bo będę chciał kupić używany i pewnie ciężko będzie znaleźć z identycznym nr
  7. Witam, niestety w ten weekend uszkodzil mi sie wyswietlacz, obraz znikl. Teraz mam pytanie co musze wiedziec zeby dokupic wyswietlacz ktory bedzie pasowal? mam audi z 2010 r kolorowy wyswietlacz, co musze jeszcze wiedziec? pozdrawiam
  8. Witam, dzis czyscilem kokpit srodkiem Apc sluchajac sobie muzyczki i w pewnym momencie wyswietlacz mmi zaczal szalec, mianowicie tak jakby zmienial kolory piksele zaczal gubic? co moze byc przyczyna? i czy da sie to jakos naprawic czy trzeba nowy zakupic?
  9. Dzięki to jeszcze że spokojem przejrze kilka opinni I wtedy wybiorę
  10. Dzięki, biorę beru;)
  11. Z ciekawości zapytam dlaczego polecasz Baru? Pozdrawiam
  12. Witam, mam niesprawna trzecia swiece wiec tak jak nalezy wymienie wszystkie, jakie polecacie do 2.0 tdi cr 143 km z 2010 roku? Dzieki
  13. Myślę, że nie więcej niż 500 ml
  14. Niestety nie mam miarki oleju( rurki ).
  15. Napewno jest poniżej 5 litrów ponieważ w bance jeszcze mi zostało A z tego co wiem wchodzi około 4,7 litra do silnika 2.0 . Jednak komitet pokazuje żeby upuscic trochę oleju, co może być przyczyną?
  16. Witam, niestety nalalem za dużo oleju do silnika. Musiałbym trochę spuścić lecz nie chce tego robić poprzez korek spustowy od dołu, chciał bym zrobić to od góry tamtędy gdzie się wlewa olej. Może ktoś już tak robił i ma pomysł jak i czym to zrobić. Proszę o pomoc Pozdawiam
  17. Dzięki z pomoc;) Pozdrawiam
  18. Witam, wie ktos moze jaki jest nr tej dokladki zaznaczonej na zdjeciu ( tzn jej brak ), zderzak s-line. Dzieki, pozdrawiam
  19. Witam, kto wie jaka dokladka jest do tego zderzaka ( s- line )? Pomozcie!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.