Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Skoro po nr części jest identyczny to może być coś innego?
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Ok dzięki z pomoc. Już zamówiłem ekran, mam nadzieję, że będzie pasował Pozdrawiam
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Bądź coś podobnego ?
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Dzięki za podpowiedzi. A te błędy spowodują jakieś uszkodzenie systemu?
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
I Jeszce pytanko czy jak zdemontuje ten ekran to będę mógł jeździć że zdjetym do czasu aż nie założę nowego ?
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Ok dzięki, A powiedz mi jeszcze czy musi być identyczny nr ? Bo będę chciał kupić używany i pewnie ciężko będzie znaleźć z identycznym nr
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Panel przy biegch
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
No a jak to rozpoznać?
-
Uszkodzony wyswietlacz? Prosze o pomoc
Witam, niestety w ten weekend uszkodzil mi sie wyswietlacz, obraz znikl. Teraz mam pytanie co musze wiedziec zeby dokupic wyswietlacz ktory bedzie pasowal? mam audi z 2010 r kolorowy wyswietlacz, co musze jeszcze wiedziec? pozdrawiam
-
Wyswietlacz Mmi , problem?
Witam, dzis czyscilem kokpit srodkiem Apc sluchajac sobie muzyczki i w pewnym momencie wyswietlacz mmi zaczal szalec, mianowicie tak jakby zmienial kolory piksele zaczal gubic? co moze byc przyczyna? i czy da sie to jakos naprawic czy trzeba nowy zakupic?
-
Jakie swiece do 2.0 CR TDI??
Dzięki to jeszcze że spokojem przejrze kilka opinni I wtedy wybiorę
-
Jakie swiece do 2.0 CR TDI??
Dzięki, biorę beru;)
-
Jakie swiece do 2.0 CR TDI??
Z ciekawości zapytam dlaczego polecasz Baru? Pozdrawiam
-
Jakie swiece do 2.0 CR TDI??
Dzięki
-
Jakie swiece do 2.0 CR TDI??
Witam, mam niesprawna trzecia swiece wiec tak jak nalezy wymienie wszystkie, jakie polecacie do 2.0 tdi cr 143 km z 2010 roku? Dzieki
-
Za dużo oleju w silniku, jak ubrać trochę z góry?
Dzięki
-
Za dużo oleju w silniku, jak ubrać trochę z góry?
Myślę, że nie więcej niż 500 ml
-
Za dużo oleju w silniku, jak ubrać trochę z góry?
Niestety nie mam miarki oleju( rurki ).
-
Za dużo oleju w silniku, jak ubrać trochę z góry?
Napewno jest poniżej 5 litrów ponieważ w bance jeszcze mi zostało A z tego co wiem wchodzi około 4,7 litra do silnika 2.0 . Jednak komitet pokazuje żeby upuscic trochę oleju, co może być przyczyną?
-
Za dużo oleju w silniku, jak ubrać trochę z góry?
Dzięki za pomoc
-
Za dużo oleju w silniku, jak ubrać trochę z góry?
Witam, niestety nalalem za dużo oleju do silnika. Musiałbym trochę spuścić lecz nie chce tego robić poprzez korek spustowy od dołu, chciał bym zrobić to od góry tamtędy gdzie się wlewa olej. Może ktoś już tak robił i ma pomysł jak i czym to zrobić. Proszę o pomoc Pozdawiam
-
Zderzak - jaki numer części?
Dzięki z pomoc;) Pozdrawiam
-
Zderzak - jaki numer części?
Witam, wie ktos moze jaki jest nr tej dokladki zaznaczonej na zdjeciu ( tzn jej brak ), zderzak s-line. Dzieki, pozdrawiam
-
Pomozcie - jaka dokladka do zderzaka S-line? ZDJECIE