Treść opublikowana przez Misiekk800
-
Słaby nadmuch z środkowych kratek
Nastawy kolego ja u siebie sciagnelem schowek i widać wszystkie ailniczki wł. Nastay i patrzyłem czy wszystko hula u mnie okazało się że jeden od wew._zew. Klapy nie trybi jeden silnik.
-
Wyciek paliwa prawym przednim kolem
Witam ostatnio zaczęła wyć pompka w baku słychać ja było. Na zew. Auta to więc wymieniłem na 2 używana dobra po wymianie wszystko git jazda testowa itp.. Na 2 dzień nie idzie odpalić auta wyciek benzyna z filtra węglowego oparów paliwa zaczelem szukać przyczyny okazało się filtr paliwa padł hengsta był zamontowany 6 miesięcy około 3 Tys km. Wymiana na nowy i jest wsytsko git Tera ale czy muszę wymieniać ten filtr węglowy oparów n a drugi jak został zalany benzyna o to moje pytanie za 2 tyg wyjazd nad morze i lipa żeby coś się wydarzyło.
- Kopcenie
-
Kopcenie
Witam dziś zauważyłem jak pierwszy raz b6 1.8t zakopcila przy odpaleniu na niebiesko chmura taka poszła 2 dni stała nie odpala a wcześniej tak nie było a j razu ma najechane 220tys km oleju ciężko powiedzieć cY nie bierze bo jest wyciek lekki. Dekla z góry ale ta chmura mnie zaniepokoila czy to już coś się konczy pierścienie ucLeniacze??
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Aha jutro będę dzwonił na wroclaw dopytać
-
Trzesienie nadwozia
Aha ok jutro zerkne czy założyłem tak jak mówisz dzięki
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Właśnie proboje z tym wygrać nie dam jej za wygrane
-
Trzesienie nadwozia
A np. Przy zakładaniu poduszek bocznych podmieniłem widziałem. Od dołu 3 otwory na ustawienie poduszek że ten bolec z poduszki pasuje tu i tu ma to znaczenie i gdzie ma on być? Znaczy w którym otworze
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Dzwoniłem dziś i babka powiedziala że przez tele. Nie moze mi takich informacji udzielić bo nw Czy to moje auto haha a zadała chyba z 5 pytań czy jestem w dowodzie napisany itp. Jak by było jakąś tajemnica kazała przyjechać do serwisu osobiście. Najbliżej 60 km będę gnal żeby powiedzieli tak lub nie też tak mieliście czy nor. Lanie telefonicznie mieliście informacje??
-
Trzesienie nadwozia
A tyle czasu szukałem tego buczenia w kabinie. PrzeloYlem o. Oczko wyżej w tym trzymadelku na grodzi co się okazało wyrobiła się guma i to tak burczalo. Zastanawiałem się czy u innych Tez tak jest. Czyli to mam zglowy ale dalej pozostają wibracje jakieś pomysły?
-
Trzesienie nadwozia
Wczoraj jescze zauważyłem że jka idzie przewód gumowy pod pmasko paliwowy do listwy wtryskowe jak się go złapie to tak burczy i drży bardzo tak dziwnie np wąż od chłodniczy się złapie to nic się nic nie czuc. Czy może ktoś u siebie zobaczyć czy podobnie jest u was 1.8t?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja do siebie leje 5w40 motul drogi ale robotę robi znajomy w 2.0l b6 miał mobilna chyba i olej się zapal na chyba żółto a przelał na motul i rakiety wszystko git:)
-
Wypadanie zapłonu Audi A4 1.8T
Znajomy tak miał 1. 8t i okazało się że głowica do reanimacji posza brakowało ciśnienia
-
Trzesienie nadwozia
U mnie podobnie na postoju wibracje a kierownicy i fotelu wymieniłem poduchy oryginały używane nic nie pomogło żadnych błędów lozow itp. podniosłem dziś obroty jak niektórzy radzili ile się dało czyli z 720 oryginalnych na 800 lekko poprawiło ale dalej mrowienie pozostało i takie jak by burczenie chce wkoncu toznalesc co to za przyczyną bo wiele tematów jest na ten temat ale nikt odp. Nie zna. Teraz chciałbym podstawiac dwumas może ktoś podrzuci pomysł może wtryski?
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Podniosłem ile się dało mam teraz 800 więcej nie idzie troszkę może i poprawiło ale dalej wyczuwalne są tylko jak by teraz szybciej mówiło wcześniej obroty były około 720. Dalej coś trzeba szukać. Jak sprawdzić wtryski i ile ma pokazywać vag?
-
Dwumas
Przy ruszaniu odpalaniu gaszeniu fury nic przy puszczanie delikatnym wciskaniu sprzęgła nie ustaje ale tylko na postoju podczas jazdy powoli tylko słychać burczenie tak jak by od str. Dwumas jak się trzyma skrzynie rękoma na odpal onym to czuć że cała drży z kanału wydech odpinalem całkiem od auta żeby wykluczyć wieszaki. Prócz dwumasy pomysły brak może wtryski? Błędów brak
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Jak podnieść te obroty może sproboje i trochę zmniejszy te wibracje.
-
Dwumas
Wielkie drgania nie są ale je czuć na kierownicy i na fotelu jak głowę się oprze o zagłówek to czuć kurcze strasznie wkurza w korku jak się stoi i na siwtlach powiedziałem sobie ze musze to znaleźć wszystko pokolei będę wymieniał aż znajdę heh tyle na forum o tym się pisze w internetacj ale odp. Nie ma. Znajomy ma podobna a4 tylko sedan i czegoś takiego nie ma także ten tym tak raczej nie powinien mieć,
-
Dwumas
Witam audi a4 B6 1.8T AVJ poszukuje na próbę założyć dwumas używany drży autko na postoju poduchy podmieniłem nic nie pomaga stawiam teraz na dwu mas znalazłem używany ale z multitronika około 150 zł czy on będzie taki sam. Jak w manualu? MOŻE MA KTOŚ na zbyciu i uczciwie powie że jest dobry w cenie złomu pozdrawiam.
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Czy da rady sprawdzić zdiagnozować czy to napewno dwumas czy faktycznie on się skończył tak jak Mowis o wyważenie go?
-
"puknięcie" w kole podczas ruszania
Słuchaj miałem tak. Samo w audi a4 B. 1.8 t avant szukałem. Cudowalem ale naszczescie tylko się nie wsyrzelilem. W jeden Wachacz Ale co się okazało luźna sroba od poduszki silnika!!!! Sprawdź jak chodzi. O audi nw czemu sama. Się poluzowala DOKRECILEM z gorury i zdolu na klej do gwintów i pupeczka miodzio malina.
-
Czy różnią się twadoscia poduszki.
Witam posiadam audi a4 b6 1.8t avj. Drży mi na wolnych obrotach siedzenie kierowcy masażer i kierownica takie mrownienia. Temat poruszany wielokrotnie. Dziś sprawdziłem delikatnie zapocona przy samym gwincie od góry poduszka silnika od strony turba wszystko wykluczylem co możliwe prócz tych podmuch pod silnikiem czy jest różnica między lewa a prawa dowiedziałem się dziś w sklepie motoryzacyjnym że prawe te od turba strony są macniejsze bo przenoszą większe obciążenie czy to prawda. I czy wy macie taki problem chodzi tylko silniki benzynowe o takie mrowienie strasznie denerwoje pozdrawiam.:)
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Mam podobnie a abigeil 1.8t dziś wszystko luzowalem co możliwe od łap silnika po wózek wydech odpaliłem żeby sam teoretycznie wrócił na swoje miejsce i nic nie dało poduszki suche nic nie stuka tylko te przeklęte wibracje. Już brakuje mi pomysłu... Myślę nad sprawdzeniem wtryskiwaczy może którys nawala i wprowadza auto w drgania na postoju i takie dziwne delikatne burczenie słychać na wolnych.
-
Wibracje budy na wolnych obrotach.
Też szukam u siebie wibracji już mnie do szału doprowadza wydech ropiety poluzowany za siatka elastyczna mocowania silnika poluzowane odpalales kilka Ray żeby może sam się ustawil na poducha h i nic poduchy całe zastanawiam się na wtryskiem czy może którys pada i daje takie drgania na silnik błędów brak jeździ ok.