Treść opublikowana przez XsioR
-
Sterowanie radiem z kierownicy
wydaje mi się,że za to odpowiada can komfortu i ogólnie cos zmieniać sie powinno
-
Zasięg 2000km bez względu na ilość ropy w baku
Mi udało się ustawić wszystko,bo licznik tak sie sypnął,ze nie pokazywał dosłownie nic... Został mi wlasnie tylko ten problem z 2000 km. Edit: u mnie odłączenie aku n 5 minut i hardreset nie pomogły. Co do spalania to i innych nieprawidłowośćiach bądź braku wskazań moge opisać cała procedurę w vcds aby przywrócić działanie
-
Montaż kierownicy multi a4 b7 w a4 b6 nie działają przyciski
Roumiem więc to wszystko tłumaczy dlaczego jest brak komunikacji. I to już rozwiąze sprawe?
-
Montaż kierownicy multi a4 b7 w a4 b6 nie działają przyciski
witam. Ostatnio zamontowałem sobie kierownice mutlifunkcją od a4b7 trójramienną wraz z poduszką,czujnikem kąta skrętu i wiązką aibag z wtyczką pod multi. sterownik mam 8E0 953 549 N. Przyciski się podswietlają,ale nie działają. Wyskoczyły mi takie błędy Adres 16: Koło kierownicy Plik etykiet: 8E0-953-549.lbl Oznaczenie elementu: 8E0 953 549 N Komponent: Lenksáulenmodul 0308 Kodowanie: 04041 Kod serwisu: WSC 00000 VCID: 3E7388F93A77B2B413-4B18 4 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 01426 - Jednostka obsługi w kole kierownicy (E221) 49-00 - Brak komunikacji dres 09: Centr.zesp.elektr. Plik etykiet: 8E0-907-279-8E2.lbl Oznaczenie elementu: 8E0 907 279 E Komponent: int. Lastmodul RDW 0305 Kodowanie: 00001 Kod serwisu: WSC 00000 VCID: 3467AAD1043B68E4F5-4B32 3 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 01317 - Sterownik w zestawie wskaźników (J285) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01326 - Sterownik wielofunkcyjnego koła kierownicy (J453) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01312 - Magistrala danych układu napędowego 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny w czym jest problem? oczywiscie po podłączeniu wszytkie procedury zostały przeprowadzone
-
Spocik Lubuski :)
Ja też chętnie bym podjechał na bajere do Zg jakby co
-
Problem z nowym EGR.
A robił wgl nastawy podstawowe? Zerknij czy wgl założył te cieglo od otwierania egr
-
Radio Rns low/bns 5.0 dziwny objaw po odpaleniu auta
Witam mądre i pomocne głowy. Dziś wreszcie znalazłem czas na odzyskanie pinu do radia, które kupiłem dając się wywiezc w pole i odzyskiwac pin z geko. Udało się wszystko radio działa,gra za***iście z tą serią z przodu i tyłem w drzwiach od bose....no gra lalunia póki nie odpale mojego prawola. Jakość diametralnie sypie się jak domki w Czeczenii, a przód ma niesamowite zakłócenia, które zniekształcaja dźwięk. Gasze auto wszystko wraca do normy. Nie analizując tego jeszcze wolę was zapytać może ktoś miał taki problem?
-
Radio RNS low/BNS 5.0 jak podłączyć/komunikacja vcds
No to widzę,że moj problem zostanie rozwiązany Dzięki panowie
-
Radio RNS low/BNS 5.0 jak podłączyć/komunikacja vcds
Tak kupiłem od RNS-E,ale pinów w niej zadnych nie przekładałem,bo myślałem ze wszystko bedzie się zgadzać. Czyżby tu był problem czy jednak będę musiał prowadzić te kable can od obd2?
-
Radio RNS low/BNS 5.0 jak podłączyć/komunikacja vcds
WItam. Zakupiłem jakiś czas temu radio Rns Low/bns 5.0 . Dotychczas w moim B6 było Radio Concerta 1 din. Radio 2 din kupiłem niby z pinem,a co się poźniej okazało pin składający się z 5 cyfr nie ma racji bytu. Stwierdziłem,iż pracując w ASO VW/Audi sam odzyskam sobie pin do radia przez GEKO. W czym problem? a no w tym,że muszę mieć komunikacje z radiem poprzez diagnostykę komputerową,a po podłączeniu radia pod kostki nie mogę się polaczyć za posrednictwem vcds pro. Wiem,że komunikacja zradiem Concert odbywała się za pośrednictwem linii k,a w radiu 2 din powinna odbywać się po linii can.Z tego co zauważyłem to can low i kabel pomarańczowo-fioletowy są podłączone do radia i z opisem pinów na schemacie radia się zgadzają. Czy muszę w złączu obd 2 pociągnąć jeszcze komunikacje C-low i C-high aby nawiązac połączenie z radiem? jak tak to gdzie najlepiej się wczepić z tą szyną can aby nie zaburzyć działania innych sterowników?
-
A4B6 1.8t BEX S4 design
Pomyśle nad tym jeszcze Hmm to chyba jest cos nie halo... No i tak zrobię dzieki za pomysł Jeszcze raz dziękuję panowie co do jednostki turbo benzyny to mój pierwszy egzemplarz i jeszcze do końca nie wiem co może poprawić pracę, a co zepsuć. Co do hebli to nie widzialem sensu zamiast 312 wsadzac 320
-
A4B6 1.8t BEX S4 design
Witam. Chciałem wam przedstawić moje pierwsze audi. Do tej pory jezdziłem gofem mk4 v5,więc z autami z serii vag jestem odkąd dopadłem pierwszego golfa 2. Zanim kupiłem to dość dlugo szukałem takiego specyficznego egzemplarzu do tego z tą jednostką. Auto było sprowadzone z Niemczech z całą udokumentowaną historią serwisową,która sobie oczywiście zweryfikowałem. Użytkuję auto juź 4 miesiąc i do tej pory dokonałem następujących czynności: -nabice klimatyzacji -wymiana oleju i filtra (Neste 5w50/Bosch) -Tarcze i klocki przód wysokiej skuteczności nacinane (Brembo) -Filtr Panelowy Powietrza dolotowego K&N -czujnik ABS -akumulator Varta -przywrócenie sprawności spryskiwaczy reflektorów -wymiana radia na fabryczne i wymiana glosników sredniotonowych w drzwiach przednich na Bose. -czujnik przód prawy ABS -łączniki stabilizatora -klamka schowka pasażera -bagnet -osłony mocowania zawiasu zamka -emblematy bose na maskownice -siatka do bagaznika planowe inwestycje -rozpórka -radio rnse -pozostałe nagłośnienie Bose -asystent parkowania -zawieszenie i układ skrętny -strumiennica i sportowe tłumiki końcowe -blow off. Jak widać większość elementów jest od S4 i potwierdzone,że wszystko kupowane i zakładane w serwisie. W środku pakiet s-line półskóra,czarna podsufitka i srebrne wstawki,z navi w liczniku itd. Układ amortyzujący siedzi KW z mozliwoscia regulacji. felgi 19 Tomason na lakach hankook 235/35. autko oprocz łacznikow nie jest wytluczone,rozrząd wymieniany 5 tyś km temu. Spalanie na autobanie przy predkosci 200km/h miedzy 8.2-8-7. przy spokojnej jezdzie zszedlem do 6,7. Co do korozji to ten blotnik tylko się ukazał. Chce zrobić wszystko to co drażni mnie za każdym razem jak do niego wsiadam i to tyle.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Miejscowość: Brzeźnica k.Żagania/Lubuskie