-
Diagnostyka i kodowanie VCDS
Witam. Kto pomoże przełożyć i ogarnąć vcds kierownice z multi do b6. Kiera z lopatkami mam tiptronic. Najlepiej kujawsko pomorskie.
-
Zderzak od s4 b6 numer
Witam. Zapoda ktoś numer aso zderzaka od s4 b6? Zderzak tył
-
Downpipe 2.5 Tdi
Witam. Może ktoś jest chętny zrobić Downpipe bądź już ma gotowca na sprzedanie do 2.5 Tdi?
-
[ALL B7] Dyfuzor zderzaka tylnego S-Line
Pytanie z innej beczki czy tą dokładkę da radę jakoś wyrzeźbić do B6 avanta?
-
Wtryski 2.5 TDI BAU
Czy jest sens założyć wtryski z końcówkami od iveco czy odrazu turbina by musiała pójść większa?
-
Wtryski 2.5 TDI BAU
To zapytam jeszcze czy po regeneracji wtrysków należało by też oddać na sprawdzenie pompę wtryskowa? Ogólnie nie odczułem żeby coś się z nią działo ale czy to w parze idzie jakoś ?
-
Wtryski 2.5 TDI BAU
Witam Wtryski sprawdzone na stole Boscha w zaprzyjaźnionym zakładzie okazało się że do regeneracji po 450 tys przebiegu choć auto nie kopciło ani nie dało po sobie poznać że coś mogło by być nie tak. Teraz pytanie czy po założeniu wtrysków trzeba jakoś ustawić prawidłowo kąt wtrysku ? Jeżeli tak to czy da radę samemu? Bądź ktoś z kujawsko pomorskiego by pomógł Pompy wtryskowej nie sprawdzałem ogólnie nic się nie działo wtryski profilaktycznie sprawdziłem.. Pozdrawiam
-
Wtryski i turbo 2.5 tdi swap
Jakieś namiary na kogoś co by te 200 km zrobił? Jestem z kuj-pom. Ale jak trzeba do fachowca to i dalej bym Podjechał ?
-
Wtryski i turbo 2.5 tdi swap
Witam Jest szansa co aby do BAU założyć wydajniejsze wtryski podobno od Iveco? I większą turbine np. Od 2.7 ? Skrzynia tip pewnie i tak będzie ograniczać już tematu pompy nie poruszam bo temat rzeka. Tak 200 km bym chciał uzyskać chociaż
-
Tylne sanki w Audi A4 B6 quattro
Chcę oddać sanki do piaskowania. Auto pływa mi tyłem i chciałbym za jednym zamachem zrobić wszystkie tuleje oraz łączniki widziałem kompletne zestawy to i 1300zł potrafi kosztować...sporo kasy. Skoro mówicie że dolne to raczej nie zniszczalne to zawsze trochę obniży koszty
-
Tylne sanki w Audi A4 B6 quattro
Witam Zdejmowal ktoś tylne sanki celem wypiaskowania i malowania? Dużo roboty ? Wszelkie tuleje i śruby wymieniać? Brak luzuow
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
U mnie też ten bas znikł słychać go troszkę w bagażniku i to jak gra przyciszone radio. Może trzeba fakt ta kostkę wypiac... Podobno vcds można zmienić w ustawieniach na cabrio i będzie głęboki bas? No jest jakiś problem z tym basem w bose...
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Witam Ja mam takie pytanie słabo mi gra ten sub w bose raz ten bas czuc raz jak by wogole nie gral.....czytałem że można zmienić vcds w opcji radio na cabrio i będzie lepszy efekt?
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Odswieze temat. Czy mogę spokojnie wlać g00400 choć na zbiorniczku mam g00200 ? Jedni piszą że tak drudzy że nie? Mi się wydaje że skoro był mineral to lać mineral do starszego układu.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam. Kiedy planowany jest następny spot?
panki888
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta