Diagnostyka i kodowanie VCDS

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, służę pomocą z vcds'em. Dysponuję już oryginalnym sprzętem więc gdyby ktoś potrzebował diagnostyki lub kodowania to pisać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W jakim celu jest tu ten temat skoro Kolego nie potrafisz nawet odpisać na PW z prośbą o pomoc w zrobieniu logów ? (wysłaną prawie 2 miesiące temu). Chyba, że to tylko dla wybranych :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oczywiście, że pomagam tylko wybranym.. tak jak dla wybranych tworzę między innymi kalendarz klubowy, m.in. prowadzę B6 Division etc. ;) nie jestem tu na etacie, staram się poświęcać czas, ale mam też swoje życie prywatne i w szczególności zawodowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To polecam usunąć temat albo napisać, że tylko dla wybranych. Pisząc takie coś logicznym jest, że ktoś z forum poprosi o pomoc więc wypadałoby mu chociaż odpisać. Oczywiście nie twierdzę, że nie masz życia prywatnego ani zawodowego ale jeżeli zwykła odpowiedź sprawia problem to nie widzę sensu tworzenia takich tematów. Chodziło mi o pomoc odpłatną, nic charytatywnie nic chciałem, także jeżeli nie masz czasu oczekiwałem chociaż odpowiedzi w stylu "odczep się chłopie, nie mam czasu" czy coś takiego :) Każdy ma jakąś pracę, zajęcia ale kultura wymagałaby odpowiedzieć na wysłaną wiadomość skoro już korzystasz z tego forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

obiecuję mocne postanowienie poprawy ;) niestety przejrzałem skrzynkę i nie znalazłem PW od Ciebie, pewnie gdzieś mi umknęła wiadomość ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie udzielę pomocy w kodowaniu i diagnostyce komputerowej programem VCDS i interfejsem diagnostycznym. Jestem z Grudziądza służę pomocą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Mam pytanie odnośnie a4 b8 2013 Czy lusterek boczne można ustawić by składały się automatycznie po zamknięciu auta We wnatrz auta nie ma żadnego przełącznika I co można by jeszcze w niej zakodowac 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeżeli masz elektryczne składanie lusterek, to gdzies na forum jest howto. Trzeba tam odblokować opcję w menu mmi jeżeli fabrycznie masz ukrytą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie szukam wszędzie i nie mogę znaleźć a w mmi nie wiem jak włączyć dodatkowe funkcje bo nie mogę w to wejsc Próbowałem wejść w zielone menu tak jak jest na necie ale u mnie to nie działa 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeżeli zielone menu nie jest odblokowane przez kabel, to w nie nie wejdziesz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem To wychodzi na to że nie mam składanych lusterek bo nie ma możliwości ustawienia przełącznika na godzinę 6 a mam pytanie jeszcze odnośnie doswietlania zakrętów i podniesienia ksenonowe czy to też tylko można włączyć za pomocą komputera?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

myślę, że chodzi Ci o lampy xenonowe skrętne, jeżeli byś je miał to by było na pewno ustawione w komputerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta