Treść opublikowana przez Danielek_24
-
Stan łańcuszka i napinacza
Witam, jak w temacie mam małe zapytanie dotyczące stanu łańcuszka i napinacza, wizualnie chyba wygląda w porządku?
-
Kod lakieru po VIN
Witam, jak w temacie potrzebowałbym kodu lakieru po numerze VIN bo niestety w bagazniku brak nalepki z kodem. Numer VIN: WAUZZZ8E12A032080 Pozdrawiam
-
Audi A4 B7 Cabrio Problem z dachem
Jak Aron piszę, zacznij od wyjęcia pompy podnoszenia dachu i wyczyszczeniu komutatora Ja u siebie miałem identyczny problem wyjąłem pompę i solidnie przeczyściłem komutator i śmiga aż miło
-
Jaki rozmiar tarcz przód/tył
dzieki bardzo jeszcze mam takie małe zapytanie po czym szukać/na co zwrócić uwagę przy doborze klocków, żeby pasowały?
-
Jaki rozmiar tarcz przód/tył
-
cabrio dach sie nie otwiera do konca
Witam, mam zbliżony problemi chciałem sprawdzic stan płynu, jak to zrobić, gdzie sie znajduję?? U mnie dach przy próbie otwarcia uniesie się kilka cm i stoi to samo w odwrotnej sytuacji, tylna klapa podniesie sie 2-3cm i dalej stoi.
-
Wybicie przegubu
Dzięki, udało się! ??
-
Wybicie przegubu
-
Sterownik Multitronic brak numeru
Witam, jak w temacie nie ma(nie widzę)? numeru sterownika skrzyni multitronic. Przybliżając nieco problem, otóż 19 grudnia!! zaprowadziłem moje Audi do mechanika po tym jak skrzynia przechodziła mi w tryb awaryjny a także czasami skrzynia nie widziała wbitego biegu wstecznego... Po tym miesiącu mechanik u którego stoi samochód po konsultacjach ze swoim elektronikiem stwierdzili, że sterownik jest do wymiany, ale tutaj pojawia się problem, gdyż nie widać na nim numerów... może macie jakiś pomysł jak to rozszyfrować, dodam, że oznaczenie silnika to BWT 2.0TFSI wersja amerykańska. W załącznikach dorzucam zdjęcia sterownika. Pozdrawiam i czekam na jakieś pomysły
-
Telepanie na jałowym i zimnym silniku
Witam, jak w temacie niepokoi mnie lekkie telepanie silnikiem do momentu aż ten się nie rozgrzeje. Przy odpalaniu też zaobserwowałem szarpnięcie silnikiem, postawiłem na świece, ale po wymianie sytuacja ta sama... Ma ktoś jakiś pomysł?? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam forumowiczów Daniel z Kutna od miesiąca szczęśliwy(to się okaże) właściciel Audi A4 B7 Cabrio w wersji Amerykańskiej z silnikiem 2.0TFSI z roku 2008. Pozdrawiam.