-
Lukaszek501 obserwuje zawartość Wymiana uszczelniaczy pd , Logi Audi A4 B6 1.9 TDI AWX i [B6 AWX] Logi wtrysków do sprawdzenia
-
Logi Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Cześć. Możecie sprawdzić czy wszystko jest ok z przepływką? Wywaliło ostatnio jej błąd. Po usunięciu pojawił się jeszcze kilka razy, teraz już się nie powtarza. Log #948816 LOG.TUNEZILLA.COM
-
[B6 AVF] Od czego może być to buczenie?
Plecionka za turbo w jakim stanie? Obudowa filtra powietrza stabilnie siedzi?
-
[B6 AWX] Logi wtrysków do sprawdzenia
Nie ma potrzeby wrzucać logów. Zmieniona 4 pompka i uszczelniacze na pozostałych. 3xba + 1xar bo nie było innej na szybko dostępnej. Auto przestało trzepać lewarkiem a na postoju już nie buja jak łajbą na morzu. 4 pompka już niestety była przez kogoś wymieniana wcześniej, było na niej widać "oznaczenia" handlarza. W najbliższym czasie jeszcze tec2000 profilaktycznie użyję bo nie wiadomo ile "nowa" pompka leżała nie używana. Można zamykać temat i dzięki za odzew
-
[B6 AWX] Logi wtrysków do sprawdzenia
Czekam na uszczelniacze, po zmianie wrzuce logi przy okazji zmienię synchronizacje.
-
[B6 AWX] Logi wtrysków do sprawdzenia
Statyczne: TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM Dynamiczne: TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
[B6 AWX] Logi wtrysków do sprawdzenia
Narazie podmienię 2 z 4 i zobaczymy czy coś się zmieni.
-
[B6 AWX] Logi wtrysków do sprawdzenia
TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM Tutaj na zimnym silniku. Co się dzieje, że na ciepłym zaczyna tak wariować?
-
[B6 AWX] Logi wtrysków do sprawdzenia
Witam, takie mam logi. Widać, że z 4 pompka coś nie tak ewidentnie. Auto po postoju odpala gorzej. Na 4 i 5 biegu drgania w zakresie 1.8-2tys obr. Co sądzicie? Pierwszy screen 900 drugi 2tyś obrotów.
-
Wymiana uszczelniaczy pd
Gorzej odpala po dłuższym postoju, czasem pobuja silnikiem i drgania skrzyni na 4 i 5 przy ok 2tys obr.
-
Wymiana uszczelniaczy pd
Jak w tytule potrzebuje kogoś kto się zna i wykona taką usługę. Kielce i okolice
-
Wymiana uszczelniaczy pd
Cześć. Czy ktoś może mi polecic mechanika do wymiany uszczelniaczy ? teren Kielce/okolice
-
[B6 AWX] Wycie silnika przy wchodzeniu na obroty
Tego jeszcze nie ruszałem. Jak najłatwiej sprawdzić czy niedomaga?
-
[B6 AWX] Wycie silnika przy wchodzeniu na obroty
Witam. Panowie mam problem z wyciem silnika przy wchodzeniu na obroty. Wymienione lub zrobione na ten moment: alternator, napinacz, pasek, pompa wspomagania, kompresor klimy a wycie dalej jak na filmiku. Jakieś domysły co może dolegać?
-
Spociki w Kielcach
I ja sie pojawie jesli tylko nie bede musial do pracy isc?
-
Lukaszek501 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Spociki w Kielcach
Jeśli tylko termin nie będzie kolidować z pracą to zajrzę