Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Peci84

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peci84

  1. Myślę że zawias na wiosnę a reszta musze się umówić z mechanikiem teraz musze zebrać parę rzeczy do podniesienia mocy
  2. I jeszcze coś takiego wpadło nie nowe ale działa elegancko.
  3. No i doszło parę gratów serdeczne podziękowania dla dzik mega mega szybka dostawa dzieki wielkie i pozdrawiam.
  4. Peci84 odpowiedział(a) na Peci84 temat w Audi A4 B6/B7
    Czy ktoś mi pomoże? Wie ktoś może?
  5. Peci84 odpowiedział(a) na Peci84 temat w Audi A4 B6/B7
    Czy wie ktoś bo chce kupić a nie wiem czy będzie pasować
  6. Peci84 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam nie wiem czy w dobrym miejscu pisze. Czy zawieszenie gwintowane Ap które jezdzilo na osce będzie pasowało do quattro?
  7. Sprzedam moje falgi. Może ktoś jest zainteresowany. Cena dla forumowiczów do negocjacji. https://m.olx.pl/oferta/fajne-felgi-18-cali-CID5-IDxy89o.html?ref[0][path][0]=495753574&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details
  8. No i mamy resztę do kompletu DEFA
  9. A masz może jakiś link do tego gwintu? Jaka cena?
  10. A jaki gwint polecacie?? ja miałem kiedyś w civicu ap i nie narzekalem w sumie.
  11. No myślałem o -40 -50 cos kolo tego amorki mam jakieś czerwone ale chyba seryjne choć auto jest dość twarde.
  12. Proszę o jakieś podpowiedzi odnośnie pytań. Pozdrawiam
  13. A czym się różni ta soczewka z b8 ze mówicie żeby ją wymienić?
  14. Peci84 odpowiedział(a) na uosiek temat w Audi A4 B6/B7
    Witam i jak udało się z tym MFA?
  15. Witam możesz dać jakiś link gdzień kupiłeś te sprężyny?
  16. Nie wiem. Płyty betonowe z dziurami
  17. Jakie sprężyny obniżające polecacie do zawieszenia s-line
  18. Auto kupiłem w szwecji dlatego felgi troche niespotykane i przebieg niski jak na lata. Z modami myślę ruszyć na wiosnę no powoli będę działał na początek napewno zmienie sprężyny w zawieszeniu na jakieś niższe, felgi 19" i myślę że będę chciał podnieść moc. Zobaczymy
  19. No do twojego to mi brakuje jeszcze lat świetlnych
  20. A4 b7 1.8T quattro bfb 163konie 2005r. 85000tys km przebiegu. DEFA. Ksenony samopoziomujące, podgrzewane fotele, DRL Felgi 18 cali - będą do sprzedania Zawieszanie s-line A tak to bieda edyszyn. plany jakies są ale się zobaczy. Napewno chciał bym felgi 19 cali parę dodatków z zewnątrz Sprężyny obniżające (jakie polecacie?) podniesienie mocy: wtryski (i tu pytanko wtryski z BEX czy z S3 czy może jeszcze coś innego polecacie) fmic (jaki polecacie żeby nie był za duży ani za mały proszę o jakieś podpowiedzi albo linki aukcji) turbo DP strojenie (gdzie w Małopolsce polecacie może jakas firma w krakowi? )
  21. Peci84 odpowiedział(a) na Peci84 temat w Audi A4 B6/B7
    A nie trzeba turbo k04 odrazu? Moc jaka bym chciał narazie to około 200-230koni
  22. Witam. Kupiłem właśnie audi a4 1.8T 163konie sedan quattro z przebiegiem 83tys km orginalny udokumentowanym. Czy może mi ktos dać namiary na jakąś osobę w Małopolsce w okolicach Nowego Sącza do której mogę się udać w celu podniesienia mocy i co warto zrobić na początek i jaka to kasa mniej więcej? Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.