Treść opublikowana przez pklima91
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
Pklima + Monika
-
Audi A4 B7 DTM Edition 2005 by Carlos
No siemanko Furka jest przednia Wiecej fotek i tak jak wcześniej ktoś pisał bardziej szczegółowy opis I bez spiny Panowie ? Jeszcze jedna fotka jest
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No i bajka
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Ok
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Wszystko jest w planach
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Ponoć jakimś preparatem na bazie krzemu ale jaki konkretnie ciężko mi powiedzieć
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Dokladki w kolor w planie są i to na pewno, kwestia czasu A lampy elegancko tak szczerze mówiąc to chyba z 5 razy parowaly na początku A teraz od dłuższego czasu jest ok
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Zakup udany Adaś Fajną opcję znalazłeś Gratulacje ! Rodzina się rozrasta
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Witam wszystkich! Wczoraj odebrałem audiczke z polerowania fajnie wyszło Tylko szkoda że zlot odwołany Pozdrowionka
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Na ten temat musi się wypowiedzieć ekspert @kamil-vag ?
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Fakt robią robotę
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
- A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Czarna ramka wpadnie jak będą dokladki w kolor narazie będzie za czarno jak dla mnie- A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Z lampami już jest tak jak powinno być Pogoda jest jaka jest A lampy suchutkie- A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Kamilku postaram się na dniach zrobić jakieś foty- A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
AUDI A4 B6 LY7Q blotnik przedni prawy KOLORY 8790800779 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 206 zł - AUDI A4 B6 LY7Q blotnik przedni... Link do oferty Spasowanie elegancko bez żadnych nierówności jestem mega zadowolony Kolor - auto ma prawie 18 lat A błotnik nowo malowany więc napewno się będzie różnił, ale tragedii nie ma kto wie to może zauważy, ale osobiście kumpel pytał z której strony zmieniłem bo nie widzi różnicy więc daje radę ciekaw jestem tylko wytrzymałości, ale według mnie lepsze takie rozwiązanie niż co wiosnę robić i malować- A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Witam Sorki że po takim czasie, ale lepiej późno niż wcale Poniżej zdjęcie z nowymi lampami ? Przy okazji pochwalę się zmianą błotnika A niedługo wpadnie 1BV i będzie wkoncu równo stała Pozdrowionka- Potrzebna porada
Ok dziękuję ?- Potrzebna porada
Foto z prawej strony akurat, bo po dwóch stronach jest to samo.- Potrzebna porada
Witam. Mam problem, mianowicie wymieniłem ostatnio zbiorniczek spryskiwaczy w a4 b6. Zdejmujac nadkole zobaczyłem taki o to widok.. Ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć dlaczego tak jest ? ? Mechanikiem nie jestem więc chciałbym się poradzić kogoś kto się zna, ale jestem pewny że czegoś tu brakuje. Z góry dziękuję za pomoc ?- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Na żarnikach faktycznie jest wypas różnica ogromna- A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Musiałem tylko ustawić niżej bo za wysoko trochę ustawiliśmy ? ale ogólnie pięknie świecą tylko teraz problem bo mam soczewki z B8 w B6 ?- A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
WITAM WSZYSTKICH NA FORUM !!! Od lutego 2019 roku mam przyjemność poruszania się Audi a4 b6 w sedanie oraz z AVFem pod maską. 130 KM nie powala, ani nie zamula, ale w połączeniu z napędem naprawdę daje rade, kto ma ten wie. Oczywiście w planach jest podwyższenie mocy, ale o planach później W dniu zakupu audi prezentowało się tak... W tym miejscu chciałbym podziękować @Adam87 za pomoc w szukaniu i kupnie kolejnej w rodzinie Audiczki Ogólnie autko bardzo pozytywne pod każdym względem Odnośnie wyposażenia warto wspomnieć o .. - oczywiście napęd Quattro - fotele półskóry z Alcantara - podgrzewane fotele przód - full oświetlenie (nogi, drzwi, nawet w bagażniku dwie lampki ) - ambiente chyba tyle z wyróżniających się rzeczy jak dla mnie Teraz słówko o tym co zmieniło się od lutego do dziś Po ogarnięciu technicznych spraw pierwszy wpadł mały dodatek na grill Następnie nowa gałka zmiany biegów z mieszkiem.. W międzyczasie trafiła się okazja na mały spocik w Kielcach z @Adam87 oraz @Gremlin0209 Moja jeszcze nie przerejestrowana Przymiarka zestawu na lato... Jak widać na powyższym zdjęciu, poprzedni właściciel wsadził jakieś czujniczki parkowania, ale trochę szpeciło wiec wywaliłem. Musiałem jakoś ładnie zaślepić otwory po nich więc dokładki przód tył i boki pomalowałem plastidipem czarny mat i od razu lepiej. Aaa no i jak widać odziedziczyłem w międzyczasie kominy od 1,8T oczywiście od @Adam87 Małe dodatki też wskakują co jakiś czas O planowanych modach dużo by pisać więc będę aktualizował w miarę możliwości temat, także na spokojnie Aktualnie @kamil-vag zajmuje się moimi nowymi lampami, którymi pochwalę się już na dniach Na zamontowanie czeka jeszcze jeden mod, z którego będę bardzo zadowolony.. Tak jak już pisałem, będę starał się w miarę możliwości aktualizować temat, bo powiem szczerze zaczyna mi się to podobać POZDRO DLA WSZYSTKICH !!!- Spociki w Kielcach
To może Krajno taras widokowy ? Będzie bliżej- Spociki w Kielcach
Adam.. pamiętasz o moich lampach ? ? Chyba że rano pojedziemy ? ? - A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE