Treść opublikowana przez pklima91
-
Spociki w Kielcach
Ja będę ?
-
Spociki w Kielcach
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Noo nie ma jeszcze.. Ale w najbliższym czasie trzeba się za to zabrać bo powoli coś się robi przy A jak tak zejdzie to zapomnę co było robione
-
Awaryjne otwieranie klapy bagażnika
Nieaktualne dałem radę
-
Awaryjne otwieranie klapy bagażnika
Witam wszystkich. Niestety pojawił się problem w mojej a4b6 sedan ? da radę jakoś awaryjnie otworzyć klapę bagażnika od środka? Dodam że z kluczyka nie idzie ani z centralnego
-
Spociki w Kielcach
- Szyba nie działa
-
Szyba nie działa
-
Szyba nie działa
@lewiatan1989... jednak kabelki ? dzięki za sugestie ? Oczywiście zrobione z pomocą @Adam87 ? dzięki brat !!!
- Szyba nie działa
-
Szyba nie działa
Adaś spokojnie na wszystko przyjdzie czas ?
-
Szyba nie działa
Boczki pierwszy raz odbierałem właśnie na potrzebę wymiany przycisków.. A kafelki fakt nie sprawdziłem więc zobaczymy czy to to.. A moduł odpada ?
-
Szyba nie działa
Witam klubowiczów.. mam problem w audi a4b6 sedan 2002r.. mianowicie szyba od kierowcy nie działa, szyba od pasażera działa ale tylko z przycisku od kierowcy ? tylko przód w prądzie.. macie jakiś pomysł co jest nie tak ? Podejrzewam moduł komfortu ale może jakieś sugestie? Przyciski zmieniłem nic nie pomogło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Też mam taką nadzieję. Dzięki również pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
;)