Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pklima91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pklima91

  1. Ja będę ?
  2. Z tym masz rację ?
  3. Noo nie ma jeszcze.. Ale w najbliższym czasie trzeba się za to zabrać bo powoli coś się robi przy A jak tak zejdzie to zapomnę co było robione
  4. Nieaktualne dałem radę
  5. Witam wszystkich. Niestety pojawił się problem w mojej a4b6 sedan ? da radę jakoś awaryjnie otworzyć klapę bagażnika od środka? Dodam że z kluczyka nie idzie ani z centralnego
  6. Mało nas trochę ? @Adam87 @Gremlin0209 ale fajnie było się spotkać ?
  7. pklima91 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
    ?
  8. pklima91 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak to wyglądało ?
  9. pklima91 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
    @lewiatan1989... jednak kabelki ? dzięki za sugestie ? Oczywiście zrobione z pomocą @Adam87 ? dzięki brat !!!
  10. pklima91 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok ?
  11. pklima91 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
    Adaś spokojnie na wszystko przyjdzie czas ?
  12. pklima91 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
    Boczki pierwszy raz odbierałem właśnie na potrzebę wymiany przycisków.. A kafelki fakt nie sprawdziłem więc zobaczymy czy to to.. A moduł odpada ?
  13. pklima91 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam klubowiczów.. mam problem w audi a4b6 sedan 2002r.. mianowicie szyba od kierowcy nie działa, szyba od pasażera działa ale tylko z przycisku od kierowcy ? tylko przód w prądzie.. macie jakiś pomysł co jest nie tak ? Podejrzewam moduł komfortu ale może jakieś sugestie? Przyciski zmieniłem nic nie pomogło
  14. Też mam taką nadzieję. Dzięki również pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.