-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Witam , fajne autko , a od czego masz przełącznik świateł, fajnie to wygląda z tym chromem ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E07A150998 Z góry dzięki
-
Podnoszenie auta - pytanie
W tym miejscu, gdzie jest śruba, nic się nie stanie. Można śmiało podnosić ?
-
Odpowietrznik układu chłodzenia
-
Odpowietrznik układu chłodzenia
Urwał mi się odpowietrznik układu chłodzenia na metalowej magistrali wodnej , chciałbym kupić nowy lub przerobić na metalową śrubę. Jak to się fachowo nazywa , bo sam nie mogę znaleźć. Ps. Mam pytanie jakiej średnicy jest ten odpowietrznik 8 czy 10 mm ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie , niedługo wlatuje A4 B7.
Karol97mz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta