-
-
Tuning optyczny /dokładki
Witam Szukam jakiś fajnych dokładek do przedniego zderzaka napotkalem się na internecie na taka fajna opcje ale nie wiem gdzie można to kupić … Czy może ktos z Was ma jakieś pomysły ? Pozdrawiam
-
Karta sd do nawigacji
Witam serdecznie. Mam pytanie.. Kupiłem audi. Lecz w nawigacji pokazuje błąd że wyjęto kartę SD i po prostu nawi nie działa. Gdzie taka kartę mige kupić.. Znalazłem na internecie lecz nie wiem czy wszystkie będą pasować czy szukać po jakimś sterowniku?? Jeden pan z którym rozmawiałem prosił o takie zdjęcia.. Ale nie powiedział że jego karta nie pasuje.. I tak wszystko stanęło.. A nawigacja chciałbym żeby w końcu działała. Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc
-
Wymiana dekoru koło tunelu
Witam Ma ktoś może pomysł jak wyciągnąć i zdemontować 2 torxy które znajdują się od dołu przy dekor że przy tunelu.. Bardzo trudny jest dostęp do niech Pozdrawiam
-
Błąd czujnika położenia ksenonow po wymianie
Witam wymieniłem dzisiaj ksenony w Audi a4b8 Po odpaleniu auta na pulpicie pokazał się błąd czujniki położenia ksenonow. To oznacza że czujnik do wymiany czy że trzeba jechać na komputer i ustawić? Ktoś pomoże?
-
Czyszczenie przepustnicy
Kontrolka od check engine (pomarańczowy kran jak to mój znajomy mówi)
-
Czyszczenie przepustnicy
Ale reszta po sekundzie znika a dopiero po odpaleniu ostatnia to normalne?? Po jeździe próbnej nie ma żadnych złych oznak. Więc myślę że wszystko będzie ok.
-
Czyszczenie przepustnicy
Właśnie nie bo nie mam kompa... Może jutro podjadę do znajomego żeby mi skasował.. Choć po odpaleniu już nie pokazuje żadnego błędu. TYLKO jak daje na zapłon dale świeci się kontrolka ale po odpaleniu znika.
-
Czyszczenie przepustnicy
Mam nadzieję że jutro po złożeniu będę bardzo zadowolony Pozdrawiam Efekt po zlozeniu Auto odpalił za 3 razem. Na początku odpalił i zgaslo Poznie po 2 próbie znowu odpalił i przejechałem się kawałek. Po zgaszejiu zatrzeslo silnikiem. Myślę że to chwilowe ponieważ jazda nie była zbyt długa. Zaraz wsiadam i przejdę dłuższy kawałek by dokładniej ocenić czy wszystko jest ok
-
Czyszczenie przepustnicy
Mam nadzieję że jutro po złożeniu będę bardzo zadowolony Pozdrawiam
-
Czyszczenie przepustnicy
Ja czyscilem bo wyszedł błąd na komputerze. Jutro będę składać oby było dobrze
-
Czyszczenie przepustnicy
Kolego wiesz może czy mam smarować zębatki egr czy przepustnicy?? I czym było by najlepiej
-
Czyszczenie przepustnicy
Bo już złożyłem Choć do auta jutro będę montować Może ktos inny wie
-
Czyszczenie przepustnicy
A czym nasmarowac to pod egr czy przepustnica
-
Czyszczenie przepustnicy
Wyczyszczone Ale jeszcze pytanie trzeba podobno nasmarowac w srodku czym przepustnice czy egr gdzieś widziałem Pomóżcie bo jutro będę zakladac
-
Czyszczenie przepustnicy
250tys A czemu pytasz???
Paweł 1990
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta