Treść opublikowana przez RobsonRob
-
Wymiana zawieszenia
W takim razie muszę poszukać kogoś kto zrobi to poza warsztatem...
-
Wymiana zawieszenia
- Wymiana zawieszenia
Witam. Znacie jakiegoś dobrego mechanika z okolic Katowic, Gliwic, który nie za miliony dobrze wymieni mi przednie zawieszenie? Będę wdzięczny za jakieś namiary?- Logi, diagnostyka - pomoc
Ok. Zawsze coś. Kiedy masz czas?- Logi, diagnostyka - pomoc
Witam. Szukam kogoś ogarnietego do diagnostyki auta. Logi itp. Okolice Katowic. Sprawa pilna- Analiza logów
OK. Sprawdzę. Dzięki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam. Szukam kogoś ogarnietego kto zrobi mi logi i porządną diagnostykę auta. Audi a4b6 1.8t avj 2001. Cofanie zapłonow i branie oleju. Chcę sprawdzić samochód zanim cokolwiek zrobię za garnek złota. Okolice Katowic, Bytomia...- Prośba o pomoc
Witam. Czy jest ktoś z śląskiego kto zrobi mi PORZĄDNĄ diagnostykę auta? Spalanie stukowe i branie oleju. Tak na dzień dobry. Audi a4b6 1.8t avj.- Analiza logów
Lubelskie za daleko. Może ktoś bliżej pomoże. Popytam. Przeplywka wymieniona. Pisałem wyżej o tym.- Analiza logów
Znajdź kogoś kto zrobi to porządnie. No chyba nie czytałeś tego co wcześniej napisałem. Swoją drogą z tego co się dowiedziałem to przyczyn spalania stukowego nie ma wiele. Złe paliwo, świece, czujnik źle dokrecony i nagar. Wszystko odpada oprócz nagaru. Logi nic więcej nie powiedzą. Przynajmniej tak twierdził koleś który robił ostatnio diagnostykę. Więc w jakim celu mam kolejne logi robić? Nawet samemu. Jeżeli uważasz że coś dadzą to napisz co. Branie oleju i spalanie stukowe to chyba mocne dowody że silnik powoli kaput. Mylę się?- Analiza logów
Nie znam się wogole na tym. A działać muszę szybko. Czas goni. Nie ma czasu na naukę vaga- Analiza logów
I żadnych korekt w 033 nie znam. Ktoś robi logi i tyle. Stawia diagnozę i kropka. Jedyne logi jakie mam to już wysłałem wcześniej.- Analiza logów
Niestety ale nie mam innego wyjścia. Nie znam się więc jestem zdany na innych "znawców". A sporo ich było. Co jeden to niby wielki macher a potem wychodzi ze jednak nie. Jadę na diagnostykę i słyszę to co słyszę. Nikt porządnie nie przeswietlil auta bo... nie umie, albo mu się nie chce. Więc co ja mogę.? Czytam po forach ale opinie tyle ile osób. Jak nie znajdę kogoś ogarniętego który sprawdzi porządnie to muszę iść droga właśnie tą o której piszesz. Może polecisz kogoś na Śląsku?.... Eh te pytanie zdawałem już wszędzie i zawsze lipa była- Analiza logów
Przepływomierz wymieniłem. Jest lepiej ale wciąż cofa zaplony. Mocniej na jałowym a mniej po dodaniu gazu. Usłyszałem że spalanie stukowe jest ale silnik wychwytuje to i koryguje właśnie cofaniem zapłonow. Świece są nowe ngk v line, filtr powietrza też nowy boscha. Paliwo leje na orlenie tylko lub circkle. Podobno pozostaje nagar który może to powodować. Bierze mi silnik olej. Około 2,5 litra na 10 tyś. Nie wiem czy nie czeka mnie remont...- Analiza logów
Dzięki za info. Sprawdzę. Czy po wymianie przepływomierza cofanie zapłonu powinno się znormalizowac że tak powiem.?- Analiza logów
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Audi A4 b6 1.8t. Parę problemów i myślę że uda się wreszcie je tutaj rozwiązać. Pozdrawiam - Wymiana zawieszenia