ergacek

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ergacek

1. Witam Mam concerta, wersja z kolorowym wyświetlaczem auto jest z 2011 roku. Bluetooth paruje tylko telefon z zestawem głośnomówiącym. W schowku mam skrzynkę jak na zdjęciach w załączniku. Czy da się do tego podłączyć jakiś adapter bluetooth żeby odtwarzać muzykę z telefonu? Na portalach są kable, ale mają w opisie, że działają tylko z mmi 3 G. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
  2. Kolego skoro jeszcze nie masz auta to po co Ci wtryski? Jeśli zastanawiasz się nad B8 to kup po lifcie, będziesz miał spokój z tematem opiłków, który z resztą pojawia się również w innych markach. Ogólnie auto jest bardzo dobre, w tym temacie ma tylko antyreklamę. Jeśli kupisz to dbaj. Filtr paliwa wymieniaj co rok, tankuj na dobrych stacjach i tyle nic więcej nie trzeba. Jeśli jednak masz nie spać po nocach bo Ci się będą opiłki śniły to kup inne auto najlepiej w benzynie. Po co martwić się na zapas.
  3. Panowie mam w B8 2011 radio concert ze slotem na SD. W schowku mam AMI. Wyświetlacz jest kolorowy. Telefon łączy się bluetooth z głośnomówiącym. Sterowanie z panelu nad klimatyzacją. Podejrzewam, że to podstawowa wersja. Czy gdy podłącze do AMI kabelek z bluetooth taki z allegro to będzie działać? Przeczytałem wszystko i zgłupiałem. W aukcji piszą, że działa z 2g, 3 g. Więc zastanawiam się po co ta skrzynka w schowku. Dodam, że nie mam wejścia AUX.
  4. Wiesz może czy pasuje taki kabelek z bluetooth?
  5. Ile kosztowała Was sama usługa wymiany dwóch poduszek silnika. Prawej i lewej elektronicznie sterowanej. Właśnie to robię i chciałbym sobie porównać ceny czy nie przepłacam. Dzięki
  6. Witam Macie może w Krakowie mechanika, który zna się na wyżej opisanym temacie? Chciałbym żeby mi sprawdził opiłki na zaworze w tej nieszczęsnej pompie. Nie mogę się jej nawet doszukać pod maską żeby sprawdzić datę produkcji na etykiecie. Mam A4 z 2011 roku silnik 88 KW 2.0 TDI Niedawno kupiłem to auto i jak czytam ten temat to mi włosy stają na głowie. Mechanik u którego byłem mówił, że nie widzieli opiłków, ale podczas przeglądu nie uczuliłem go na ten temat więc nie wiem co mam myśleć.
  7. Cześć jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 z 2011 roku, 2.0 tdi. Mieszkam w Krakowie. Mam nadzieję, że znajdę odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań, oraz będę mógł również komuś pomóc w temacie, który już przerabiałem. Pozdrawiam