Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

porsche199611

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wtryskami 430cc, auto na benzynie szarpie ( przy ruszaniu) dusi się, i strzela z wydechu jak bawie sie gazem na wolnych obrotach, na gazie wszystko jest okey, pompa paliwa nowa, uklad paliwowy przerobiony na ten z zwyklym filtrem, soft wystrojony dobrze, moje pytanie, czy jak wtrysk moze byc wadliwy lub np zapchany to może powodować taki objaw? Dodam że w ogniu benzynie normalnie auto przyspiesza.
  2. Witam, Czy ktoś mógłby mnie poinstruować jak zainstalować biledy ronan 3.0 to ori lamp bixenon? Duzo grzebania, kombinacji? Link do soczewek : allegro.pl ALLEGRO.PL
  3. Czy taka pompa z koszem bedzie pasowala do a4 b7 1.8t quattro? Wyglada tak samo: allegro.pl ALLEGRO.PL To jest pompa z a4 b7 2.0 tfsi quattro / rs4 b7
  4. Mówisz o wkładzie czy całym Koszu?
  5. Cześć, Padła mi pompa paliwa w 1.8t Quattro, z jakich modeli pasuje cały kosz do a4 b7 1.8t quattro, z 3.2 FSI wygląda tak samo 2.0 tfsi oraz ori 1.8t, lecz ori nowka do 1.8t jest strasznie droga, moje pytanie czy te z 3.2 FSI parametrowo pasuja? na allegro są pompy hella lecz w opisie jest napisane że pasują do 3.2 fsi i rs4 b7 a wyglądaja tak samo jak 1.8t
  6. Dodam że w starym aucie jezdzilo normalnie, lecz pare razy przypalono ją, po tym równiez nie bylo drgan, ale... silnik wraz z dwumasem i sprzegłem leżał na boku, i troche oleju pociekło na tarcze, to może podwoić problem?
  7. Witam, mam problem z ruszaniem auta z miejsca, otóz podczas ruchu auta z jedynki strasznie czuć wibracje i auto topornie jedzie, dodam ze mialem swapa z automatu na manual, dwumas wraz z obita tarcza kewlar, i silnik pochodzi z mojego sprawnego b7 1.8t w którym nie było takich problemów, w drugim aucie tez b7 był 2.0 tfsi quattro tiptronic, aktualnie siedzi 1.8t swap + manual swap. Zmieniłem poduszki i nadal to samo, Półośki, skrzynia pochodzi z 3.2 FSI, dyfer z 3.0 asn, przełożenia skrzyni i dyfra są takie same, czy problem tkwi w przełożeniach ze tak ciezko rusza z miejsca i są wibracje? Głowne przełożenie dyfra i skrzyni z 3.2 FSI to 4.38 a ori skrzyni i dyfra z 1.8T GJW ma 4.11.
  8. Wyciąć masz na myśli wywalić kompletnie? Ta kostka która jest na zdjęciu to gdzie ona faktycznie się znajduje? I powiedz mi kolego te kabelki mam ze sobą połączyć? Czy zamienić miejscami? Dziękuje
  9. Kolego ja mam concert 3 2 dinowe... da się wejść w ten equalizer?
  10. Podpowie mi ktoś jakie muszę mieć kodowanie w a4 b6 avant z bose? Miałem 1 din, dołożyłem 2 din i siedzi radio concert 2+ ale jakoś dziwnie gra ten bose, na concert 1 było przyjemniej... nie mam multi, ani telefonu.
  11. Witam, panowie... miałem 1 din bose w a4 b6, założyłem 2 din concert 2+ Który kabelek muszę z wiązki ori połączyć z radiem żeby bose grało? Bo słabo coś gra mi radio, i są szumy... dodam ze mam przejściówkę z 1 din na 2 din... są odpinane dwie małe kostki biała i czarna, jeśli się nie mylę to w czarnej kostce jest kabelek bose, ale w ori wiązce od audi już nie wiem która... z tego co widzę to siwy kabelek w ręku to idzie do bose... a o ile się nie mule to zielono niebieski od ori wiązki jest od bose... pod którego mam podpięte przeze mnie k line bo nie działała diagnostyka...
  12. porsche199611 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  13. Kolego - a masz może numery do skrzyni 5 bieg 1.8t bfb? lub podpowiesz w jakiej kategorii w etce dokładnie szukać tych numerów aso
  14. Panowie, kupiłem b6 z webasto, i powoli ogarniam mechanicznie itp, czy ktoś mi powie jak działa te webasto? W sensie czy jest opcja chłodzenia wnętrza przez klimatyzator a nie zwykły nawiew, i co sprawdzić w tym webasto bo nie wiadomo kto i jak oto dbał, czy trzeba coś napełnić? Cykam się to włączać żeby nie zjaralo auta czy coś, bo poprzedni typ to niedbaluch straszny był, a auto do 2015 było serwisowane w aso w Niemczech i przyjechało tu z przebiegiem 260, aktualnie ma 325
  15. Czesc kolego, masz jakis link do tych ledów do kierunków itp ? Bo widze ze jakies są pomaranczowe i zolte.
  16. Rzadki i ciężki temat do dostania no i drogi, nie wiesz czy może te od 3.0tdi pasują ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.