Treść opublikowana przez tigra11
-
[B5 ARG] jaki plyn do chlodnicy __________?????????
oki..dzieki
-
[B5 ARG] jaki plyn do chlodnicy __________?????????
dzieki...a ile litrow wchodzi tego plynu..???
-
[B5 ARG] jaki plyn do chlodnicy __________?????????
witam....nie dawno kupilem audi a4 i zauwarzylem ze w zbiorniku nie ma plynu do chlodnicy...jaki mam teraz wlac jak nie wiem jaki byl poprzedni,,,,,,, za wszystki podpowiedzi dzieki ..pozdro :>
-
[B5 AVV] Woda w aucie
dzieki..zobacze co sie da zrobic pozdrawiam
-
[B5 AVV] Woda w aucie
witam wlasnie zauwazylem ze mam wode w aucie,,tzn za kierowca na podlodze...jaki moze byc tego powod..???? wody jest naprawde duzo.wylewalem szklanka :> samochod stal na nie wielkim wzniesieniu przechylony wlasnie na strone kierowcy,,woda jest tez troche na podlodze u kierowcy...caly dzien dzisiaj lalo (Szwecia) bardzo prosze o podanie jakie moga byc tego przyczyny,i jak teraz sie tej wody pozbyc... pozdrawiam
-
[B5 AVV] [B5 AW] co wymieniac przy 180 tys
dzieki za pomoc...chodzilo mi tu przedewsytkim o ten rorzad...co ile...reszte to wiem bo to nie pierwsze moje auto mam tez ibizke...tylko ze audik to nie to samo co ibiza i nie chce miec zadnych klopotow z autem...bo koszty nie te same.. PS. a pompe wody tez?????
-
[B5 AVV] [B5 AW] co wymieniac przy 180 tys
czesc wszystkim od nie dawna mam mojegop audika,ktory ma przejechane 180 tys w tej w chwili jestem zagranica tzn w szwecji i tu tez kupilem auto..jeszcze nie bylem nim polsce a nie wiem kiedy byl wymieniany rorzad,,w szweci bede do konca wrzesnia i napewno nie zrobie tu tego rorzadu...chcialbym sie dowiedziec co ile sie wymienia rorzad w tym aucie tzn 1.8 125 KM...POMOZCIE ;( ;( ;(
-
[B5 AWT] jaka kierownica
witam...mam takie pytanko mianowicie dla czego w moim audi z 96 roku jest kierownica ta starsza a widzialem w tych samych rocznikach te kierownice juz nowsze
-
[B5 AWT] Zachlapany korek oleju
witam.. dzisiaj zauwazylem ze mam zachlapany korek oleju,,czy to jest cos powaznego ;( licze na pomoc
-
[B5 AWT] tuning linki
na co ty wchodziles ze mowisz ze wies jak ..... na tych linkach byly dwie za***iste jak dla mnie a4 niebieska i zielona...to jest wies
-
[B5 AWT] tuning linki
Do dzikuna.... :> a co dla ciebie nie jest wiejskim tuningiem...czy ktos tu mowil o naklejkach czy diodach...ale jezeli caly tydzen sie odklada zeby miec w sobote na benzynke i pojechac z kumplami na jakis festyn to takie glupoty sie wypisuje...
-
[B5 AWT] tuning linki
przecierz nie bede wszystkiego przegladal...zobaczylem na pierwsze strony i nic ciekawego
-
[B5 AWT] tuning linki
http://www.allegro.pl/item414013390_audi_a4_a_4_a_4_zderzak_tyl_najtaniej.html niewiem czy takie linki moge tutaj rzucac ale tu jest bardzo fajniutka a4[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 11:05 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item413294641_audi_a4_a_4_b5_progi_komplet_wyprzedaz.html http://www.allegro.pl/item410140724_audi_a4_spoiler_na_klape.html ja mam czerwona a4 i chce ja zrobic tak jak jest ta czerwona
-
[B5 AWT] tuning linki
tu nie ma nic fajnego...lepsze to juz sa na allergo..ale dzieki..sam cos wymysle mam duzo czasu
-
[B5 AWT] tuning linki
witam..,da mi ktos jakies linki do audi a4 sedana 1997 rok...chce sobie z tunigowac moja furke tylko nie mam pomyslu narazie,,,moze jakies zdiecjia...z gory dzieki
-
[B5 APT] Żółta kontrolka - problem z uruchomieniem auta
OKI..JUZ KAPUJE..NIE MOGLEM POPROSTU TEGO ZNALESC...I DLA TEGO NAPISALEM GDZIEDZIEJ
-
[B6 AVF] Woda we wnętrzu auta od strony pasażera
dokladnie to samo mam...myslalem ze mialem otwarta szybe....ja to wode szklanka wylewalem..ale i tak mam nadal mokro...wogule nie chce sknac
-
[B5 APT] Żółta kontrolka - problem z uruchomieniem auta
mam tylko jeden kluczyk...auto raz zapala raz nie....mozna to jakos naprawic....
-
[B5 APT] Żółta kontrolka - problem z uruchomieniem auta
wiatm...mam taki problem ze gdy przekrecam kluczyk to zapala mi sie taka zolta konrolka tzn taki zolty samochod i on miga ,,jezeli nie przestaje migac to jak odpalam auto to odrazu gasnie ...co to jest za problem ,,,pomocy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich...