Rafik 47

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Rafik 47

Reputacja

1. Czy został ktoś w Irlandii czy wszyscy wyjechali do polskiego dobrobytu ? jakiś spot ?
  2. Ja kupiłem da Avavt-a, siłowniki ze sprężynami i miałem to samo, nie otwierała się sama, dopiero rygiel w bagażniku przestawiłem i pięknie się otwiera z pilota cała klapa.
  3. Witam, czy ktoś miał problem ze sterowaniem radia z kierownicy który stał się nagle a więc radio 2 din android, wszystko działo, wyjąłem radio w celu podłączenia wzmacniacza anteny i pomyliłem przewody zamiast podłączyć do niebieskiego z radia podłączyłem do niebiesko białego, coś zaiskrzylo i od tej pory brak sterowania z kierownicy i nie włącza nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka, bezpiecznik 39 wymieniłem na nowy. Pomoże ktos
  4. Też nie mam sygnału FM,słabiutki, kupiłem na allegro wzmacniacz zobaczymy co z tego wyjdzie
  5. Dzięki za pomoc,będę myślał jak to wszystko ogarnąć
  6. Witam, jeżdżę a4b7 avant, będę wracał do Pl ale chce zabrać autobo nie opłaca mi się sprzedawać. Przekładka zrobię sam, może ktoś podesłać listę potrzebnych czesci? Pozdrowienia.
  7. Mam a4 b7 2005 kombi, 1.9tdi BKE orginalnie bez DPF, jeżdżę rok obecnie ma 332000 zero problemów, robię tylko serwis co 10kkm, po kupnie wymieniłem kompresor klimy i nagrzewnicę. Wymieniłem środek na skórzany, radio cd na 2DIN i to tyle. to jest prosty diesel bezawaryjny w porównaniu z Pasatem b6 2.0tdi ,który okazał się totalnym złomem.
  8. Witam, też mam ten sam problem, mam na myśli 2Din . Poradziłem sobie w ten sposób,że najpierw włożyłem panel klimatronika, potem radio i pod nie od dołu podłożyłem kawałek plastiku grubości ok 5mm, żeby radio było w idealnym poziomie. Bez tego plastiku tył jest niżej bo cięższe jest radio z tyłu i przód radia zawadza o wizytownik i uchwyt kubka a i czasem nie można wyłączyć awaryjnych. Ufffff.
  9. Witam, ja malowałem uchwyty drzwi i plastiki w których są przyciski sterowania szyb x 4. Jest to praca na cały dzień, a montaż najlepiej następnego dnia.Lakiery w spray-u, 2x podkład , 2x ori kolor nadwozia i jeden duży bezbarwny, papier ścierny 320 do zdarcia ori gumy potem 600, podkład 2 warstwy, papier wodny 1000 , teraz 2-3 warstwy koloru, i znowu 1000 do idealnej gładkości, bezbarwny ...ja dałem 3 warstwy ale to wg uznania. następnego dnia pasta 3G delikatna polerka do gładkości ,wytrzeć i montaż. Powodzenia w pracy i duuużo cierpliwości. Poszukam,może mam gdzieś fotki to wrzucę.
  10. Jest tutaj ktoś ??? taka cisza
  11. Rafik 47

Numer seryjny

Witam , ciąg dalszy problemu kodowania RNS-E. Czy ktoś wie dlaczego na radiu nie ma nabitego numeru seryjnego, nie ma też żadnej naklejki z numerem , po włączeniu radia również nie wyświetla numeru tylko żąda wpisania kodu,którego nie posiadam
  12. Rafik 47

RNS-E bez navi

13. Panowie, czytam szukam odpowiedzi napytanie moje,a więc, posiadam Audi a4b7 radio Concert 2 i subwoofer ori, nie BOSE,dostałem Rns-e , z koszem 2 din, kupiłem przejściówkę fakra, czy dużo roboty z przełożyć ? trzeba kodować? nie chcę Bose,nie chcę Navi, TV, tylko wymiana radia.I czy można podłączyć emulator zmieniarki???, posiadam taki do obecnego Concert. Pozdrawiam
  14. Rafik 47

Kod radia

Już znalazłem numer VIN, rozkodowałem RNS-E, teraz czekam na przejściówkę z Fakry na Iso
  15. Rafik 47

Kod radia

Poszukuję linku do rozkodowania radia AISIN RNS-E, na radiu nie ma naklejki z numerem vin.Pomoże ktoś ?