Treść opublikowana przez ArooQuattro
-
Stabilizator tył A4 b6 Quattro
Witam , z czego można wsadzić grubszy stabilizator na tył . Audi a4 b6 3.0 Quattro , Wersją na USA Kanada . z przodu mam 29mm staba , z tyłu coś około 19-20 dla mnie za cienki chce zmienić . polecicie na jaki z jakiego modelu ?? chciał bym aby miał około 24-26 mm
-
Wzmacniacz radia
Witam pytanie bo szukam Wzmacniacza o nr 8E5035225 B ale nic nie ma . Można zamontować z innym nr ? byle by się ilość wtyczek zgadzała ? A4 B6 Sedan
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
Witam , rozmyślam nad kupnem radia bo jest naprawdę Fajne . Ale mój przypadek nie jest tu opisany . A4 b6 USA Z radiem Symphony II i GPS'em w liczniku i nagłośnieniem Bose . Pytania : 1.Jak tu u mnie jest z tym gps tez muszę kupować antenę ? 2. Jaką przejściówkę zakupić aby grało Bose ? 3. Co z sterowaniem multikierownicy będzie obsługiwane ? 4. Co jeszcze mnie czeka aby kupić , zdjęcie z adapterami jest małe i nie czytelne na początku tego postu , czytałem na zagranicznej stronie że jest inna przejściówka z obd1 na obd2 do rns-e pod bose ale nie było napisane jaka ...
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde trzeba się pokazać w tych kato . tak blisko jest a jeszcze nie miałem okazji .
-
Wymiana radia
Witam mam A4 B6 , z navigacją w liczniku oraz radiem symphony II sterowanym z kierownicy i nagłośnieniem Bose , chciał bym wymienić tymczasowo na Navigation plus . Pytanie Czy na tym radiu będzie działać navigacja , sterowanie z kierki , i nagłośnienie bose ?
-
Pomoc przy swapie a4 b6 2.7 BiTurbo
Witam z początkiem nowego miesiąca zaczynam zabawę z swapem , mechanicznie ogarniam sam wszystko w 100% , elektrycznie wiem tylko tyle że komputer musi być z a6 c5 2.7 biturbo z can oraz wyprogramowane immo . Szukam kogoś kto temat przerabiał i odpłatnie czy też nie jest w stanie pomóc mi potem z elektroniką .
-
Napięcie na oświetlenie klamek
Witam , ponieważ nie wiedziałem ze mam oświetlenie klamek do czasu aż chciałem sobie je kupić . Na szczęście się wstrzymałem . Oświetlenie nie działało pomogło wsadzenie i wyciągnięcie bezniecznika ( oświetlenie spodu drzwi i obrysu działało normlanie ) . Pytanie moje takie bo nie mam miernika jakie napięcie przychodzi na diody ? 12v ? , pytam bo dla mnie to słabo świeci i chcę kupić mocniejsze diody na 12v . Te oryginalne mają oporniki więc pewnie są zasilane dużo mniejszym napięciem niż 12v .
-
USB port
Witam chcę w swoim audi kupić zmieniarkę pod blut , usb , aux . Ale chcę to zrobić jakoś fajnie zamontować port w odpowiednim miejscu w tapicerce a z tyłu pociągnąć kable do zmieniarki tak aby to wyglądało . Pytanie ma ktoś jakiś mały port w kolorze szarym ? najlepiej z wtyczką ori by się przydało wtedy to już by było jak z oryginału xD .
-
Wymiana rozrządu - procedura
Jak by komuś była potrzeba dokładna instrukcja wymiany rozrządu ASN AVK to posiadam , najlepiej podać FB albo nr tel ponieważ nie mam skanera a mam to wydrukowane mogę zrobić foto i przesłać 5 stron obszernej informacji .
-
ASN Katalizatory
Widać że u mnie brak tylnych katów , Janusz już tu jakiś był.... EH ! Teraz moje pytanie , z jakich katów pochodzą błędy "Błędy jakie mi wywala P0421 Rozgrzewanie katalizatora (Blok 1 ) - Wydajność poniżej progu granicznego. oraz P0431 Rozgrzewanie katalizatora (Blok 2 )" . Bo albo ktoś wywalił też również pierwsze katy albo coś zostało nie usunięte z ECU . Dodam że widoczne spawy są również na osłonach termicznych przednich puszek zaraz za kolektorami .
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Dziś kupiłem wycieraczki u nas w firmie xd idę po pracy do auta próbuję ściągnąć i co d*p coś pękło adapter xD . Teraz siedzę czytam haha i już zamówiłem ramiona z B7 Aero cena z wysyłką 105 zł . Pozostaje mi się modlić o pogodę bo moja wycieraczka trzyma się tyle by była . Do kompletu kupie Bosch Aero twin .
-
ASN Katalizatory
Dostałem jeszcze info przed chwilą z zaprzyjaźnionego warsztatu w Tarnowskich Górach który zajmuje się tylko autami z Grupy Vag'a . " To nie musi być katalizator uszkodzony . Trzeba wytworzyć kod gotowości i sprawdzić skuteczność katalizatorów . Opisany problem był w formie mms'a z kodami błędów , będę musiał znaleźć chwile i tam podjechać na dokładną diagnostykę zanim wydam 1200 na katalizatory .
-
ASN Katalizatory
Dziękuję za kolejną pomocną odpowiedź
-
ASN Katalizatory
Ok dziękuję za odp
-
ASN Katalizatory
A jakie miałeś błędy że je wymieniłeś i czy pomogło ja mam za 1200 zł brutto dla siebie cenę za oba
-
ASN Katalizatory
Tak kwota jest wpisana na umowie faktyczna . Powiem że nie szukam rozwiązania tutaj sytuacji do odstawienia sprawy na drogę Sondową . Zamienniki już nie są drogie 1300 na allegro , ja ugryzę to taniej jeszcze . Chodzi mi jedynie czy ktoś walczył z tym problemem . Jeszcze jest wyjście wyprogramowania tych błędów , usunięcie drugich sond lambda i usunięciem katów ale tego nie chcę robić .
-
ASN Katalizatory
Ok zobaczę jutro , ewentualnie go wyczyszczę
-
ASN Katalizatory
Witam was , nabyłem dokładnie tydzień temu A4b6 sprzedający poinformował mnie że do zrobienia są tłumiki . Błędy jakie mi wywala P0421 Rozgrzewanie katalizatora (Blok 1 ) - Wydajność poniżej progu granicznego. oraz P0431 Rozgrzewanie katalizatora (Blok 2 ) - Wydajność poniżej progu granicznego. Co z tym fantem zrobić - wymiana katalizatorów ?? Widziałem na allegro jakieś zestawy do ASN AVK za 1300 zł jak tak to montował ktoś to ? . Dodam tyle jeszcze że czasami czuć drgania komputer zanotował wypadanie zapłonu na dwóch cylindrach ale było to 200km temu i do tej pory się to nie powtórzyło .
-
Spoty Katowice i okolice
kiedy jakiś spot-zlot z okazji Zbliżającego się Sezonu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam użytkowników jak i posiadaczy Audi , Właścicielem swojego jestem od niedzieli i uśmiech nie schodzi z twarzy