Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ArooQuattro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ArooQuattro

  1. Witam , z czego można wsadzić grubszy stabilizator na tył . Audi a4 b6 3.0 Quattro , Wersją na USA Kanada . z przodu mam 29mm staba , z tyłu coś około 19-20 dla mnie za cienki chce zmienić . polecicie na jaki z jakiego modelu ?? chciał bym aby miał około 24-26 mm
  2. ArooQuattro opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam pytanie bo szukam Wzmacniacza o nr 8E5035225 B ale nic nie ma . Można zamontować z innym nr ? byle by się ilość wtyczek zgadzała ? A4 B6 Sedan
  3. Witam , rozmyślam nad kupnem radia bo jest naprawdę Fajne . Ale mój przypadek nie jest tu opisany . A4 b6 USA Z radiem Symphony II i GPS'em w liczniku i nagłośnieniem Bose . Pytania : 1.Jak tu u mnie jest z tym gps tez muszę kupować antenę ? 2. Jaką przejściówkę zakupić aby grało Bose ? 3. Co z sterowaniem multikierownicy będzie obsługiwane ? 4. Co jeszcze mnie czeka aby kupić , zdjęcie z adapterami jest małe i nie czytelne na początku tego postu , czytałem na zagranicznej stronie że jest inna przejściówka z obd1 na obd2 do rns-e pod bose ale nie było napisane jaka ...
  4. Kurde trzeba się pokazać w tych kato . tak blisko jest a jeszcze nie miałem okazji .
  5. ArooQuattro opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam A4 B6 , z navigacją w liczniku oraz radiem symphony II sterowanym z kierownicy i nagłośnieniem Bose , chciał bym wymienić tymczasowo na Navigation plus . Pytanie Czy na tym radiu będzie działać navigacja , sterowanie z kierki , i nagłośnienie bose ?
  6. Witam z początkiem nowego miesiąca zaczynam zabawę z swapem , mechanicznie ogarniam sam wszystko w 100% , elektrycznie wiem tylko tyle że komputer musi być z a6 c5 2.7 biturbo z can oraz wyprogramowane immo . Szukam kogoś kto temat przerabiał i odpłatnie czy też nie jest w stanie pomóc mi potem z elektroniką .
  7. Witam , ponieważ nie wiedziałem ze mam oświetlenie klamek do czasu aż chciałem sobie je kupić . Na szczęście się wstrzymałem . Oświetlenie nie działało pomogło wsadzenie i wyciągnięcie bezniecznika ( oświetlenie spodu drzwi i obrysu działało normlanie ) . Pytanie moje takie bo nie mam miernika jakie napięcie przychodzi na diody ? 12v ? , pytam bo dla mnie to słabo świeci i chcę kupić mocniejsze diody na 12v . Te oryginalne mają oporniki więc pewnie są zasilane dużo mniejszym napięciem niż 12v .
  8. Witam chcę w swoim audi kupić zmieniarkę pod blut , usb , aux . Ale chcę to zrobić jakoś fajnie zamontować port w odpowiednim miejscu w tapicerce a z tyłu pociągnąć kable do zmieniarki tak aby to wyglądało . Pytanie ma ktoś jakiś mały port w kolorze szarym ? najlepiej z wtyczką ori by się przydało wtedy to już by było jak z oryginału xD .
  9. ArooQuattro odpowiedział(a) na lukisz temat w 3.0
    Jak by komuś była potrzeba dokładna instrukcja wymiany rozrządu ASN AVK to posiadam , najlepiej podać FB albo nr tel ponieważ nie mam skanera a mam to wydrukowane mogę zrobić foto i przesłać 5 stron obszernej informacji .
  10. ArooQuattro odpowiedział(a) na ArooQuattro temat w 3.0
    Widać że u mnie brak tylnych katów , Janusz już tu jakiś był.... EH ! Teraz moje pytanie , z jakich katów pochodzą błędy "Błędy jakie mi wywala P0421 Rozgrzewanie katalizatora (Blok 1 ) - Wydajność poniżej progu granicznego. oraz P0431 Rozgrzewanie katalizatora (Blok 2 )" . Bo albo ktoś wywalił też również pierwsze katy albo coś zostało nie usunięte z ECU . Dodam że widoczne spawy są również na osłonach termicznych przednich puszek zaraz za kolektorami .
  11. Dziś kupiłem wycieraczki u nas w firmie xd idę po pracy do auta próbuję ściągnąć i co d*p coś pękło adapter xD . Teraz siedzę czytam haha i już zamówiłem ramiona z B7 Aero cena z wysyłką 105 zł . Pozostaje mi się modlić o pogodę bo moja wycieraczka trzyma się tyle by była . Do kompletu kupie Bosch Aero twin .
  12. ArooQuattro odpowiedział(a) na ArooQuattro temat w 3.0
    Dostałem jeszcze info przed chwilą z zaprzyjaźnionego warsztatu w Tarnowskich Górach który zajmuje się tylko autami z Grupy Vag'a . " To nie musi być katalizator uszkodzony . Trzeba wytworzyć kod gotowości i sprawdzić skuteczność katalizatorów . Opisany problem był w formie mms'a z kodami błędów , będę musiał znaleźć chwile i tam podjechać na dokładną diagnostykę zanim wydam 1200 na katalizatory .
  13. ArooQuattro odpowiedział(a) na ArooQuattro temat w 3.0
    Dziękuję za kolejną pomocną odpowiedź
  14. ArooQuattro odpowiedział(a) na ArooQuattro temat w 3.0
    Ok dziękuję za odp
  15. ArooQuattro odpowiedział(a) na ArooQuattro temat w 3.0
    A jakie miałeś błędy że je wymieniłeś i czy pomogło ja mam za 1200 zł brutto dla siebie cenę za oba
  16. ArooQuattro odpowiedział(a) na ArooQuattro temat w 3.0
    Tak kwota jest wpisana na umowie faktyczna . Powiem że nie szukam rozwiązania tutaj sytuacji do odstawienia sprawy na drogę Sondową . Zamienniki już nie są drogie 1300 na allegro , ja ugryzę to taniej jeszcze . Chodzi mi jedynie czy ktoś walczył z tym problemem . Jeszcze jest wyjście wyprogramowania tych błędów , usunięcie drugich sond lambda i usunięciem katów ale tego nie chcę robić .
  17. ArooQuattro odpowiedział(a) na ArooQuattro temat w 3.0
    Ok zobaczę jutro , ewentualnie go wyczyszczę
  18. ArooQuattro opublikował(a) temat w 3.0
    Witam was , nabyłem dokładnie tydzień temu A4b6 sprzedający poinformował mnie że do zrobienia są tłumiki . Błędy jakie mi wywala P0421 Rozgrzewanie katalizatora (Blok 1 ) - Wydajność poniżej progu granicznego. oraz P0431 Rozgrzewanie katalizatora (Blok 2 ) - Wydajność poniżej progu granicznego. Co z tym fantem zrobić - wymiana katalizatorów ?? Widziałem na allegro jakieś zestawy do ASN AVK za 1300 zł jak tak to montował ktoś to ? . Dodam tyle jeszcze że czasami czuć drgania komputer zanotował wypadanie zapłonu na dwóch cylindrach ale było to 200km temu i do tej pory się to nie powtórzyło .
  19. kiedy jakiś spot-zlot z okazji Zbliżającego się Sezonu
  20. Witam i pozdrawiam użytkowników jak i posiadaczy Audi , Właścicielem swojego jestem od niedzieli i uśmiech nie schodzi z twarzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.