Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian.filar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian.filar

  1. Damian.filar odpowiedział(a) na S4lwia temat w 1.8
    jaki mi koledzy doradzą przepływomierz?. silnik 1.8t ajl przeplywka oryginalna o numerach 037906461C, padla a ceny nowej zaczynaja sie od 1900zl. raczej do 20letniego auta to nie oplacalne ;/
  2. Damian.filar odpowiedział(a) na koszykj temat w Audi A4 B5
    A podejdą plug&Play i nie będą zalewać silnika bez ingerencji w ECU? mam serie 180km i chce tylko nowe wsadzić bez planów na mody
  3. Mam 1.8t ajl i też śmierdzi paliwem po odkręceniu korka oleju, na dodatek zasysa go a rano bardzo ciężko pali i trzęsie autem na zimnym silniku . Silnik po remoncie z LPG (zakręcona butla żeby wyeliminować problemy przez gaz)
  4. Damian.filar odpowiedział(a) na koszykj temat w Audi A4 B5
    A do serii jakieś zamienniki można znaleźć?, Chce kupić nowe wtryski a nie regenerowane na 225cc. Obecnie mam 0280150447 które się już skończyły
  5. Po tygodniowej walce z kablem udało mi się zrobić statycznie 02,03,07 na rozgrzanym silniku . Link to logahttp://vaglogi.pl/log-002_007_003_Y6mGutK.html Jutro będę próbował zrobić dynamicznie Dziś sprawdzając poziom oleju znalazłem pewna usterkę , po odkręceniu korka oleju czuć paliwo w oleju, plus przy dodaniu gazu zasysa korek. Tak więc logi wydają mi się narazie zbędne póki nie ogarnę tej sytuacji . ?
  6. Niestety nie mam jak sprawdzić ciśnienia na chwilę obecną, ale zakładam że filtr paliwa Ori założyłem i nowa pompę to jest prawidłowe, Sprawdziłem właśnie temperaturę przy 17° otoczenia pokazuje 22 na obecnym w silniku ( kupiłem Ori nowy czujnik który pokazuje już 25). Jeżeli chodzi o logi to na 32 i 33 jest N/A wszędzie jedynie co mogę zrobić to 02.
  7. Mam podobny problem jak autor wątku , 1.8t ajl bardzo ciężko pali na zimnym a jak zapali to trzęsie budą jak by miał zaraz zgasnąć silnik . Gdy się zagrzeje chodzi normalnie . Wymieniona już pompa paliwa, świece , cewki nowe , przepływka, sonda . Czekam tylko na wymianę wtrysków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.