Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blejs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blejs

  1. Dzięki za odpowiedź,bardzo mnie nakierunkowała,a jęsli chodzi o osprzęt co byś polecił?
  2. Witam,od niedawna jestem posiadaczem B8 2.0TDI CJCC 2013r. Chciałbym zrobić jej porządny serwis na start. Chciałbym wymienić rozrząd,olej,filtry,płyny eksploatacyjne i termostat bo nie trzyma 90stopni. Możecie polecić z doświadczenia co zakładacie do siebie i to jeździ? Co mogę wymienić jeszcze przy okazji gdy zderzak do rozrządu będę ściągał?
  3. 93 nie pokaże bo wywaliłem ori napinacz z fazatorem i wsadzony jest febi bez fazatora + wyłączenie zmiennych faz w ECU.Znajomy mechanik mi wyłączał zmienną fazę,mógł to zle zrobic i przez to tak sie dzieje?Błędów wypadania zapłonu nie ma nawet jest tylko ten jeden 16683.
  4. Jestem po wymianie pompy,dalej to samo szarpie i strzela w wydech przy pełnym bucie na każdym biegu. Może to być przez gruszkę turbiny? Bo turbo regenerowane w Krymarze dwa miesiące temu ale gruszka stara została..
  5. Soft robiony 4 lata temu i nie miałem nigdy problemów z pętleniem wtrysków. Pod obciążeniem też mierzyłem i książkowo na 4 barach cały czas stało. Wymieniałem świece 2 tygodnie temu na nowe prf7q,stare były różowego koloru ,przez tydzień nie szarpała i później znowu to samo się zaczęło. Mocy brakuje i ciężko odpala więc chyba tak jak mówisz będzie to pompa
  6. W tamtym tygodniu wymieniałem filtr paliwa na ori i mierzyłem ciśnienie na listwie było równo 4 BARy. Mam na szczęście nową pierburga,dzięki bardzo za odpowiedź,jak wymienię to dam znać czy pomogło ✋️
  7. Witam,zerknie ktoś na logi A4 b6 1.8T BEX po programie na 215km. Problem mam podczas przyspieszania,na kazdym biegu przy pedale gazu w podłodze szarpie i strzela w wydech... Nie bylo błedów w sterowniku,na koniec logowania wyskoczył bład 16683- Boost Pressure Regulation: Control Range not reached P0299- 002 - Lower Limit Exceeded-Intermittent. Do sprawdzienia n75 i DV? Szczelnosc dolotu sprawdzana miesiac temu i bylo wszystko ok. Rozrzad i swiece swiezo wymienione,paliwo 98 Logi: 115 + 188 : Log #839172 LOG.TUNEZILLA.COM 003 + 020 : Log #839179 LOG.TUNEZILLA.COM 002+033: Log #839180 LOG.TUNEZILLA.COM 090 + 093 Log #839181 LOG.TUNEZILLA.COM STATYCZNE: 002+ 033 Log #839182 LOG.TUNEZILLA.COM 090+ 093 Log #839185 LOG.TUNEZILLA.COM
  8. blejs odpowiedział(a) na blejs temat w 1.8T
    O rozrządzie wiem,do wymiany jak najszybciej,015 i 016 dynamicznie? Jakieś jeszcze bloki mogę sprwadzić?
  9. blejs opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam,proszę o wypowiedź na temat logów załączonych poniżej. Mam problem z szarpaniem(strzela w wydech) podczas przyśpieszania od 2k obrotów. Błędów brak,nie miga check. Może to być wina świec/cewek? Świece i cewki mają dwa lata NGK PRF6Q I Cewki BERU ZSE 053. Nowy filtr paliwa ORI ASO,mechanik sprawdzał ciśnienie paliwa i podobno bije wzorowe 4 BARy... https://log.tunezilla.com/s/IIfL3D3D https://log.tunezilla.com/s/BjwYStHe https://log.tunezilla.com/s/AUI0ivV6 https://log.tunezilla.com/s/Bi46Vcf2 https://log.tunezilla.com/s/rWE17NQ6 https://log.tunezilla.com/s/4M3JTbyT
  10. Witam,chce zamówić końcówki ozdobne do wspawania do a4 b6 1.8T Avant z dyfuzorem Sline. Wsadzony został cały wydech z 2.0T. Nie mam możliwości zmierzyć średnicy bo auto stoi u mechanika. Jaka średnica do wspawania będzie pasować?
  11. Dodam również,że są wgrane popsy,czy to może mieć wpływ na ten czujnik??
  12. Przepisany: 16706 P0322- 004 - Brak sygnału/komunikacji
  13. Witam, Mam nietypowy problem,gdyż wywala mi błąd od położenia wału (G28). Kupiłem drugi czujnik (Bosch) i nadal jest ten sam błąd,co najlepsze na zgaszonym silniku na samym zapłonie nie mogę skasować błędu ,a na odpalonym już mogę go skasować i samochód chodzi normalnie,w czym tkwi problem? Co mogę jeszcze sprawdzić?
  14. blejs odpowiedział(a) na blejs temat w 2.4
    Dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam ?
  15. Witam,czy logi w 2.4 BDV wyglądają podobnie jak w 1.8T jeśli chodzi o grupy czy ze wzgledu na 6 cylindrów wykonuje się je inaczej? Chciałbym sprawdzić podstawowe parametry takie jak praca napinaczy,ustawienie rozrządu itp... Pozdrawiam
  16. Witam,mam pytanie,jakie oznaczenia mają czujniki położenia wałka rozrządu w 2.4 BDV? I na której głowicy jest konkretny?(Chodzi mi o Bank 1 i Bank2 ) Pozdrawiam
  17. Witam, Po wyrzuceniu katów w 2.4 BDV słychać u mnie straszny rezonans na wyższych obrotach+ jest strasznie głośno w środku... Środkowy raczej nie wysypany,nic tam nie brzęczy... Wstawiłem nawet puszki końcowe z 1.8 T Bex w celu wyciszenia ale na niewiele to się zdało... Czy strumiennice coś pomogą w takim przypadku? Pozdrawiam.
  18. Witam, WAUZZZ4AZVN050752 Z góry dziękuję i pozdrawiam
  19. Hej, WAUZZZ8E64A266119 Pozdrawiam i z góry dziękuję
  20. Witam, Tak jak w tytule,poszukuje amortyzatorów na tył do A4 B6 Avant 1.8T nr VIN WAUZZZ8E64A266119 Nie wiem nawet jakie oznaczenie ma moje zawieszenie 1BE/1BV? Chciałbym kupić coś z Kayaby/Sachs. Proszę o pomoc,pozdrawiam
  21. blejs odpowiedział(a) na blejs temat w Audi A4 B6/B7
    Dziękuję Ci za odpowiedź :),ja już się szykowałem na 20mm z tyłu i 15mm z przodu ?,też mi się wydaję,że ET 30 będzie odpowiednie,czyli 13 mm tył i 10 mm przód może być git?
  22. blejs opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Jakie dystanse mogę wrzucić przy feldze 18 8" ET 43 żeby to równo z nadkolami stało? Zawieszenie 1BV.
  23. Witam, Z racji tego,że nie mogłem znaleźć odpowiedzi na forum zadaje pytanie: Jaka jest średnica montażowa końcówek wydechu w B7 2.0T? Pozdrawiam
  24. blejs opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Co powiecie o tym wykresie,dobrze wyszedł? Mi się wydaje,że Nm mogłoby być więcej :/. Tuner również mi powiedział,że słabo jeździł po hamowni na PB 95 więc hamowanie było na PB 100 (Od teraz leje tylko PB 98 :D) Pacjent to 1.8T BEX ośka z modyfikacji jedynie Downpipe,wywalona sonda z programu i SAI...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.