Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feelsyou

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wiązka i sterownik od A4b7. Dodatkowo trzeba wykonać przekaźnik pompy paliwa oraz zmienić filtr paliwa z regulatorem na 4bary
  2. feelsyou odpowiedział(a) na Pieterb temat w Audi A4 B6/B7
    2.0tfsi jest bardzo problematyczne. W moim padł wtrysk nowy za sztukę coś około 1800zl. Ostatecznie silnik do wymiany gdyż się przytarł
  3. Witam serdecznie. Czy ktos jest w stanie powiedzieć mi, gdzie ma być podłączony wężyk zaznaczony na zdjęciu. Przewód jest plastikowy i w moim przypadku urwany przy tym grubszym gumowym. Pozostałej części brak. Gumowa opaska łącząca oba przewody znajduje się mniej więcej w połowie kolektora dolotowego, jakieś paręnaście centymetrów pod przepustnicą. Pozdrawiam
  4. Witam Mam pytanie odnośnie zmiany silnika z 2.0TFSI BWE na silnik 1.8 T BFB. Na portalach aukcyjnych sprzedawane są silniki i wiązki z oznaczeniem B6/B7. Czy jest jakieś zastrzeżenie, żeby zamontować w audi A4 b7 silnik i wiązkę od A4 b6? Czy komputer jest z tej samej strony i czy pozostałe moduły "dogadają się" z nowym sterownikiem silnika? Pozdrawiam serdecznie
  5. Dzięki za zainteresowanie. Czy znasz prawidłowe wartości dla wymienionych grup?
  6. Witam Chciałbym kupić Audi A4B7 2.0T BWE 200Km .Jakie bloki najlepiej sprawdzić komputerem i co muszą pokazywać, abym mógł spokojnie spać po zakupie? Dokładnie to chciałbym, aby ktoś podał przykładowo "loguj blok 50, tam masz ciśnienie paliwa, jak jest około 50bar to jest ok". Mogą być diagramy, tabele albo opis. Cokolwiek co tyczy się silnika 2.0T:)
  7. Witam Oo lat jeżdżę grupą VAG. Ostatnio leciwą 80 którą mam zamiar zmienić...Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.