Treść opublikowana przez mikywos
-
<2.0 Tfsi LIFT, Quattro Sedan, s-line+Black Edition, 220HP>
Dzięki? myśle ze masz dobry pomysł z tą czernią
-
<2.0 Tfsi LIFT, Quattro Sedan, s-line+Black Edition, 220HP>
APR już siedział, tak naprawdę tą ją wziąłem dlatego że zauważyłem na zdjęciu APR bez planów ponieważ okazało się że idzie na sprzedaż. Trafiła się ładna BMW 3 i musiałem podjąć męską decyzje
-
<2.0 Tfsi LIFT, Quattro Sedan, s-line+Black Edition, 220HP>
Kwestia gustu, mi się podoba ;) Ogólnie chciałem wyeksponować grill :)
-
<2.0 Tfsi LIFT, Quattro Sedan, s-line+Black Edition, 220HP>
Spojler już był zamontowany. dzięki
-
<2.0 Tfsi LIFT, Quattro Sedan, s-line+Black Edition, 220HP>
HEJ! Po kilkuletniej rozłące, kolejne Audi A4 tyle że petrol i z amerykańskim rodowodem :-) Samochód z niedużym przebiegiem (105k ) w przepięknym kolorze ( LX5Q ), w sumie to tylko dlatego kupiłem tą sztukę. Auto w wyposażeniu "premium" grzane+elektryczne fotele, bezkluczykowy dostęp, lusterko z kompasem, zawias 1BE, asystent zmiany pasa, s-line w środku (czarna podsufitka) szyberdachen itp... Zrobione: Spojler na tylną klapę Szyby przyciemnione, komplet Dekory carbon na drzwiach i nad schowkiem Kubek do kawy Audi Koła 19 KESKIN KT19 + opony conti Filtr powietrza CARBON z pełnym orurowaniem firmy APR Zalany olejem Liqui Moly 5w40 Grill plaster miodu Żarówki środek Led + blue Plany: Sprężyny Eibach pro kit Oklejony dekor na czarne piano mapa Pdc tył wydech styl S4 od MG Zaciski do malowania Wrzucę kilka fotek ze środka jak tylko coś ciekawego zrobie. JAK WYGLĄDA? UWAGI ( OCZYWIŚCIE KONSTRUKTYWNE ) MILE WIDZIANE
-
B8 TrOOOOp
Dziękuje Wam za pomoc. Zamówiłem springi i zobaczymy ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie, proszę was o pomoc. Zawieszenie 1BE, opony 255/35/19 felga ET30 8.5j. czy pro kit załatwia sprawę?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, proszę was o pomoc. Zawieszenie 1BE, opony 255/35/19 felga ET30 8.5j. czy pro kit załatwia sprawę ?
-
Downpipe 2.0 TFSI
Możesz podesłać namiar do klubowicza? Chcę zrobić komplet ale w MG mają magiel i pierwszy wolny termin to połowa października ?
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Hej. Fura Ogień! Powiedz mi proszę, gdzie zamawiałeś ramkę zegarów piano oraz dyfuzor?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów! Jestem z Łodzi i obecnie, jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 2.0tfsi.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Jak wrażenia po IC + DP? Będziesz wymieniał wydech do końca? MG chyba ma najlepsze ceny jeśli chodzi o catback...