Odświeżam temat, dobrałeś pasek jakiś? Mam ten sam problem, a inne rzeczy muszę porobić w aucie w tym momencie. Ktoś może inny dobrał jakiś inny krótszy pasek?
Odświeżam temat, dobrałeś pasek jakiś? Mam ten sam problem, a inne rzeczy muszę porobić w aucie w tym momencie. Ktoś może inny dobrał jakiś inny krótszy pasek?
Panowie odświeżam temat bo mam coś takiego po podłączeniu adaptera na aux. Czyli z tego co wyżej wystarczy, że przełożę radio do audicy ze zmieniarką, wpisze kod i bez kompa się zakoduje?
Bez adaptera nie mogę wejść wgl w opcje CDC, nie było zmieniarki fabrycznie.
Mój znajomy miał to samo w lagunie. Zrobił z ojcem urządzenie z pompy paliwa i kliku wezy, normalnie sami przepłukali układ jakimś środkiem.
A orientuje się ktoś czy wszystkie kompresory w 1.8t były takie same? Ewentualnie miały te same mocowania?