Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kosatcz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kosatcz

  1. witam Panowie czy jak mam taka lampe:o takim numerze i potrzebuje kupic druga to czy musi miec taki sam numer???? i czy jest to skretna czy nie?? i co sie stanie jak kupie z innym numerem?
  2. Kosatcz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki wielkie za odpowiedz. Teraz wiem co robić
  3. Kosatcz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale ja potrzebuje wymienić tylko te na drzwiach bo chrom się zdrapal
  4. Kosatcz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czesc. Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jak wymienić obwódki szyb te chromowane? Czy trzeba ściągać boczki drzwi? Zależy mi na wymianie tylko tych listw przy szybie
  5. niestety nie znalazlem nigdzie info jak to sie robi w b8 i bylbym wdzieczny gdby ktos migl mi odpowiedziec na pytanie. Czy da sie to wymienic bez sciagania boczkow drzwi ??
  6. Ja mam pytanko. Mam a4 b8 z 2012 i chciałbym wymienić chromy na nowe te na drzwiach. Czy muszę rozbierać boczki czy są one tylko na wcisk i wystarczy je podważyć?
  7. Kosatcz opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    czesc. chcialbym wymienic listwy zgarniajace chrom na nowe bo stare juz slabo wygladaja. chodzi mi o wymiane tylko tych co sa na drzwiach. czy sa one jakos mocowane czy wystraczy je podwazyc??? w zalaczniku podglad o jakie listwy mi dokladnie chodzi
  8. Kosatcz odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    tak wyglada silnik po zdjeciu oslony. od spodu nic nie zauwazylem zeby cieklo. tylko prz korku. Czyli co plukanke zrobic?? zajrzec jeszcze gdzies??? jak tak to prosze o wskazanie na zdjeciu
  9. Kosatcz odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    tak wygladalo autko po stluczce. nic strasznego
  10. Kosatcz odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    ok zajrze i podesle. tak autko mialo naprawde nie grozna kolizje. wszystko zrobione w aso
  11. Kosatcz odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    intercoller byl wymieniany na nowy tak jak te rzeczy ze zdjecia.
  12. Kosatcz odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    jak zajrzalem po maske to ukazalo mi sie to. co tam jest nie tak?
  13. Kosatcz odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    2.0 to 136 koni przebieg 200tys autentyk. Jak długo nie wiem. Poprzedni właściciel mówił ze tyle dolewał olej long live castrol. Rocznik 2012
  14. Kosatcz odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    To co może być przyczyna? Co radzicie?
  15. Kosatcz odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    Witam. Czy to duże zużycie jak co 3 tys km trzeba dolać litr oleju? Wycieków nie ma.
  16. czesc jestem swiezym posiadaczem audi a4 b8 z 2012 roku. chcialbym sie dowiedziec jakie to mmi i czy mam nawigacje a jak tak to jak ja wlaczyc bo nie dostalem przy zakupie ani karty sd ani plyty. mam 2 sloty na karte sd. A i przy okazji czy zna ktos kogos kto moze wgrywa menu w jezyku polskim ( okolice gdanska) za pomoc bardzo dziekuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.