-
ukaR obserwuje zawartość Ktoś pomoże w wyborze laptopa? , [ALL B6] Odwrotna pozycja zero wycieraczek , 1.9 TDI plus kompressor i 4 innych
-
[ALL B6] Odwrotna pozycja zero wycieraczek
Odkopie temat,czy mógłby ktoś mi pomóc? Moja żonka odpaliła przymarznięte wycieraczki i zgubiły pozycję zero... Niestety tematu który opisywał pomoc już nie ma na forum..
-
1.9 TDI plus kompressor
Źle mnie zrozumiałeś, domyślam się że to nie jest mała inwestycja, chciałem poprostu podpytać co i jak, a co do zużycia paliwa to napisałem co wiem.
-
1.9 TDI plus kompressor
A ma to w ogóle sens? Kompressor pompuje od zera ale generuje tez większe zużycie paliwa, czy w takim "daily" jest sens to robic?
-
1.9 TDI plus kompressor
Ktoś ma z was wiedzę na ten temat? Bardzej ciekawi mnie czy to możliwe.
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Trochę odkopuje ale gdzie kupowales to oswietlenie?
-
Potrzebna pomoc dla Mai!
Super! Jeśli jest tu też ktoś z Łodzi to 5lipca o 19:10 przy stadionie Widzewa bedzie akcja "pompujemy dla Mai". 9mln to kupa kasy... Nasz rząd zamiast pomagać woli spore pieniadze dać na respiratory których nie ma.. Smutne to..
-
Potrzebna pomoc dla Mai!
Cześć, nie będę się tutaj rozpisywał, podaję link, jest to zbiórka dla malucha który zachorował na sma 1 stopnia. Jeśli to nie problem podajcie dalej tą informację. https://www.siepomaga.pl/maja
-
Audi A4 Avant 1.9 TDI AWX
Cześć, od tygodnia czasu mam już w swoim posiadaniu moje 4 pierscienie, auto bylo kupione w niemczech w słabym stanie blacharskim, purchle na nadkolach, ulepione tylne nadkole, auto miało pare przygod parkingowych ale to mnie nie odstraszało, kupiłem je u Hermana w domu ale przebieg 215tys nie wydaje mi się możliwy w dieslu, lecz przeglady niemieckie wskazuja średnie przebiegi rzedu 12 tys rocznie. Z marszu po zakupie został zrobiony : Rozrząd Oleje filtry Egr(pocił się) Intercooler Chlodnica klimatyzcji Polamlowane nadkola Wymienione tylne lampy Kupiłem Monoblocki 17cali i na nie nowe opony Akumulator Zostało mi teraz zająć się wnetrzem auta które odbiega od moich oczekiwań. Chcę wymienić kierownice na s line, wyprać fotele, dołożyć zmieniarke mp3,przyciemnić szyby z tyłu co by moja młodsza część rodziny nie musiała walczyć z promieniami słońca. Jeśli chodzi o mechanike to jak trochę pojeżdżę i nie wyniknie nic niespodziewanego to planuje zrobić wirusa na 170km. Pozdrawiam
-
Emulator zmieniarki czy wymiana radia.
No widzialem to na allegro, warty sprzet swojej ceny?
-
Emulator zmieniarki czy wymiana radia.
Cześć, dzięki za szybką odpowiedź. Mam audi concert 2,chciałbym zeby bt tez byl juz w opcji
-
Emulator zmieniarki czy wymiana radia.
Cześć, chciałbym odkopac trochę temat, jestem zainteresowany kupieniem takiego emulatora, co byscie teraz polecili?
-
Ktoś pomoże w wyborze laptopa?
Właśnie go negocjuję
-
Ktoś pomoże w wyborze laptopa?
Ogólnie mysle o nowym, mam do gier ps4, switcha a laptop to chyba w sumie tylko do csa i to tak od swieta
-
Ktoś pomoże w wyborze laptopa?
Cześć, noszę się z zamiarem kupna laptopa, do przeznaczenia mam maksymalnie 2500zl,chciałbym żeby laptop miał dysk ssd, amd ryzena badz pentiuma 5 no i ramu z 8gb, macie jakis pomysl co wybrac do tej kwoty? Sprzęt bedzie glownie uzywany do ogladania filmow, korzystania z internetu ale fajnie by było żeby jakąś gre też odpalił raz na jakiś czas
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
O losie, genialny slasher. Ale ten nowy dla mnie zdecydowanie najlepszy!