Witam,
czy ktoś powie mi na podstawie logów dynamicznych i statycznych dlaczego samochód w pewnym momencie podczas trasy 30km (w upale) zaczął szarpać przy obciążeniu (powyżej 2,5tys) i nie miał tyle mocy. Później już miał problem z odpaleniem i nawet w wieczorowych porach dalej strasznie szarpał. Dodam, że logi zrobiłem tylko do 4tys obrotów, bo nie chciałem męczyć jeszcze bardziej silnika.
Poniżej wklejam linki do logów dynamicznych i statycznych.
Dynamiczne:
TuneZilla Log Viewer
LOG.TUNEZILLA.COM
TuneZilla Log Viewer
LOG.TUNEZILLA.COM
TuneZilla Log Viewer
LOG.TUNEZILLA.COM
TuneZilla Log Viewer
LOG.TUNEZILLA.COM
Statyczne:
TuneZilla Log Viewer
LOG.TUNEZILLA.COM
TuneZilla Log Viewer
LOG.TUNEZILLA.COM