Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sensei1337

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sensei1337

  1. Miałem te rurki od pompy odpięte i wydawało się, że pompuje dobrze. Zastanawiam się czy czasem coś z wtryskami się nie dzieje. Jest jakaś opcja żeby to sprawdzić na szybko?
  2. Witam, czy ktoś powie mi na podstawie logów dynamicznych i statycznych dlaczego samochód w pewnym momencie podczas trasy 30km (w upale) zaczął szarpać przy obciążeniu (powyżej 2,5tys) i nie miał tyle mocy. Później już miał problem z odpaleniem i nawet w wieczorowych porach dalej strasznie szarpał. Dodam, że logi zrobiłem tylko do 4tys obrotów, bo nie chciałem męczyć jeszcze bardziej silnika. Poniżej wklejam linki do logów dynamicznych i statycznych. Dynamiczne: TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM Statyczne: TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
  3. A możesz wyjaśnić co i jak? Bo nie bardzo wiem, o co chodzi
  4. http://vaglogi.pl/log-115_118_ucjryX6.html Zgodnie z prośbą wysyłam 115+118 z odpiętą wtyczką od n75 :)
  5. Witam, proszę o analizę logów statycznych i dynamicznych - zdaje mi się, że coś jest nie tak z autem. Jak je kupowałem niedawno to chyba lepiej się zbierało a teraz wydaje mi się, że auto jest ospałe. Do tego jak turbina wstaje to słychać świst i nie wiem czy to w tym modelu tak jest, czy szukać gdzieś dziury w dolocie. Poniżej przesyłam logi Dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-002_033_hq0Y8.html http://vaglogi.pl/log-003_032_pCu1v.html http://vaglogi.pl/log-090_093_R006z2X.html Statyczne: http://vaglogi.pl/log-115_118_wcm6X.html http://vaglogi.pl/log-001_003_cD17s9.html http://vaglogi.pl/log-002_033_9cESr0.html http://vaglogi.pl/log-090_093_S4aSi.html Gdyby logi były nieprawidłowe (nie zawsze udało mi się do odcinki ze względu na warunki na drodze i ciężką obsługę kompa podczas jazdy) to dajcie znać a spróbuję coś nowego ogarnąć
  6. Witam, prosiłbym o rozkodowanie VIN: WAUZZZ8E35A102652 Z góry dziękuję za pomoc!
  7. Witam wszystkich Marek, województwo opolskie, samochód to audi a4 b6 avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.