Treść opublikowana przez Arek741
-
Stukanie w silniku 1.8T AEB w Audi A4 B5 nasilające się wraz obrotami
Bez pasków to samo też obawiam się że to sworzeń na tłoku.
-
Stukanie w silniku 1.8T AEB w Audi A4 B5 nasilające się wraz obrotami
Witam wszystkich forumowiczów otóż przychodzę z takim problemem jak stukanie w silniku w okolicach łańcucha. Nie zamieściłbym tego postu jak bym cokolwiek znalazł przejrzałem popychacze łańcuch z napinaczem, ciśnienie oleju prawidłowe na góre głowicy dochodzi. Panewki sprawdzone, pompa oleju jest założona firmy febi. Skończyły mi się pomysły może ktoś już miał taki przypadek. Z góry dziękuje za zainteresowanie dorzucam filmik, obroty silnika trochę wysokie bo był uszkodzony zaworek odmy. Tak po za tym stuk jest cały czas rośnie wraz z obrotami czy ciepły czy zimny silnik. 20251115_184406.mp4
-
Potrzebny pilnie wsad do licznika 8E0920930T
-
Potrzebny pilnie wsad do licznika 8E0920930T
Tutaj wsad ECU z vag k+can ecu vag k can.bin
-
Potrzebny pilnie wsad do licznika 8E0920930T
Objawy to DEF. i error w miejscu przebiegu i błędy w sterownikach brak komunikacji z licznikiem. Immo mam tymaczosowo wyłączone prze vag k+can commander. (Adaptacje nowego licznika robiłem oczywiście z włączonym immo) Nie wchodzi też pin i nie da się nic adaptować. Rano podeślę eeprom ze starego licznika bo mam go na innym laptopie.
-
Potrzebny pilnie wsad do licznika 8E0920930T
Ogólnie padł mi aku jak bawiłem się eeprogramerem i przez to rozwaliło mi eeprom w licznku. To są wsady z nowego licznika. Czy jest możliwość korekty przebiegu? Miałem 331350 nalotu a tu jest ponad 375k. Mapa ECU Mapa Audi A4 B6 1 WWW.MEDIAFIRE.COM . Jeszcze jutro spróbuje odczekać 10 min tak jak piszesz. _Audi_B6HMJ04_V001 decrypted.BIN _Audi_B6HMJ04_V001 encrypted.BIN
-
Potrzebny pilnie wsad do licznika 8E0920930T
Tutaj jest wsad przed uszkodzeniem. Tylko źle sczytany w trybie newmode jako encrypted. Wgrywając go nic się nie zmienia. A jeśli chodzi o adaptacje drugiego licznika robię to jak jest np na tym filmie: PINy wchodzą tylko wyskakuje not OK _Audi_B6HMJ04_V001.bin
-
Potrzebny pilnie wsad do licznika 8E0920930T
Tylko w tym problem że już kupiłem drugi zegar i nie chce się zaadaptować w vcds. Wszystko robie jak należy.
-
Potrzebny pilnie wsad do licznika 8E0920930T
Pany już mi ręce opadają. Uszkodziłem wsad w liczniku eeprogramerem 1.19 mam zapis przed uszkodzeniem ale źle zczytany. Potrzebuję sprawnego wsadu encrypted.
-
[B6 AWX] Problem z pompowtryskami po regeneracji
Uszczelniacze wszystkie nowe, zadziorów nie usuwałem, wszystko książkowo wyregulowane, nowe śruby dokręcone tak jak trzeba.
-
[B6 AWX] Problem z pompowtryskami po regeneracji
Otóż jak w temacie mam taki problem z pompotryskami, które są świeżo po regeneracji jednak na blokach pomiarowych w programie VAG-COM nie wygląda to za ciekawie (parametry na rozgrzanym silniku). Czy miał ktoś z was podobny problem? Dodatko samochód ciężko pali na rozgrzanym silniku co było już przed regeneracją. Z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania, pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem tu nowy posiadam A4 B6, mieszkam na podkarpaciu