Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po wymianie filtra paliwa w serwisie (filtr zintegrowany z pompa paliwa) spory wyciek pod autem (foto) Co poszło nie tak? Jaka przyczyna może być wycieku? Auto po wymianie zatankowałem do pelna...Nawet nie mysle co by było jakby się coś zapaliło. Auto zostawiłem im w serwisie....
  2. Samodzielna wymiana zamków. 1-- tył prawy 2--przód od strony kierowcy Wpadły oczywiście też nowe spinki do tapicerki drzwi. Wszystko śmiga aż miło.
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mogłeś nie widzieć, jest on zintegrowany z pompą paliwa. Przy pomocy dodanych narzędzi należy go wyciągnąć.(3-wyjmaki widoczne na zdjęciu)
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mylisz się. W moim Audi nie ma takiego filtra jak piszesz. Pytałem o to w ASO. Nie każdy model Audi tak ma. Jedne modele mają pod samochodem inne zintegrowane z pompą paliwa. Nie ma dwóch filtrów paliwa w aucie.
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W B8 pod maską jest filtr powietrza i filtr oleju. Filtr kabinowy jest pod schowkiem od strony pasażera. Filtr paliwa jest pod tylną kanapą od strony wlewu paliwa zintegrowany z pompą paliwa.
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki. Jednak oddam do warsztatu. Z paliwem nie ma żartów. Lepiej niech to zrobią fachowcy. W baku już rezerwa by było bezpieczniej podczas pracy.
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dwa pytania: 1 Czy w mojej B8 faktycznie jest filtr paliwa pod tylną kanapą? Dziś zakupiłem nowy filtr paliwa w ASO (zdjęcie) 2. Jak to wymienić? Idzie to ogarnąć samemu czy lepiej w serwisie? Mile widziany dokładny opis wymiany.
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie tylko w tym Audi używałem TRW Obecnie też je mam i jestem zadowolony.
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robię bardzo często dlugie trasy (800-1000 km) Na TRW śmigam ponad rok- wtedy wymieniałem cały przód. Czyli na nich zrobiłem już kilkanaście tys km.
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    TRW Śmigam na takich i jest wszystko OK
  11. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Więc u mnie też taki będzie skoro mówicie, że taki był fabrycznie.... Podoba mi się...
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki korek wlewu paliwa OEM powinien być w moim aucie? Dziś w ASO gość stwieredził, że po numerze VIN wyszedł korek za 550zł (aluminium)?(foto) Czy taki ma być? Taki był fabrycznie?
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tyłu zamek ogarnięty [jest na 7 pinów) Z przodu mam zamek na 9 pinów -czy to normalne w B8 ? Pytanie: Jak zamontować zamek? Jest inaczej niż z tyłu. Ciężko trafić ze śrubami. Jakieś podpowiedzi? Z tego co widzę jest tam jakaś prowadnica przykręcana jedną śrubą do drzwi. Z linkami wszystko ogarniam --mam problem z nacelowaniem na te 3 śruby. trzymające zamek. (dwie z boku drzwi (M8) i jedna na wprost. (prowadnica plastikowa) Rozumiem, że przy zamku z przodu są tylko dwie linki montowane jak z tyłu i wtyczka tam gdzie piny? Dokładnie mam problem z tą plastikową prowadnicą. Jak ją się ściąga z zamka i jak potem montuje? Pytania NIEAKTUALNE Wszystko ogarnięte. Prosta sprawa.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Takie coś to mam dawno. (Neo-zestaw) Bardziej mnie ciekawi jak działają te kołeczki. Czy przy montażu należy je wcisnąć przed zamontowaniem tapicerki w drzwiach.
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki łapki?
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli chodzi o zdejmowanie tapicerki drzwi to jak prawidłowo to robić by nie uszkodzić spinek? (foto) Czy przy montażu na tapicerce zanim przyłoży się boczek do drzwi kołki mają być wciśnięte? (foto) Jak prawidłowo montować by one wskoczyły na swoje miejsce?
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki jest numer OEM części: - Korek wlewu paliwa - wkład wlewu paliwa Po wymianie siłownika na nowy stwierdziłem, że od razu wymienię te części bo są już wiekowe . Czy można kupić też samą tą naklejkę tylko OEM co jest na klapce wlewu paliwa? (naklejka informacyjna)
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moim zdaniem Neo to porządna firma. Używam już tego zestawu od niej i jestem bardzo zadowolony.(fotka) Cena tego zestawu też jest według mnie spoko. Dla jednych dużo dla innych mało. Chce mieć wszystko w jednej przenośnej walizce.
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli o mnie chodzi to właśnie zamawiam. Wybrałem taki zestaw: Neo Tools 10-216 (216 elementów) Koszt: 459 dukatów
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W tym moim zestawie widzę, że jest TX 40---Ten zestaw kupię.
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoko zestaw. Śruby zaznaczone na zdjęciach to jaki dokładnie rodzaj klucza potrzebują by je wykręcić?
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co to za klucz musi być by odkręcić zamek? Jaki dokładnie? (foto1) Mam TORX-y ale jakoś nie bardo idzie nimi odkręcić. Jaki polecacie zestaw kluczy? Planuje kupić na dniach taki za 400 dukatów... Polecacie coś innego czy jest spoko? (foto 2 )
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem. Wielkie dzięki. Właśnie walczę z wymianą zamków. (tylny prawy -przedni lewy) Jeśli już to przerabiałeś to mile widziane jakieś uwagi, rady itp
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak zwolnić blokadę tej wtyczki? Mam małe ręce i bez problemu mam dojście do niej. Tylko jak ją odpiąć? Jeśli to nie konieczne to bardziej wolę nie wykręcać zamka. Zrobię fotkę tylko ile ma pinów i potem wymontuje jak będę montował nowy zamek.
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli nie ma możliwości wypiąć tej wtyczki by sprawdzić ilość pinów jak jest zamek przykręcony?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.