Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
Obstawiam , że cewka albo świeca. EPC oznacza , że coś z elektryką przy silniku...
-
B8 TrOOOOp
Wiecie może gdzie znajduje się czujnik spalania stukowego w Audi A4 B8? Czy samemu bez kanału można to ogarnąć? Mile widziany opis. Dzięki
-
Sprzedam - Tylna prawa lampa LED do Audi A4 B8
Do sprzedania tylna oryginalna prawa lampa LED do Audi A4 B8 Jedna dioda LED nie świeci. ( zaznaczona na zdjęciu) Cena: 100zł Kontakttt: 517-209-310
-
Sprzedam: oryginalna lampa (prawy tył ) Audi A4 B8 (Sedan)
Sprzedam oryginalna lampe do Audi A4 B8 (prawy tył) Numer katalogowy: 8K5 945 094 D Jest razem z żarówkami jak na załączonych zdjęciach. Cena:150zł Kontakt: 517-209-310
-
Sprzedam - Oryginalna lampa (lewy tył) Audi A4 B8 (Sedan)
Sprzedam oryginalną lampę (lewy tył) do Audi A4 B8 (Sedan) Numer części: 8K5 945 093 D Jest razem z żarówkami jak na załączonych zdjęciach. Cena: 150zł Kontakt: 517-209-310
-
Sprzedam - Oryginalna lampa (prawy tył) Audi A4 B8 (Sedan)
Sprzedam oryginalną lampę (prawy tył) do Audi A4 B8 (Sedan) Numer części: 8K5 945 096 D Jest razem z żarówką jak na załączonych zdjęciach. Cena: 180zł Kontakt: 517-209-310
-
Sprzedam - Oryginalna lampa (lewy tył) Audi A4 B8 (Sedan)
Sprzedam oryginalną lampę (lewy tył) do Audi A4 B8 (Sedan) Numer części: 8K5 945 095 D Jest razem z żarówką jak na załączonych zdjęciach. Cena: 180zł Kontakt: 517-209-310
-
Sprzedam - Wkład wlewu paliwa do Audi A4 B8
-
Sprzedam UCHWYT JOYROOM JR-ZS248
Sprzedam - UCHWYT JOYROOM JR-ZS248 Idealny do samochodu. Uchwyt wyposażony w ładowanie indukcyjne zasilane kablem USB typ C. Jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Cena:70zł Kontakt: 517-209-310
-
Sprzedam oryginalne lampki do Audi A4 B8 ośw. rejestracji
Sprzedam oryginalne lampki od Audi A4 B8 do oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Numer katalogowy: 8T0 943 021 Stan: Bardzo dobry Sprzedawane są z żarówkami tak jak na załączonych zdjęciach. Cena 40zł (2szt) Kontakt: 517-209-310
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
OK podepnę..Dzięki.
-
B8 TrOOOOp
Pytanie dotyczące WEBASTO. Ustawiam w MMI wł ogrzewanie postojowe Ustawiam Timer: data godzina (T1) Zamykam auto.. Gdy przyjdzie wyznaczony czas nie uruchamia się webasto. Co sprawdzić? Może robię coś żle? (ustawienia) Podczas ustawiania na Fis-ie pojawiają sie te małe kontrolki od webasto Paliwa jest b dużo... Akumlator 60%
-
Polecane opony letnie
Polecam Michelin Pilot Sport 5 225/50 R17 98 Y XL, ZR Doskonałe opony. Kupuje takie na lato.
-
B8 TrOOOOp
Faktycznie..Nie pomyślałem... Byłby świeży pasztet z dzika..
-
B8 TrOOOOp
Tak na poważnie.. Co jeszcze sprawdzić? Uderzenie było w tym miejscu. Zakręt nie ostry w prawo i zdążyłem przyhamować i odbić lekko w lewo do środka jezdni. Lampy całe, czujniki parkowania też (sprawne) Zero śladów uszkodzenia.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Bliskie spotkanie z dzikiem. Uderzenie przy prędkości nie większej jak 30km/h pod lekkim kątem (zakręt w prawo) Na szczęście jechałem 60km/h i zdążyłem sporo wyhamować auto, chociaż ostro nie mogłem zahamować bo była noc, ślisko, błoto pośniegowe i zakręt.. Mysle, ,że w momencie uderzenia w tylny bok szanownego dzika auto mogło jechać nie szybciej jak 25-35 km/h Awaryjne itd Dzik się przewrócił, wstal, otrzepał się i poszedł z swoją rodziną dalej... Zero krwi śladów na zderzaku, rys, wgnieceń itd Pytanie: Co jeszcze sprawdzić? Czy mógł coś uszkodzić???
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Ponad 5 lat już razem.... Przejechane 75 000 km AUDI ULTRA 5 LAT.mp4
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem.. OK Proszę jeszcze o odpowiedzi na 4 pytania które zadałem dużo powyżej (1737)... Z góry dziekuję...
-
B8 TrOOOOp
Nie prawda. Są dostępne zamienniki o jakości oryginału (CDC) niemieckiej firmy SACHS lub Areosus w bardzo przystępnych cenach za sztukę 1100-1500 zł
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Robienie kółek potem wychodzi w warsztacie jak będziesz miał wahacze i inne części do wymiany. Tylko spokojna jazda.
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem , że w amortyzatorach MagneRide tych co mam znajduje się olej i gaz? Zgadza się? Jeśli nie ma oleju to amortyzator nie cofa?❓ Jutro zdejmę koło i pooglądam co się tam wydarzyło.
-
B8 TrOOOOp
Czy po wylaniu amortyzatora nie powinno bujać autem? Możliwe , że po wylaniu by działał nadal prawidłowo? Myślę też , że ABS,ESP też by mrugało bo byłby problem z prawidłową trakcją..Mam rację? Wyczytałem też , że przy magneRide jest kontrolka...