Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Na trasie... Zamek Tropsztyn w tle... Czchów 17.06.2025
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK Dzięki....
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie ta wlepa się znajduje na aucie?
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szykuje się do bardzo malych napraw lakieniczych (przy błotniku itp) Gdzie jest podany kod lakieru ile ma cyfr i jak jest opisany? Muszę dobrać identyczny lakier jak oryginalny.
  5. Wałek zmiennych faz rozrządu wymieniony. Auto działa dużo lepiej. Zalecenie mechanika: Wymienić Odme. Moje pytanie: Czy odme w TFSI można przeczyścić? Czy lepiej wym,ienić na nową? Stwierdzono śladowe ślady w niej oleju.
  6. Cena części ÓEM 3600zł Febi 1000-1200 Febi to średnia dobra półka... Nie pierwszy raz kupuje ich części i sprawują się b.dobrze. Ciekawe czy tu wszyscy tak kupuja OEM? Głowę daje ,że nie...
  7. Mnie żaden z wymienionych przez Ciebie nieudogodnień nie dotyczy.. Czasu tez mam sporo.
  8. Dlatego jest właśnie gwarancja by w razie wady części można z niej skorzystać.?
  9. Może być..Do tej pory używam i jestem zadowolony. Od tego jest gwarancja.
  10. Warto się czasami domyśleć... Nie wstawiane byle co tylko części orginalne z zmazanym logo numerem czy jak to tam się nazywa. Części porządnej Niemieckiej firmy. Gwarancję na remont silnika mam 2 lata więc mi nie przeszkadza jak trochę ULTRA pobędzie w serwisie.? Nic mnie to i tak przecież nie kosztuje.
  11. ULTRA w serwisie... Okazało się , że jest usterka wałka zmiennych faz rozrządu. Wymiana na nowy w ramach gwarancji.
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spore zapasy magazynowe. Zestaw tych kamer w sklepie Audi w tej chwili w cenie 2070zł Bardzo dobra cena. (kamera przód i tyl)
  13. OĶ Jestem juz umówiony do serwisu za kilka dni... Obstawiam , że to coś sonda lambda. Przyczyna: Wariator Naprawa na gwarancji...czyli nastawnik faz rozrzadu..Stąd też bledy wymienione powyżej... Czy dużo roboty przy wymianie nastawnika faz rozrzadu?
  14. Żółty check engine nie zabrania podobno jazdy...Tak pisze w instrukcji...
  15. Korek od wewnętrznej strony jest mokry z oleju..Zapach paliwa nie jest wcale wyczuwalny..Zaznaczam, że świece nowe (były wymieniane podczas remontu silnika )
  16. Gdyby to były wtryskiwacze bylby spadek mocy a tego nie ma...Jest malutkie grzechotanie na biegu jałowym jak doda się minimalnie gazu gdy wcisnie się dalej troszku gaz i obroty lekko wzrosną grzechotanie znika...Podczas jazdy auto pracuje idealnie..Przyspiesza i pracuje wzorowo.
  17. Czy jazda z takimi błędami jest możliwa? Jestem w trasie....
  18. Rozumiem , że cały katalizator do wymiany? A przyczyna zbyt bogatej mieszanki? Co z tym?
  19. Wyskoczyl żółty check engine .. Po podpięciu pod komputer wywala dwa błędy które po skasowaniu po kilkudziesięciu kilometrach wracają. 1. Mieszanka Rząd 1 Mieszanka za bogata. kod usterki: PO17200 2. Sprawnosc Katalizatora Ŕząd 1 Sprawność katalizator poniżej minimum Kod usterki: PO42000 Macie jakiś pomysł? Jaka przyczyna itd ?
  20. Więcej niż 10tys zł mniej niż 25 tys zł Zadowolneni? Czy było warto? Zdecydowanie TAK Przy okazji zrobiłem jeszcze kilka innych rzeczy.
  21. A tymczasem....?
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Macie może taki bagnet jak na zdjęciu? Kupiłem i jest idealny tylko troszkę wystaje ponad oslone silnika. Czy należy obcinać trochę ten plastikowy uchwyt? Na zdjęciu zaznaczone o ile wystaje ponad oslone silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.