Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy jeśli to nie amortyzator a np wyciek płynu hamulcowego to zauważyłbym coś podczas hamowania itp? Możliwe jest uszkodzenie czegoś przy wymianie koła? (przewód itp) Może to być skroplona woda? Zauważyłem to po nocnej trasie we mgle...
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W razie czego można zamontować inne czy tylko dostępne z ASO? Jeśli to nie amortyzatory to co to może być innego? Dotykałem tą wylaną substancje i nie była ona oleista ani nie posiadała zapachu. Bardziej bym powiedział, że było to coś jakby woda. Zaznaczam , że wymieniałem koła... Czy mogłem coś uszkodzić? Na co zwrócić uwagę po zdjęciu koła?
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie jest to pewne jeszcze , że wylał.. Po pierwsze; Jeśli jest drive select i magnetic ride to jest od tego kontrolka. Po drugie: Jeśli by było coś nie tak powinna się zapalać kontrolka od trakcji czyli ABS ESP itp Tutaj nie ma żadnych niepokojących objawów podczas jazdy. Na nierównościać nic nie stuka i na zakrętach auto prowadzi się idealnie. W poniedziałek ściągnę koło i zobaczę. W razie czego sam wymienie na nowe. Z tyłu nie jest to skomplikowane.
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem , że gdyby faktycznie wylał to nie powinien odbijać i powinienem odczuc jakieś drgania, stuki ?? Podczas jazdy jest wszystko OK. Jakie wybrać do zawieszenia 1BL (magnetic ride)?
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podczas jazdy nie ma żadnych oznak. Prowadzi się dobrze zero drgań, stuków, kołysania itp Możliwe , że to przewód hamulcowy lub coś z hamulców? Muszę ściągnąć koło i osłone i to dokładniej obejrzeć. Zaznaczam , że mam system drive select i kontrolka informująca o uszkodzeniu się nie zapaliła.
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po wymianie kół na zimowe zauważyłem teraz wyciek po lewej tylnej stronie auta..Przy kole (zdjecie)Jakieś pomysły co sprawdzić? Co do wymiany?
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam kilka pytań. Robie dalej porządki pod maską Ultry 1.Jeśli chcę pomalować gril auta jest wymagane ściąganie zderzaka? Czy jest jakaś możliwośc inna żeby go wymontować? Muszę go dać do malowania i chciałbym go sam wymontować i zawieść do malowania i potem zamontować. 2. Czy w tym miejscu co zaznaczenie powinna być jakaś osłona? Czy nic tam nie powinno być? (zdjęcie 2 - 3) Jaki jest numer nazwa tego kabla? Mam już osłonę lekko przyniszczoną . (zdjęcie 4) 3. Jaki jest numer ORI tej części? Jest tam uszkodzenie i chcę wymienić.... (zdjęcie 5) 4. Jaka nazwa tego podłączenia? Proszę też o dokładny opis jak każdą z tych części wymontować i zamontować. Dzięki
  8. Czyli jak z przodu tak i z tyłu należy ściągnąć najpierw zacisk hamulcowy i potem tarcze by wymienic osłone...Prosta sprawa..
  9. Dokładnie 4 Nie pali się.. Nie są uszkodzone poważnie.. Spokojnie można jeżdzić... Przy wymianie kół na letnie ogarnę osłony.
  10. Dzieki Juz wszystko wiem. Jak zrobi się cieplej to sam wymienię.
  11. Co muszę zdemontować by je wymienić? (przód i tył) Jak sa mocowane? I jaka cena ORI? Mam możliwość tylko z standardowym lewarkiem co jest na wyposażeniu auta.
  12. Tylko nowe Jaka cena ?
  13. Dokladnie takie mam jak na zdjęciu... Z przodu nawiercane.... Mile widziany dokładny opis jak te osłony wymienić z przodu i z tyłu. Nie mam kanału i czy to jest do ogarnięcia w warunkach garażowych?
  14. Jak to sprawdzić?
  15. Rozumiem.Zlece w warssztacie bo samemu za ciężko w garażu by było chyba. Jaki to numer części? Chce wymienić od razu wszystkie bo już są w nienajlepszym stanie. Jaki koszt ORI lub dobrego zamiennika?
  16. Przy samodzielnej zmianie kół z zimowych na letnie zauważyłem uszkodzoną osłonę (zaznaczona na zdjęciu) Mam kilka pytań: 1.Jaki to numer części? 2. Czy należy zdejmować zaciski i tarcze, by ją wymienić? 3Jak ta osłona jest zamontowana i przykręcona itp? 4.Czy ślady po odpadnięciu skorodowanego kawałka pozostałe na osłonie mogą jakoś uszkodzić oponę itp (na zdjęciu zaznaczone na czerwono) Dzieki za odpowiedź.
  17. Dokładnie. Dlatego myślę czy wejdzie tam w takim rozmiarze jak mam. Kupie taką samą oponę i felgę i będzie git... W razie gumy zmiana jak w formule 1 ( 3sekundy) i pędze dalej.....🚘 Trasy robię spore i na autostradach..
  18. Mam letnie 225/50 R17 Myślałem o kupnie nowej takiej samej felgi aluminiowej i takie samo ogumienie.. W razie złapania gumy, by można spokojnie jechac dalej... Jaki jest numer cześci zestawu mocującego w wnęce bagażnika, tam gdzie teraz mam zestaw naprawczy?
  19. Mam zamiar wyrzucić z auta zestaw naprawczy a zamiast niego dać koło zapasowe. Pytania: 1 Czy lepiej kupić dojazdowke czy lepiej wrzucić tam koło takie samo jak na aucie..Czyli opona i alu felga taka sama. 2.Czy musze coś dokupić by tam zamontowac kolo zapasowe?
  20. Gratuluje zakupu Audi A4 B8 Jeśli chodzi o zamki w drzwiach to przerabiałem ten temat u siebie. Miałem problemy z zamkiem od strony pasażera z tyłu i z przodu i z zamkiem od strony kierowcy. Wymieniłem sam zamki na nowe i problem od kilku lat z głowy. Też jestem z Jaworzna. Pozdrawiam.
  21. Jeśli opony to tylko i wyłącznie na zime Michelin Alpin 7 Na lato Michelin Pilot Sport 5 Nie warto oszczędzać na oponach. Takie jest Moje zdanie. Michelin mają ranty ochronne. Śmigam na Primacy od lat i to super opony.
  22. Wycieczka... Zawoja - Kolejka Linowa Mosorny Groń Sucha Beskidzka (zamek) Maków Podhalański
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja wymieniałem. W używki bym się nie bawił. Jak już to tylko nowa z gwarancją. Polecam firmy BOSCH
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma takiej możliwości.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.