Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Totalny bajzel jest przez to nowe paliwo... Na jednych stronach piszą, że niby mogę stosować na innych, że jak mam fabryczne Webasto to nie można. Dzwoniłem do ASO i nawet tam nie potrafili odpowiedzieć na moje pytanie... Nic nie wiedzą... Do B6 bym nie ryzykował...
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie można... Mam ogrzewanie Webasto...
  3. Dokładnie... Czyli jak mam webasto fabryczne i z tego co wyczytałem nie mogę tankować E10 to jestem zmuszony tankować 98 bo innego wyboru nie mam. Czyste złodziejstwo.
  4. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.. Od nowego roku chcą nieźle skroić kierowców.... Powinien być wybór czy ktoś chce E5 E10 E1000 itd a ne narzucanie ... Zwykły skok na kasę...
  5. Pytanie za 100PKT Czy 95 E5 po 1 stycznia będzie nadal dostępne? Będzie można wybierać czy się chce E5 czy E10? Mam w swoim Webasto i z tego co wyczytałem to nie mogę stosować E10
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Od 1 Stycznia zmiany na stacjach paliw. Nie będzie już 95-tki E5 tylko E10 Moje pytanie: Czy mogę tankować E10 czy muszę przejść na 98-ke? Myślę, że sporo kierowców będzie miało z tym problem....
  7. Super projektory... Osobiście tez mam takie ORI z przodu i z tyłu... Warto wydać było więcej kasy...Nie ma porównania z innymi.
  8. Polecam zamek z firmy Febi Wymieniałem u siebie aż w 3 drzwiach. Koszt jednego 230-250 zł Przed zakupem zamka zalecam sprawdzić na starym ilu jest PIN-owy
  9. Otwiera ale nie zamyka drzwi.... Przerabiałem to u siebie. Zamek do wymiany.
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeszcze nie mam Mam zamiar taką kupić.
  11. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koszt: 3.379zł i tylko taką wersję polecam.
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko oryginalny z firmy Adako. i najlepiej taką wersje: HEX-NET® + VCDS® i VCDS-Mobile® - Pro
  13. Jeśli chodzi o wymianę zamków w A4 B8 to jestem profesjonalista. Jeśli ktoś chciałby wymienić to zapraszam.(wymienię z przyjemnością)
  14. Wymiana zamka pasażera.
  15. ULTRA na koncercie Depeche Mode 02.08.2023 PGE Narodowy -Warszawa
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie: Jeśli od strony kierowcy zamek jest 9 PINów (który już wymieniłem) to czy od strony pasażera też będzie 9 PIN-ów, czy może być inny? Lepiej rozebrać i sprawdzić? Pytam, bo mam do wymiany jeszcze ten jeden. Ps. Pytanie już nieaktualne. Sprawdziłem i jest tam 7 -Pinów
  17. Wpadł nowy filtr paliwa.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie odkręcali młotkiem itd. Rozmawiałem w serwisie z nimi. To zmęczenie materiału. Widziałem tą nakrętkę i swoje lata już miała. Założyli nową, nową uszczelkę, porządnie umyli całe auto ( pod spodem też gdzie był wyciek) Oczywiście też przeprosili, że tyle to trwało. Za uszczelkę i nakrętkę ORI oczywiście zapłaciłem. Robili jazdy testowe i jak na razie widzę, że jest wszystko elegancko. Na zdjęciu pokazane na innej w którym miejscu było spore pęknięcie.
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Filtr paliwa zakupiony był w ASO Jednak wymiana nie w ASO a w dużym servisie w którym robiłem już (zawieszenie, hamulce itd) i do tej pory wszystko robili OK To spory serwis bo naprawiają tam też ciężarówki. Więc raczej ogarniają.? Taka ich wpadka.
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem jak to odkręcali ale oczywiście za to nie zapłacę i dokładnie sprawdzę czy nie ma wycieku.
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko nie wiem czy zauważyłeś ale ja mam benzynę.? Już wszystko jasne, jaka przyczyna wycieku paliwa. Wiadomość z serwisu: Została lekko uszkodzona nakrętka dociskowa. Zamówili nową.
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem... Bałem się, że taki wyciek mógł prządnie zabrudzić wnętrze auta. (czuć paliwem) Podczas jazdy mogło dojść przez to do zapalenia samochodu? Jechałem trase z pełnym bakiem. Wyciek zauważyłem dopiero na drugi dzień rano w garażu. Czy jechałem na bombie? ??
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ciekawi mnie kwestia czy skoro spore ślady są pod autem paliwa to jak ono wyciekało ? Czy podłoga w aucie jest już tym zasyfiona? Czy są tam jakieś kanaliki które odprowadzały wyciek?
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie mam pojęcia... Auto zostawione z reklamacją w serwisie gdzie wymieniali filtr paliwa. W środku mocno czuć paliwem. Zaznaczam, że filtr montowany był oryginalny który kupiłem w ASO.. Jakby się to zapaliło gdzieś na postoju lub w garażu albo gorzej podczas długiej trasy, mogło by być nie ciekawie. Mam rację?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.