Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Tak Navipol to profesjonaliści. Wszystko fajnie ogarniają. Robiłem tam już czujniki parkowania (przód) i projektory (tył) W planie mam jeszcze w kilka rzeczy tam doposażyć moją Audi ULTRA Więc kilkanaście tys dukatów jeszcze tam zostawie. Polecam NAVIPOL
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie Mam zamiar zmienić oświetlenie wnętrza auta. (bez lampek w drzwiach, bo tam mam projektory RINGI) W Audi mam zestaw: 4 x podsufitka przednia 2x przy osłonach przeciwsłonecznych 1x schowek bagażnik 4x podświetlanie nóg (2x przód 2x tył) Planuje zrobić: podsufitka z przodu i z tyłu oraz przy osłonach słonecznych białe led Podświetlanie nóg z przodu i z tyłu -- led niebieskie bagażnik niebieskie Wiem że żarówki Led muszą być typu CANBUS Moje pytanie jest jakie żarówki polecacie kupić? Mogą być drogie--zależy mi na jakości.
  3. Nie wszystko montuje w ASO Są specjalne profesjonalne firmy, które zajmują się doposażeniem samochodów marki Audi. Już z jednej takiej korzystam i mam w planie sporo tam zrobić.
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Doposażenie nie robię w ASO ( nie wszystko) Tylko w znanej i świetnej firmie z Krakowa. Cena MMI 3G+Sim 4000zł
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W książce serwisowej nie ma gdzieś tego opisanego?
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak sprawdzić wersję klimy? Tak, będzie ekran 7 calowy kolorowy. PS. Czy Twoim zdaniem warto przejść z MMI 2G HIGH na 3G+Sim? Jest sporo zalet? Czy zmienniarkę obecnie którą mam będzie można wykorzystać?
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co z zmieniarką płyt?
  8. Zrozumiałem. Jak zamontuje to wrzucę fotki.
  9. W przyszłym tygodniu wpadną oryginalne światła LED (tył) i haki na zakupy. Następny większy cel to: MMI 3G + Sim Oświetlenie ledowe wnętrza auta. Teraz dopiero zaczynam modzenie.... będzie grubo.
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie Powoli przymierzam się do założenia u siebie MMI 3G + Sim (foto1) Czy można będzie też pod ten system podpiąć zmieniarkę płyt i Audi Music Interface do systemu MMI 2G tak żeby to też wykorzystać? (foto2) Obecnie mam MMI 2 HIGH
  11. Już zamienione na PL Takie podsumowanie wszystkiego co robione było przez 2 lata przy mojej ULTRA.
  12. W ciągu kilku dni wpadną: Światła LED - tył i haki na zakupy.
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prawidłowa wymiana to co 15 tys km --tego się trzymam. Przy oleju który używam LongLife to jest to bardzo dobre. Te oleje są bardzo dobre.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko tu mówimy o wymianie oleju w silniku. Co 15 tys tak jest zalecane przy samochodach Audi.
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ty wymieniasz co 5 tys? taaa Zapytaj w ASO co ile się wymienia.
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Standardowo zawsze jest zalecana wymiana co 15 tys km i nie ma potrzeby wymieniać wcześniej. Tym bardziej że oleje LongLife są tak dobre, że można na nich zrobić nawet 30 tys km Jednak ja dbam o silnik i wymieniam tak jak jest zalecane w ASO AUDI czyli co 15 tys km
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak. Co w tym dziwnego? Tak należy wymieniać.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja śmigam na tym oleju już 2 lata. Jest b.dobry. W ASO leją albo ten olej albo Castrol Należy tylko pamiętać by wymieniać co 15 tys km
  19. Mam w aucie zamontowaną siatkę. Więc haki będą używane tylko do małych zakupów.
  20. Najbliższy cel: Haki na zakupy
  21. Dokładnie. Śmieszy mnie, że tak prostych rzeczy ktoś nie pojmuje.
  22. Nic nie jest żółtawe. ( to efekt telefonu który zmienił przy zdjęciu lekko kolor) Wszystko jest idealnie białe.
  23. Kolor mają normalny ( ostra biel) to efekt zdjęcia z telefonu. W rzeczywistości jest to bardzo ostry i wyrazisty biały kolor.
  24. PDC (czujniki parkowania) przód i oryginalne projektory () tył.
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli nadal szukasz to mogę dać namiar na Mysłowice...Sam tam robiłem.. ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.