Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak Navipol to profesjonaliści. Wszystko fajnie ogarniają. Robiłem tam już czujniki parkowania (przód) i projektory (tył) W planie mam jeszcze w kilka rzeczy tam doposażyć moją Audi ULTRA Więc kilkanaście tys dukatów jeszcze tam zostawie. Polecam NAVIPOL
-
B8 TrOOOOp
Pytanie Mam zamiar zmienić oświetlenie wnętrza auta. (bez lampek w drzwiach, bo tam mam projektory RINGI) W Audi mam zestaw: 4 x podsufitka przednia 2x przy osłonach przeciwsłonecznych 1x schowek bagażnik 4x podświetlanie nóg (2x przód 2x tył) Planuje zrobić: podsufitka z przodu i z tyłu oraz przy osłonach słonecznych białe led Podświetlanie nóg z przodu i z tyłu -- led niebieskie bagażnik niebieskie Wiem że żarówki Led muszą być typu CANBUS Moje pytanie jest jakie żarówki polecacie kupić? Mogą być drogie--zależy mi na jakości.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie wszystko montuje w ASO Są specjalne profesjonalne firmy, które zajmują się doposażeniem samochodów marki Audi. Już z jednej takiej korzystam i mam w planie sporo tam zrobić.
-
B8 TrOOOOp
Doposażenie nie robię w ASO ( nie wszystko) Tylko w znanej i świetnej firmie z Krakowa. Cena MMI 3G+Sim 4000zł
-
B8 TrOOOOp
W książce serwisowej nie ma gdzieś tego opisanego?
-
B8 TrOOOOp
Jak sprawdzić wersję klimy? Tak, będzie ekran 7 calowy kolorowy. PS. Czy Twoim zdaniem warto przejść z MMI 2G HIGH na 3G+Sim? Jest sporo zalet? Czy zmienniarkę obecnie którą mam będzie można wykorzystać?
-
B8 TrOOOOp
co z zmieniarką płyt?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Zrozumiałem. Jak zamontuje to wrzucę fotki.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
W przyszłym tygodniu wpadną oryginalne światła LED (tył) i haki na zakupy. Następny większy cel to: MMI 3G + Sim Oświetlenie ledowe wnętrza auta. Teraz dopiero zaczynam modzenie.... będzie grubo.
-
B8 TrOOOOp
Pytanie Powoli przymierzam się do założenia u siebie MMI 3G + Sim (foto1) Czy można będzie też pod ten system podpiąć zmieniarkę płyt i Audi Music Interface do systemu MMI 2G tak żeby to też wykorzystać? (foto2) Obecnie mam MMI 2 HIGH
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Już zamienione na PL Takie podsumowanie wszystkiego co robione było przez 2 lata przy mojej ULTRA.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Prawidłowa wymiana to co 15 tys km --tego się trzymam. Przy oleju który używam LongLife to jest to bardzo dobre. Te oleje są bardzo dobre.
-
B8 TrOOOOp
Tylko tu mówimy o wymianie oleju w silniku. Co 15 tys tak jest zalecane przy samochodach Audi.
-
B8 TrOOOOp
A ty wymieniasz co 5 tys? taaa Zapytaj w ASO co ile się wymienia.
-
B8 TrOOOOp
Standardowo zawsze jest zalecana wymiana co 15 tys km i nie ma potrzeby wymieniać wcześniej. Tym bardziej że oleje LongLife są tak dobre, że można na nich zrobić nawet 30 tys km Jednak ja dbam o silnik i wymieniam tak jak jest zalecane w ASO AUDI czyli co 15 tys km
-
B8 TrOOOOp
Tak. Co w tym dziwnego? Tak należy wymieniać.
-
B8 TrOOOOp
Ja śmigam na tym oleju już 2 lata. Jest b.dobry. W ASO leją albo ten olej albo Castrol Należy tylko pamiętać by wymieniać co 15 tys km
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Mam w aucie zamontowaną siatkę. Więc haki będą używane tylko do małych zakupów.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokładnie. Śmieszy mnie, że tak prostych rzeczy ktoś nie pojmuje.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nic nie jest żółtawe. ( to efekt telefonu który zmienił przy zdjęciu lekko kolor) Wszystko jest idealnie białe.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Kolor mają normalny ( ostra biel) to efekt zdjęcia z telefonu. W rzeczywistości jest to bardzo ostry i wyrazisty biały kolor.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Jeśli nadal szukasz to mogę dać namiar na Mysłowice...Sam tam robiłem.. ...