Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
-
A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos
Dokładnie. Też słyszałem o takich przypadkach. Tuningują, oklejają, a potem płaczą jak przyjdzie co do czego. Nie raz słyszałem ile to dowodów rejestracyjnych zatrzymano na zlotach gdzie były organizowane nielegalne wyścigi. Tak samo jest z odblokowaniem możliwości oglądania filmów w samochodzie. Oklejanie świateł by auto wyglądało lepiej-bezpieczeństwo schodzi na drugi plan. Nigdy tego typu rzeczy mi się w autach nie podobały. Przyciemnianie szyb, oklejanie świateł, obniżanie auta, naklejanie naklejek itp W moim ULTRA czegoś takiego nigdy nie będzie.
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem że auto należy podnieść i zdjąć koła. Pytam z ciekawości bo i tak jestem umówiony w serwisie na wymianę. Czy 200dukatów za taką robotę to dobra cena? Kable do tyłu lecą pewnie przy progu.
-
B8 TrOOOOp
To ile czasu Ci zajęła taka robota?
-
B8 TrOOOOp
Sprawdzili w serwisie i wiem dokładnie przyczynę. Nic poważnego.
-
B8 TrOOOOp
Jednak zostawiam to serwisowi. Nie mam warunków do zdejmowania kół itd itp Serwis ogarnie to raz dwa a i cena spoko bo tylko 200 dukatów.
-
A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos
Ogranicza widoczność kierowcy.
-
A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos
Tak się składa że zawieszenie jest idealne. Wymienione wszystkie wahacze, zero luzów itp Nie wspomnę o ceramicznych hamulcach.
-
A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos
Przynajmniej są normalne. Nie zagrażają bezpieczeństwu mojemu i innych.
-
B8 TrOOOOp
Dlaczego do wymiany oslona blotnika?
-
B8 TrOOOOp
To ja się Was pytam jak biegnie. Widzę, że tego raczej nie ogarniacie. Rozumiem, że bez podnoszenia auta, zdejmowania kół itp się nie obejdzie?
-
B8 TrOOOOp
Może jakieś konkrety, plan montażu.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
To nie ten dźwięk.
-
B8 TrOOOOp
Jak wygląda montaż wiązki ABS (lewy przód) (foto) Czy jestem to w stanie sam ogarnąć? Czy lepiej niech to zrobią w serwisie? Mile widziany dokładny opis montażu.
-
A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos
Dokładnie Tak samo przyciemnianie szyb. Nigdy takich zmian u siebie nie zrobię.
-
A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos
Oklejanie , malowanie itp lamp to według mnie czysta głupota.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Kręci się idealnie.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Zanim auto trafiło do serwisu, sam osobiście widziałem stan wiązki. Więc takie kity zostaw sobie dla siebie. Wahacze wszystkie są nowe i zero luzów itp I nie jest to sworzeń wahacza, jeśli chodzi o ścisłość. (sprawdzone w serwisie) Wahacze nowe sprawują się idealnie.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Sworzeń ale taki co nie byl wymieniany..Dzis auto sprawdzali i pozwolili z tym jezdzic do 1go Zrobią jak będą robić z ABS (wiązka) Czujnik ABS byl uwalony. Wymieniony na nowy. Zaznaczam że trzeszczy w czasie silnego nagrzania auta (jak stoi na słońcu)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Przy tym samym kole był uszkodzony czujnik i wiązka. Oczywiście wcześniej potwierdził to elektryk (vcds) Czujnik był tak zapieczony, że ciężko go było wymontować.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Co niektórzy nie czytają ze zrozumienie. Czujnik od ABS (lewy przód) był uwalony. W tym przypadku VCDS się nie mylił. Problem jest w tym, że i wiązka jest nieźle uwalona. Już została zamówiona w ASO (będzie do 7 dni)(318dukatów) Jeśli chodzi o to trzeszczenie, to na bank jest to sworzeń. Dziś mechanicy sprawdzali na warsztacie do którego zawsze oddaje auto (nie ASO) Mam do nich 100% zaufanie bo robili mi już sporo rzeczy przy aucie. Jeden kręcił kierownicą, drugi sprawdzał. Jak złapał ręką coś, to przestało trzeszczeć. Powiedział tylko, że to sworzeń. Jutro jeszcze to rano potwierdzą na 100% jak auto będzie podniesione. W tej chwili jechałem autem 3km i zero hałasu. Idealna cisza. Czyli jest to spowodowane nagrzaniem się jakiegoś elementu od słońca. Czyżby Moja ULTRA nie lubiła upałów?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie do końca. To raczej będzie sworzeń wahacza.(suchy i stąd hałas(nasila się w upały) Wszystkie wahacze wymieniałem na nowe.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jutro wizyta w serwisie by zaradzić temu hałasowi podczas kręcenia kierownicą... Dziś było wstępnie sprawdzane. Przyczyna to sworzeń. Pewnie coś należy nasmarować i będzie super. W tej chwili jak w nocy jade to aż ciarki mam. Dźwięk jakby kto mieszkanie Drakuli otwierał.