Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
Chciałem zamówić z ASO z Niemiec i się nie dało...
-
B8 TrOOOOp
Odp: Super, czyli z tym u mnie wszystko OK Orientujesz się może jaka jest cena tej osłony silnika? Wiesz dlaczego nie mozna zamawiać czesci z ASO z Niemiec? Może znasz jakieś stronki Niemiecki gdzie mogę zamówić oryginalne części do Audi?
-
B8 TrOOOOp
Z dodatkowym filtrem daje sobie spokój, skoro na Europe i Niemcy nie byl montowany. Czy ta rynienka odprowadzająca wodę jest u mnie uszkodzona? Czy tak ma być? (Foto)Zaznaczam że mam jeszcze oslone plastikową ktora została zdjęta do zrobienia fotki rynienki. Jeśli jest uszkodzona to proszę numer tej części katalogowy i jakiś opis jak to się wymienia.
-
B8 TrOOOOp
Czy sam ten materiał wygłuszający można kupić w ASO czy należy kupić całą osłonę? Czy to jest wymienne?
-
B8 TrOOOOp
No nie wiem. Osłona grodziowa jest z materiału chyba jakiegoś co może troszke zmniejszyć. Mogę się mylić to mnie poprawcie. Co z drugim pytaniem o pokrywe tą silnika? Czy ma mieć coś od wewnętrznej strony czy nic sam plastik?W aucie nie mam jakiegoś dużego hałasu. Słychać lekko silnik.
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem że w Twojej Audi nie było i dokupiłeś. Chyba zrobię tak samo. To nie zaszkodzi. Można prosić numer katalogowy? I jeszcze jedno pytanie: Czy osłona ta na silnik powinna mieć coś wygłuszającego od wewnętrznej strony? Moja nie ma tam nic. Jeśli tak, to proszę o numer jej katalogowy to sobie zamówię nową. Zauważyłem, że większy hałas mam w kabinie. Czy to może być też przez to, że ten materiał i grodzia silnika jest zniszczona? (FOTKA) Czy po wymianie tej części w środku będzie ciszej?
-
B8 TrOOOOp
Czyli należy tam dokupić filtr czy zostawić puste tak jak było i jest? W środku jak otworzyłem kratkę było czysto. Jednak obok było kilka liści małych.
-
B8 TrOOOOp
Tam fragment osłony został zdjęty, by zrobić zdjęcie tej kratki. Pytanie czy pod tą kratką coś ma być? Tam bezpośrednio pod kratką nic nie mam. I dlaczego wężyk jeden jest owinięty takim złotkiem? Czemu to ma służyć?
-
B8 TrOOOOp
Dwa pytania: 1--Jak to ściągnąć? Nadal mam z tym problem. Czy należy coś odkręcać przed zdjęciem? Dziś próbowałem, ale boje się, by coś nie uszkodzić. Mile widziany dokładny opis co i jak.(foto 1) 2. Co to takiego? Po ściągnięciu osłony, to tam jest. Czy tam powinno coś być w środku? Po zdjęciu tej krateczki nic tam nie ma. Do czego to służy? (foto 2) Dzięki z góry za odpowiedź. Ps. Jeśli zauważycie, że czegoś brak lub coś należy wymienić, to proszę napiszcie. Robię porządki pod maską. Muszę to wszystko ładnie ogarnąć.
-
B8 TrOOOOp
Czyli prosta sprawa. Dzięki Ogarnę to.
-
B8 TrOOOOp
Czyli jest taka, że to co na fotce zaznaczone to będzie nowe? Dobrze rozumiem? Zejdzie całość? A sam montaż, wystarczy wyczyścić miejsce i nałożyć nową?
-
B8 TrOOOOp
Odp: A możecie powiedzieć jak ściągnąć tą uszczelkę? Czy sam sobie poradzę z jej wymianą? Mile widziany opis wymiany tej uszczelki. Mam zamiar zrobić porządek pod maską Audi. Chodzi mi o to żeby to co na zdjęciu było nowe a nie takie poobgryzane. Jakiś Niemiecki gryzoń chyba kiedyś nieźle zaszalał.
-
B8 TrOOOOp
A można prosić jeszcze numer katalogowy tej osłony? (foto) Nikt nie mieszka w Mojej Piękności Kiedyś w niej chyba mieszkał jakiś Niemiecki gryzoń.
-
B8 TrOOOOp
Czas to trochę ogarnąć. Czy ta gumowa czesc (1) jest wymienialna? Jeśli możecie to podajcie numery katalogowe tych części...
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
Nic do nich nie mam. Chodzi mi tylko o auta tuningowane gdzie właściciele przesadzają i oklejają przednie lampy i przednie szyby. Co jest nie zgodne z przepisami i niebezpieczne. Przy kontroli Policji potem się dziwią że tracą dowód rejestracyjny.
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
Moim zdaniem głupota i niepraktyczne wozić tablice za szybą.... To nie miejsce dla tablicy. To tak jakby wozić na fotelu pasażera koło zapasowe.
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
Nie można...Przy pierwszym spotkaniu z Policją wlepią mandat. Tak samo jest jak za bardzo przyciemnimy elementy w aucie (światła itp) Ja osobiście uważam że tego typu zmiany w aucie to czysta głupota. Przyciemnianie szyb, świateł itp Ja w swoim nigdy czegoś takiego nie zrobię.
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
Tablica za szybę...No genialne... I przyszykuj też kasę na mandat...
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
Ja bym zostawił jak jest...
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
Znam ten ból. Ja 2 tygodnie robiłem wylewkę w garażu. Wcześniej miałem kiedyś Audi B5 a B8 jest dłuższe i nie było szans, by wjechać. Musiałem całą wylewkę robić, by podnieść podłoże, by było wszystko OK. Sam to ogarnąłem, ale masa roboty przy tym była. Zrobione oczywiście fachowo, bo nawet przed wylaniem siatka poszła. Nic nie pęka itd Wszystko jest super. Najlepsze jest to, że wszystko robiłem bez betoniarki itp Poszło kilkadziesiąt worków....
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Temat lamp tylnych i felg zamknięty. Nie planuje nic zmieniać. Podoba mi się tak jak jest. Następny cel: Projektory i wahacze. W przyszłym tygodniu będę zamawiał.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie chciałem zmieniać z powodu wyglądu bo bardzo mi się podobają. Tak sobie pomyślałem o większych ale stwierdziłem że 17-tki przy tym aucie wygląda jednak świetnie. I nie mam w planie na razie nic zmieniać. Mam ważniejsze mody w planie. CDN....
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To są oryginały z ASO--Jedna taka kosztuje 1500zł
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To ja dziekuję taką ofertę jak Ci dają stare lampy (kto wie czy nie uszkodzone lekko) Prawidłowo to powinni to napisać, że to używki.