Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem...Zgadzam się. Co radzicie zrobić?
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem...Zgadzam się. Co radzicie zrobić?
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na desce wyświetla: TPMS Tyre pressure! System malfunction. ZApala sie i swieci cały czas kontrolka żółta ABS potem.. Po dopompowaniu koła lub czasami po postoju auta przez luższą chwilę jest ok..
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Macie jakiś pomysł? Zapala sie kontrolka żółta TPMS Po paru sekundach kontrolka ABS Sprawdzałem ciśnienie w kołach. Po dopompowaniu przez długi czas (2_3 dni)jczasami tylko kilka godzin jest OK Potem znowu to samo.
  6. Dokładnie. Podpisuje się Panie Hugo dwiema rękami pod Pana tekstem. Ja nikogo na forum nie obrażałem i nie obrażam. Napisałem zgłoszenie nie zauważając Pana odpowiedzi. Warto nie usuwać tego wpisu wcześniejszego na które Pan odpowiedział(cofam zgłoszenie) Niech wiedzą inni, jak należy się zachowywać na forum. Bana nie dostaje się za nic. Jak to się mówi: ,,Kulturę wynosi się z domu''
  7. Moim zdaniem bardzo kiepsko to wygląda.
  8. Dla Ciebie to duperele. Dla mnie to bardzo porzadne oryginalne rzeczy. To dopiero początek.. Dopiero się rozkręcam z zmianami w aucie. Lista planowanych rzeczy jest długa... CDN...
  9. I co teraz na to wszystkie niedowiarki, co pisały że wszystko zmyślam? Ps: Szczęka opadła? Projektory tył (zamówione)
  10. Dla niedowiarków.
  11. Zdjęcia z pierwszego celu, będą w przyszłym tygodniu. Jestem umówiony po odbiór i przy okazji montaż w ASO.
  12. Następny cel: Projektory do tylnych drzwi (ringi jak z przodu)
  13. Cena: 729 złota
  14. Zamówione. Będzie z Niemiec w ASO w czwartek za tydzień. Zamontują przy okazji od razu. Sam montaż tylko 90zł Prawie spokojnie wypije kawkę.
  15. Mój błąd. Dziś byłem w ASO. Będę montował coś takiego jak na fotce. To jest oryginalna do Mojego modelu auta. Nawet i lepiej bo bardzo mi się podoba.
  16. Ruszam z kolejnymi zmianami w aucie. W tym tygodniu montaż oryginalnego nowego mieszka i gałki zmiany biegów. Zamówione w ASO Czekam aż przyjdzie z Niemiec.
  17. Niemiecka precyzja. Wszystko jest tam gdzie być powinno. Dlatego zawsze lubię kupować od Niemca. Wiem za co płacę.
  18. Małe odkrycie po 1,5 roku użytkowania auta. Z tyłu można postawić 2 kawki.
  19. Zobacz ostatnie fotki i dużo wcześniejsze fotki. To znajdziesz i końcówki zamontowane wydechu i projektory (przód) Fotki projektorów z przodu też są bardzo dokładne. Wystarczy poszukać. Nawet nakładki na pedały i inne rzeczy. PS: Jeśli nadal nie widzisz, to już tylko wizyta u okulisty.
  20. Dokładnie. Padam ze śmiechu jak czytam te ich komentarze.
  21. Może i nie aktywny tempomat. Jak dla mnie wystarcza. Spisuje się super. AutoHold to żaden bajer. Nie rozśmieszaj mnie. Zobacz lepiej ile takie coś kosztuje w ASO Nie wspomnę o kosztach WEBASTO i takiego zawieszenia jak ja mam. (amortyzatory)
  22. Wiem dobrze co to za system i wiem. że jest dużo lepszy od zwykłych amortyzatorów. Wiem też dobrze, że mało aut jest na OLX z takimi dobranymi rzeczami jak u mnie. Też czasu mi zajeło, by dorwać taki jaki chciałem samochód w Niemczech (AutoHold itd) Takie dodatki nie są tanie. I jestem bardzo szczęśliwy, że mi się udało dorwać Moją Piękność o imieniu ULTRA. Ps: Zawieszenie system: Comfort, Auto Individual, Dynamic Ps: Na dniach kolejne dodatki z ASO CDN...
  23. Zobacz sobie na zdjęciu. Mam te lepsze amortyzatory.. Wybierasz:Komfort,Normal lub Sport
  24. I tu się mylisz.. Mam regulowane zawieszenie... Zanim znowu palniesz ze czegoś nie mam to dobrze to sprawdz. Co do tempomatu jest super i na autostradzie często korzystam. Światła tez spełniają moje oczekiwania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.