Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Rozumiem...Zgadzam się. Co radzicie zrobić?- B8 TrOOOOp
Rozumiem...Zgadzam się. Co radzicie zrobić?- B8 TrOOOOp
Na desce wyświetla: TPMS Tyre pressure! System malfunction. ZApala sie i swieci cały czas kontrolka żółta ABS potem.. Po dopompowaniu koła lub czasami po postoju auta przez luższą chwilę jest ok..- B8 TrOOOOp
Macie jakiś pomysł? Zapala sie kontrolka żółta TPMS Po paru sekundach kontrolka ABS Sprawdzałem ciśnienie w kołach. Po dopompowaniu przez długi czas (2_3 dni)jczasami tylko kilka godzin jest OK Potem znowu to samo.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokładnie. Podpisuje się Panie Hugo dwiema rękami pod Pana tekstem. Ja nikogo na forum nie obrażałem i nie obrażam. Napisałem zgłoszenie nie zauważając Pana odpowiedzi. Warto nie usuwać tego wpisu wcześniejszego na które Pan odpowiedział(cofam zgłoszenie) Niech wiedzą inni, jak należy się zachowywać na forum. Bana nie dostaje się za nic. Jak to się mówi: ,,Kulturę wynosi się z domu''- S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Moim zdaniem bardzo kiepsko to wygląda.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dla Ciebie to duperele. Dla mnie to bardzo porzadne oryginalne rzeczy. To dopiero początek.. Dopiero się rozkręcam z zmianami w aucie. Lista planowanych rzeczy jest długa... CDN...- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
I co teraz na to wszystkie niedowiarki, co pisały że wszystko zmyślam? Ps: Szczęka opadła? Projektory tył (zamówione)- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Zdjęcia z pierwszego celu, będą w przyszłym tygodniu. Jestem umówiony po odbiór i przy okazji montaż w ASO.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Następny cel: Projektory do tylnych drzwi (ringi jak z przodu)- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Cena: 729 złota- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Zamówione. Będzie z Niemiec w ASO w czwartek za tydzień. Zamontują przy okazji od razu. Sam montaż tylko 90zł Prawie spokojnie wypije kawkę.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Mój błąd. Dziś byłem w ASO. Będę montował coś takiego jak na fotce. To jest oryginalna do Mojego modelu auta. Nawet i lepiej bo bardzo mi się podoba.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Ruszam z kolejnymi zmianami w aucie. W tym tygodniu montaż oryginalnego nowego mieszka i gałki zmiany biegów. Zamówione w ASO Czekam aż przyjdzie z Niemiec.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Niemiecka precyzja. Wszystko jest tam gdzie być powinno. Dlatego zawsze lubię kupować od Niemca. Wiem za co płacę.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Zobacz ostatnie fotki i dużo wcześniejsze fotki. To znajdziesz i końcówki zamontowane wydechu i projektory (przód) Fotki projektorów z przodu też są bardzo dokładne. Wystarczy poszukać. Nawet nakładki na pedały i inne rzeczy. PS: Jeśli nadal nie widzisz, to już tylko wizyta u okulisty.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokładnie. Padam ze śmiechu jak czytam te ich komentarze.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Mam 1BL- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Może i nie aktywny tempomat. Jak dla mnie wystarcza. Spisuje się super. AutoHold to żaden bajer. Nie rozśmieszaj mnie. Zobacz lepiej ile takie coś kosztuje w ASO Nie wspomnę o kosztach WEBASTO i takiego zawieszenia jak ja mam. (amortyzatory)- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wiem dobrze co to za system i wiem. że jest dużo lepszy od zwykłych amortyzatorów. Wiem też dobrze, że mało aut jest na OLX z takimi dobranymi rzeczami jak u mnie. Też czasu mi zajeło, by dorwać taki jaki chciałem samochód w Niemczech (AutoHold itd) Takie dodatki nie są tanie. I jestem bardzo szczęśliwy, że mi się udało dorwać Moją Piękność o imieniu ULTRA. Ps: Zawieszenie system: Comfort, Auto Individual, Dynamic Ps: Na dniach kolejne dodatki z ASO CDN...- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Zobacz sobie na zdjęciu. Mam te lepsze amortyzatory.. Wybierasz:Komfort,Normal lub Sport- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
I tu się mylisz.. Mam regulowane zawieszenie... Zanim znowu palniesz ze czegoś nie mam to dobrze to sprawdz. Co do tempomatu jest super i na autostradzie często korzystam. Światła tez spełniają moje oczekiwania. - B8 TrOOOOp