Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nowe żaróweczki już zamontowane w serwisie... Oryginalne oczywiście. Mega różnica.... Świetne.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Wymieniam gałkę (mieszek) (skrzynia manualna) zmiany biegów. Jaką proponujecie? Oryginalna tylko wchodzi w grę. Wybrać od B8 czy może jest jakaś ładniejsza?
-
AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Moim zdaniem malowanie lamp to głupota. Nigdy bym tak nie zrobił. Jednak to jest moje zdanie. Po co ryzykować mandat i jeszcze pogarszać jakość światła.
-
AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Z tym malowaniem lamp--to tak wolno? Policja nie wlepi przypadkiem mandatu?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Najbliższy cel: OSRAM COOL BLUE INTENSE XENON D3S + samodzielny montaż oryginalnych projektorów (tylne drzwi)(Ringi)
-
B8 TrOOOOp
Czyli do B8 takie jak proponujesz, pasują idealnie? Mają 6000K? Te, co teraz są to pewnie 4300 -- chociaż nie sprawdzałem. Czyli rozumiem, że jak będą mocniejsze, to nie ma wpływu na podzespoły inne auta? Podczas jazdy kierowców też raczej nie będą oślepiały? Barwa światła mi bardzo odpowiada. Jest dużo jaśniej. Lepiej oświetlają drogę.
-
B8 TrOOOOp
I jeszcze ważne pytanie: Jak rozpoznać przy zakupie w sklepie że produkt jest oryginalny?
-
B8 TrOOOOp
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Droga na jastrzębia górę? Odp: Zdjęcia zrobione w drodze z Łeby na Hel. Więc pewnie to ta droga. Bardzo fajna i ładna trasa.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- B8 TrOOOOp
Czyli chyba zamontuje nowe żółte, takie jakie są...czyli 4300... Chodzi o bezpieczeństwo w czasie trudniejszych warunków pogodowych na drodze.- B8 TrOOOOp
Czy do dłuższej jazdy nie lepsze jest żółte światło? Czy przy białym nie męczą się szybciej oczy?- B8 TrOOOOp
Czy tak można? Jeśli fabryczne są np 4300 D1S? Można wrzucić 5500? Nic się nie stanie?- B8 TrOOOOp
To jakie najlepiej kupić?- B8 TrOOOOp
To jakie wybrac najlepiej?4300 czy 5500?- B8 TrOOOOp
Nie jadę z tym do ASO... Mam inny profesjonalny serwis... żarówki kupie oryginalne sam...OSRAM.. im zlece tylko montaż.- B8 TrOOOOp
Dostęp do żarówki jest mocno utrudniony...Konieczny demontaż lampy... Chba zlece to w serwisie bo nie bardzo chce mi się z tym bawić. Wymienię tez oczywiście z prawej przy okazji... Tym bardziej że pewnie będzie konieczne ustawianie świateł... Jakie żarówki ksenony polecacie? Co wrzucić?- B8 TrOOOOp
Wielkie dzięki za cenne wskazówki....- B8 TrOOOOp
Jakieś jeszcze wskazówki przy wymianie tej żarówki?- B8 TrOOOOp
Nie ma szans na wymianę tej lewej żarówki bez zdejmowania lampy? Mam małe zwinne ręce...- B8 TrOOOOp
Jeśli jest kluczyk nie w stacyjce i światła w pozycji ,,0,, czyli wyłączone. Czy konieczne jest odpinanie akumulatora przy wymianie tej żarówki?- B8 TrOOOOp
Jak wymienić tą żarówkę? Czy jest konieczny demontaż całej lampy żeby się do niej dostać? Jaki koszt takich żarówek? Czy wystarczy kupić jedną czy lepiej wymienić dwie? - Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność