Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Nowe żaróweczki już zamontowane w serwisie... Oryginalne oczywiście. Mega różnica.... Świetne.
  2. Jutro montaż nowych żarówek. OSRAM COOL BLUE INTENSE XENON D3S
  3. Już rok z Moją Pięknością......
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymieniam gałkę (mieszek) (skrzynia manualna) zmiany biegów. Jaką proponujecie? Oryginalna tylko wchodzi w grę. Wybrać od B8 czy może jest jakaś ładniejsza?
  5. Moim zdaniem malowanie lamp to głupota. Nigdy bym tak nie zrobił. Jednak to jest moje zdanie. Po co ryzykować mandat i jeszcze pogarszać jakość światła.
  6. Z tym malowaniem lamp--to tak wolno? Policja nie wlepi przypadkiem mandatu?
  7. Najbliższy cel: OSRAM COOL BLUE INTENSE XENON D3S + samodzielny montaż oryginalnych projektorów (tylne drzwi)(Ringi)
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli do B8 takie jak proponujesz, pasują idealnie? Mają 6000K? Te, co teraz są to pewnie 4300 -- chociaż nie sprawdzałem. Czyli rozumiem, że jak będą mocniejsze, to nie ma wpływu na podzespoły inne auta? Podczas jazdy kierowców też raczej nie będą oślepiały? Barwa światła mi bardzo odpowiada. Jest dużo jaśniej. Lepiej oświetlają drogę.
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I jeszcze ważne pytanie: Jak rozpoznać przy zakupie w sklepie że produkt jest oryginalny?
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po obejrzeniu testów zdecydowałem, że wybieram Osram CBI D3S Dzięki Muskel1 za dobrą poradę.
  11. Droga na jastrzębia górę? Odp: Zdjęcia zrobione w drodze z Łeby na Hel. Więc pewnie to ta droga. Bardzo fajna i ładna trasa.
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli chyba zamontuje nowe żółte, takie jakie są...czyli 4300... Chodzi o bezpieczeństwo w czasie trudniejszych warunków pogodowych na drodze.
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy do dłuższej jazdy nie lepsze jest żółte światło? Czy przy białym nie męczą się szybciej oczy?
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy tak można? Jeśli fabryczne są np 4300 D1S? Można wrzucić 5500? Nic się nie stanie?
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jakie najlepiej kupić?
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jakie wybrac najlepiej?4300 czy 5500?
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie jadę z tym do ASO... Mam inny profesjonalny serwis... żarówki kupie oryginalne sam...OSRAM.. im zlece tylko montaż.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dostęp do żarówki jest mocno utrudniony...Konieczny demontaż lampy... Chba zlece to w serwisie bo nie bardzo chce mi się z tym bawić. Wymienię tez oczywiście z prawej przy okazji... Tym bardziej że pewnie będzie konieczne ustawianie świateł... Jakie żarówki ksenony polecacie? Co wrzucić?
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wielkie dzięki za cenne wskazówki....
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakieś jeszcze wskazówki przy wymianie tej żarówki?
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma szans na wymianę tej lewej żarówki bez zdejmowania lampy? Mam małe zwinne ręce...
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli jest kluczyk nie w stacyjce i światła w pozycji ,,0,, czyli wyłączone. Czy konieczne jest odpinanie akumulatora przy wymianie tej żarówki?
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak wymienić tą żarówkę? Czy jest konieczny demontaż całej lampy żeby się do niej dostać? Jaki koszt takich żarówek? Czy wystarczy kupić jedną czy lepiej wymienić dwie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.