Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
A co myślisz o tych tarczach?
-
B8 TrOOOOp
A które lepsze? Ceramiczne czy zwykłe do tych tarcz?
-
B8 TrOOOOp
Klocki ceramiczne to dobry wybór? Co nie? Podobno nie pylą....
-
B8 TrOOOOp
Tarcze Zimmerman Sport (foto) + klocki ceramiczne ATE Dobry wybór? Zabieram się za hamulce z przodu. Felgi alumy (17tki) Ps: Co wy polecacie?
-
B8 TrOOOOp
Jakie tarcze i klocki wybrać? Jakiej firmy? Nawiercane czy nie? Jestem na etapie wymiany (przód) Oczywiście tak, by podeszły pod alumy (zimówki 16-tki) (Letnie-17-tki)
-
A4 B8 | CAGA 2.0 TDi | 197KM/399NM | S-line | Perłowa Czarnula LZ9Y
Współczuję. Zgłosiłeś to na Policję? Takich buraków powinno się łapać i pałować całą noc. Nauczyliby się szacunku do cudzej własności, skoro rodzice ich tego nie nauczyli.
-
B8 TrOOOOp
Pokazujesz montaż chińskich nakładek. Nie wiem czy zauważyłeś ale ja montuje oryginały. Więc ten filmik do niczego się nie nadaje. Mam inną instrukcje--dokładna. Wiem co i jak przerobić i jak zamontować.
-
B8 TrOOOOp
Spokojnie, powoli się rozkręcam. Nabieram doświadczenia.
-
B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Teraz pytanko. Czy żarówki ,,ledy,, do oświetlenia rejestracji to dobry pomysł? Jeśli tak, to jakie? Czy nie będą migać, po jakimś czasie? Coś czytałem, że ledy podobno tak mają.- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Pełen sukces. Wielkie podziękowania dla Ciebie Muskel1 za fachową pomoc i doradzenie co i jak zrobić. Dziś uporałem się z 3 światłem stopu. Zajęło mi to dokładnie 10-15 minut. Ręką wybadałem, gdzie są te zatrzaski podsufitki, ładnie odskoczyła i światło weszło elegancko. Potem zatrzaśnięcie podsufitki i wszystko zamontowane idealnie. Narzędzia też się przydały, o których wspomniałeś. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jako ciekawostkę dodam, że było tak ciężko z początku, że myślałem że to zrobię w ASO w ramach innej wizyty. Tylko cenę to zawołali z kosmosu. Montaż nakładek:260zł Montaż samego światła:280zł Czyli razem:540 (sam montaż) Najzabawniejsze jest to, że jeden mechanik w większym serwisie (nie ASO) jak mu chciałem dać 100-150 zł za montaż samych nakładek, to nie umiał zamontować.- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Z pedałem hamulca(nakładka) w końcu sobie poradziłem. Dałem odrobinę płynu i poszło jak po maśle. Nadal walczę z tym trzecim światłem stopu. Nie idzie odchylić podsufitki ani trochę. Nie chce na chama, bo boje się czy coś nie uszkodzę. Dochodzi do niej i dalej ani rusz. Możesz to sprawdzić u siebie dokładnie jak to się montuje? Jak ułożyć blaszki. itd- B8 TrOOOOp
Czyli u mnie jest troszku inaczej.... Może to była przyczyna że nie wchodziło.- B8 TrOOOOp
Przy świetle stopu te blaszki są w dobrym położeniu? (zdjęcia powyżej) Czy muszą być inaczej w momencie wkładania do prowadnic na szybie?- B8 TrOOOOp
Tak. Mam nawet instrukcje PL. Nakładki są dokładnie do mojego modelu auta. Były kupione w ASO.- B8 TrOOOOp
Strasznie ciężko go wcisnąć do końca. Nie idzie. Wchodzi tak prawie do polowy. To chodzi,by doszło aż do końca? Musi zaskoczyć?- B8 TrOOOOp
Rozumiem, tak zrobię. I jeszcze ten pedał (nakładka) hamulca. Rozumiem że ten klin czy coś ma wskoczyć do tej dziury na pedale i się zablokować? Dobrze myślę? Wchodzi ale nie chce zaskoczyć.- B8 TrOOOOp
Czym ją odciągnąć? Jak? Muszę coś odkręcać, zdejmować?- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Szkoda że nie ma gdzieś na necie filmu z dokładnym montażem nakładek i światła stopu. Jest tylko demontaż... - B8 TrOOOOp