Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Czas powoli przygotować się do zmiany tarcz i klocków. Dziś dotarły nowe klocki.
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co myślisz o tych tarczach?
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A które lepsze? Ceramiczne czy zwykłe do tych tarcz?
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Klocki ceramiczne to dobry wybór? Co nie? Podobno nie pylą....
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tarcze Zimmerman Sport (foto) + klocki ceramiczne ATE Dobry wybór? Zabieram się za hamulce z przodu. Felgi alumy (17tki) Ps: Co wy polecacie?
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie tarcze i klocki wybrać? Jakiej firmy? Nawiercane czy nie? Jestem na etapie wymiany (przód) Oczywiście tak, by podeszły pod alumy (zimówki 16-tki) (Letnie-17-tki)
  7. Współczuję. Zgłosiłeś to na Policję? Takich buraków powinno się łapać i pałować całą noc. Nauczyliby się szacunku do cudzej własności, skoro rodzice ich tego nie nauczyli.
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pokazujesz montaż chińskich nakładek. Nie wiem czy zauważyłeś ale ja montuje oryginały. Więc ten filmik do niczego się nie nadaje. Mam inną instrukcje--dokładna. Wiem co i jak przerobić i jak zamontować.
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie, powoli się rozkręcam. Nabieram doświadczenia.
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś takiego będzie, po małej przeróbce.
  11. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Teraz muszę się zabrać za montaż podstopnicy.
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Teraz pytanko. Czy żarówki ,,ledy,, do oświetlenia rejestracji to dobry pomysł? Jeśli tak, to jakie? Czy nie będą migać, po jakimś czasie? Coś czytałem, że ledy podobno tak mają.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie.
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pełen sukces. Wielkie podziękowania dla Ciebie Muskel1 za fachową pomoc i doradzenie co i jak zrobić. Dziś uporałem się z 3 światłem stopu. Zajęło mi to dokładnie 10-15 minut. Ręką wybadałem, gdzie są te zatrzaski podsufitki, ładnie odskoczyła i światło weszło elegancko. Potem zatrzaśnięcie podsufitki i wszystko zamontowane idealnie. Narzędzia też się przydały, o których wspomniałeś. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jako ciekawostkę dodam, że było tak ciężko z początku, że myślałem że to zrobię w ASO w ramach innej wizyty. Tylko cenę to zawołali z kosmosu. Montaż nakładek:260zł Montaż samego światła:280zł Czyli razem:540 (sam montaż) Najzabawniejsze jest to, że jeden mechanik w większym serwisie (nie ASO) jak mu chciałem dać 100-150 zł za montaż samych nakładek, to nie umiał zamontować.
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem...
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z pedałem hamulca(nakładka) w końcu sobie poradziłem. Dałem odrobinę płynu i poszło jak po maśle. Nadal walczę z tym trzecim światłem stopu. Nie idzie odchylić podsufitki ani trochę. Nie chce na chama, bo boje się czy coś nie uszkodzę. Dochodzi do niej i dalej ani rusz. Możesz to sprawdzić u siebie dokładnie jak to się montuje? Jak ułożyć blaszki. itd
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli u mnie jest troszku inaczej.... Może to była przyczyna że nie wchodziło.
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy świetle stopu te blaszki są w dobrym położeniu? (zdjęcia powyżej) Czy muszą być inaczej w momencie wkładania do prowadnic na szybie?
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak. Mam nawet instrukcje PL. Nakładki są dokładnie do mojego modelu auta. Były kupione w ASO.
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Strasznie ciężko go wcisnąć do końca. Nie idzie. Wchodzi tak prawie do polowy. To chodzi,by doszło aż do końca? Musi zaskoczyć?
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem, tak zrobię. I jeszcze ten pedał (nakładka) hamulca. Rozumiem że ten klin czy coś ma wskoczyć do tej dziury na pedale i się zablokować? Dobrze myślę? Wchodzi ale nie chce zaskoczyć.
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czym ją odciągnąć? Jak? Muszę coś odkręcać, zdejmować?
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fotki światła stopu.
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szkoda że nie ma gdzieś na necie filmu z dokładnym montażem nakładek i światła stopu. Jest tylko demontaż...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.