Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Zdecydowanie lepsza ramka zegarów oryginalna. To takie moje zdanie. Każdy ma inny gust.
  2. Dzisiejsza wycieczka. Ojców - Zamek
  3. Wszystko w swoim czasie. Mi się nie pali.. Podpowiem Na walentynki , przecież jestem w niej zakochany.
  4. Moje podsumowanie roku 2020, jeśli chodzi o moje autko. Lipiec 2020 zakup auta. (Dortmund -Niemcy) Po zakupie zrobione od razu: -- Wymiana oleju + wszystkie filtry. Sprawdzenie klimy itd -Drobne poprawki: 1. Uszkodzony uchwyt na trójkąt ostrzegawczy - wymieniony na nowy. 2.Uszkodzona prawa tylna osłona głośnika - wymieniona na nową. Dodatkowe prace : 3. Wgrana polska wersja językowa. -- doświetlanie zakrętów -- obracanie wskazówek (bajer podczas uruchamiania auta) --aktualizacja map itd itd (pl lektor) Zamontowano: 4. Nowe oryginalne dywaniki tył i przód (guma) 5. Zamontowana osłona tunelu tylnego 6. Zamontowane oryginalne nakładki na wydech. 7.Nowe wycieraczki Bosch Aero Twin 8. Nowe nakładki na pedały + podstopnica 9.Indywidualne tablice oczywiście na początku + oprawki (Depeche Mode) W przyszłym tygodniu: Chromowane oryginalne nakładki. Za 3 tygodnie: Dyffuzor tył + Nakładka przód Dalsze plany: Rejestratory (Kamery)
  5. Muskel1 i kamelus Dokładnie tak jak piszecie. Jeśli ktoś nigdy w ASO nie był to nic dziwnego, że wypisuje głupoty. W ASO na samym wstępie rozmowy zawsze pytają o numer VIN
  6. A kim ty jesteś żebym miał ci pokazywać faktury. Nie rozśmieszaj mnie.
  7. Nie jest ciężko. Wystarczy zamówić i poczekać kilka dni. Ps. Muskel1 - Bardzo konkretnie wytłumaczone. Numer vin przy wyszukiwaniu podzespołów to podstawa.
  8. hahaha Koniecznie, mają lepsze powietrze Oczywiście że z ASO - 450 złociszy takie coś. (sam zamontuje bo to banalnie proste)
  9. Foto 4 -Kolejny element układanki - Chromowane listwy ozdobne osłony chłodnicy (zamówione)
  10. Ładne autko. Gratuluje zakupu.
  11. Servis--Serwisuje w ASO już drugą Audi. Zawsze wszystko zrobione na medal.
  12. Widocznie miałeś pecha - Ja zawsze sobie chwale.
  13. Pytałem w dwóch ASO --cena wszędzie podobna. W ASO fuszerki nie odwalają.... (korzystam nie pierwszy raz) Powinienem się cenowo zmieścić w 3000-3500 ze wszystkim.
  14. A co? zazdrościsz? Ja Ciebie nie obrażam. (naucz się trochę kultury)
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nakładki moje. Niebawem zamontuje.
  16. Kolejny element układanki: Nakładki (foto) Czas na dyffuzor... Dziś dowiedziałem się co i jak i za ile w ASO. Dyffuzor: 1500zł Malowanie: 800 - 1000zł Montaż 500-600 zł
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zdjęcia to takie przykładowe z neta jakie zamówiłem i jakie mam... Mam nowe (jeszcze nie rozpakowane) Nie mam takich jak na fotce tylko nowe. Nie chciało mi się robić fotki. (czytaj tekst ze zrozumieniem)
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli te nakładki na pedały (hamulca,sprzęgła,gazu) będą pasowały bez problemu? Podstopnice sobie przerobie. W necie jest opisane jak to zrobić. Prosta sprawa. Zdjęcie z mojego auta.
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pedały są te same co nie? tylko podstopnica inna--Podaj jej numer--numer części (podstopnicy)
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie inne... Zerknij na to... Chyba jednak nie są inne. Podstopnica wymaga tylko modyfikacji małej.
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podobno do RS4 / B7 tylko czy można zamontować w B8? Nakładki tego typu przyszły mi już i mam je w domu. (manual) Teraz zastanawiam się nad podstopnicą. (jeszcze nie zamówiłem) Czy będzie pasować? Czy da się zamontować?
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taka: 8E1 864 777 4P7
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy takie nakładki na pedały i podstopnica z RS-a będą pasowały do A4 B8? (przedlift)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.