Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Zdecydowanie lepsza ramka zegarów oryginalna. To takie moje zdanie. Każdy ma inny gust.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wszystko w swoim czasie. Mi się nie pali.. Podpowiem Na walentynki , przecież jestem w niej zakochany.
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Kiera bez multi?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Moje podsumowanie roku 2020, jeśli chodzi o moje autko. Lipiec 2020 zakup auta. (Dortmund -Niemcy) Po zakupie zrobione od razu: -- Wymiana oleju + wszystkie filtry. Sprawdzenie klimy itd -Drobne poprawki: 1. Uszkodzony uchwyt na trójkąt ostrzegawczy - wymieniony na nowy. 2.Uszkodzona prawa tylna osłona głośnika - wymieniona na nową. Dodatkowe prace : 3. Wgrana polska wersja językowa. -- doświetlanie zakrętów -- obracanie wskazówek (bajer podczas uruchamiania auta) --aktualizacja map itd itd (pl lektor) Zamontowano: 4. Nowe oryginalne dywaniki tył i przód (guma) 5. Zamontowana osłona tunelu tylnego 6. Zamontowane oryginalne nakładki na wydech. 7.Nowe wycieraczki Bosch Aero Twin 8. Nowe nakładki na pedały + podstopnica 9.Indywidualne tablice oczywiście na początku + oprawki (Depeche Mode) W przyszłym tygodniu: Chromowane oryginalne nakładki. Za 3 tygodnie: Dyffuzor tył + Nakładka przód Dalsze plany: Rejestratory (Kamery)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Muskel1 i kamelus Dokładnie tak jak piszecie. Jeśli ktoś nigdy w ASO nie był to nic dziwnego, że wypisuje głupoty. W ASO na samym wstępie rozmowy zawsze pytają o numer VIN- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
A kim ty jesteś żebym miał ci pokazywać faktury. Nie rozśmieszaj mnie.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie jest ciężko. Wystarczy zamówić i poczekać kilka dni. Ps. Muskel1 - Bardzo konkretnie wytłumaczone. Numer vin przy wyszukiwaniu podzespołów to podstawa.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
hahaha Koniecznie, mają lepsze powietrze Oczywiście że z ASO - 450 złociszy takie coś. (sam zamontuje bo to banalnie proste)- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- A4 B8.5 2.0 TFSI Quattro Rotor
Ładne autko. Gratuluje zakupu.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Servis--Serwisuje w ASO już drugą Audi. Zawsze wszystko zrobione na medal.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Widocznie miałeś pecha - Ja zawsze sobie chwale.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Pytałem w dwóch ASO --cena wszędzie podobna. W ASO fuszerki nie odwalają.... (korzystam nie pierwszy raz) Powinienem się cenowo zmieścić w 3000-3500 ze wszystkim.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
A co? zazdrościsz? Ja Ciebie nie obrażam. (naucz się trochę kultury)- B8 TrOOOOp
- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Kolejny element układanki: Nakładki (foto) Czas na dyffuzor... Dziś dowiedziałem się co i jak i za ile w ASO. Dyffuzor: 1500zł Malowanie: 800 - 1000zł Montaż 500-600 zł- B8 TrOOOOp
Zdjęcia to takie przykładowe z neta jakie zamówiłem i jakie mam... Mam nowe (jeszcze nie rozpakowane) Nie mam takich jak na fotce tylko nowe. Nie chciało mi się robić fotki. (czytaj tekst ze zrozumieniem)- B8 TrOOOOp
Czyli te nakładki na pedały (hamulca,sprzęgła,gazu) będą pasowały bez problemu? Podstopnice sobie przerobie. W necie jest opisane jak to zrobić. Prosta sprawa. Zdjęcie z mojego auta.- B8 TrOOOOp
Pedały są te same co nie? tylko podstopnica inna--Podaj jej numer--numer części (podstopnicy)- B8 TrOOOOp
Gdzie inne... Zerknij na to... Chyba jednak nie są inne. Podstopnica wymaga tylko modyfikacji małej.- B8 TrOOOOp
Podobno do RS4 / B7 tylko czy można zamontować w B8? Nakładki tego typu przyszły mi już i mam je w domu. (manual) Teraz zastanawiam się nad podstopnicą. (jeszcze nie zamówiłem) Czy będzie pasować? Czy da się zamontować?- B8 TrOOOOp
Taka: 8E1 864 777 4P7- B8 TrOOOOp
- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność