Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Fajnie wyposażone autko. Gratuluje zakupu.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To może słyszałeś o albumie Depeche Mode ,,ULTRA'' S4 to nie przypadek--celowo wybrana ,,4-ka''
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Uchwyt na dwa rowery. Gdzie lepiej? Dach czy tył auta?
-
B8 TrOOOOp
Auto Hold to świetny system. Bardzo pomaga podczas jazdy. Tylko trzeba pamiętać o zapięciu pasów.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- B8 TrOOOOp
Pogryziona jak u mnie Myszy czy coś :/- B8 TrOOOOp
Mam dwa pytania: 1-- Jak nazywa się ta część samochodu i czy można ją łatwo zamontować, bo mam lekko zniszczoną. ( część pokazana n załączonym zdjęciu) ( fotka nie mojego auta-przykładowa) (foto1) 2-- Wymieniałem kratkę głośnika i w jednym miejscu nie chce wskoczyć kratka. Jakiś pomysł? Co jest przyczyną? (foto2)- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Oprawki na moje indywidualne tablice już mam. Teraz tylko czekać na rejestracje. ( obecnie śmigam na czerwonych) Plus mały zestaw, który może być przydatny- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Chińskie akcesoria mnie nie interesują. Ja jednak wole oryginały.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Co w planach zmian? Na razie podstawowe rzeczy...nowe dywaniki, uchwyt na telefon itp Na pewno nakładki na pedały, ale nie chińskie tylko ze sklepu Audi.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dobrze czujesz....- AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Ładna furka...- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- B8 TrOOOOp
Hugo: Fajny dźwięk furki.... Pytanie: Czy jeśli światła są ustawione w pozycji,,Auto'' to w momencie otwierania samochodu powinny zapalać się automatycznie ,,światła dzienne'' ? Zauważyłem, że jeśli są włączone ,,dzienne'' (nie na pozycji auto) a robi się ciemniej to automatycznie, zapalają się krótkie. Chodzi mi tylko czy dzienne powinny zapalać się przy otwieraniu auta?- B8 TrOOOOp
Dzagu -- Super, już wszystko wiem. Wielkie dzięki.- B8 TrOOOOp
Czyli z tyłu centralnie gdzie są te kratki na głośniki --głośnik subwoofer jest tylko od strony kierowcy? Po drugiej stronie nie ma? Tylko sama kratka?- B8 TrOOOOp
A co z głośnikami? Jest tak jak piszę w podstawowej wersji? Czyli głośniki w drzwiach przód i tył --jeden z przodu centralnie i subwoofer z tyłu?- B8 TrOOOOp
Dzagu-- Wielkie dzięki. Gdzie można kupić coś takiego do podważenia kratki? ( tak, żeby nic nie uszkodzić przy wymontowywaniu) Czyli rozumiem, że Audi A4 B8 z tyłu ma tylko subwoofer? Pozostałe głośniki przód i tył drzwi i przód?- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
A jak z głośnikami? ile ich jest w AUDI A4 B8 i dokładnie w jakich miejscach?- B8 TrOOOOp
Mam dwa pytania. Ile jest głośników i w których miejscach dokładnie w Audi A4 B8 są położone?(Sedan) I co to takiego i do czego służy? (fotki)(znajduje się to w schowku pasażera)- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Troszkę czasu zajęło jej znalezienie. Osobiście byłem po nią w Niemczech. Jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłem. (nawet lepsza)- B8 TrOOOOp
Pytanie: Z wgranie polskiego raczej nie powinno być problemu??? W opcjach MMI nie mam polskiego. Mam wersje MMI 2g High (sprawdziłem w ustawieniach) Interesuje mnie tylko pełne spolszczenie (zegary-navigacja z lektorem itd)(polska czcionka oczywiście + odblokowane dodatkowe funkcje) - B8 TrOOOOp